Įkraunama...
Įkraunama...

27-oji ONKO kertelė

QUOTE(Samta0204 @ 2010 07 14, 23:53)
Reikia meeta Palangoj organizuoti,  bus proga visom susipazinti, kol daugelys Palangoj atostogauja 4u.gif

Man svytinima prades pirmadieni, siandiena jau zymejima atliko. Kaip isvengti nudegimu, ar tai priklauso nu personalo, kaip nureguliuos aparata? 4u.gif


visiskai nieko nebuvo, jokiu nudegimu, svarbiausi tik to "kryziaus" nenuplaukit, atsargiai, mane svytino i tarpuplauti labai arti kruties, taciau asmeniskai man vbienintelis pasalinis poveikis bebuvo - mieguistumas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Samta0204 @ 2010 07 15, 10:58)
Aciu uz patarimus, gal pravers  4u.gif . Vakar klausiau, del nudegimo to skyriaus  vedejos, tai sake priklauso nuo odos tipo. Nors esu girdejus, kad tai priklauso grynai, kaip aparata nureguliuos doh.gif


na pvz. as esu raudonplauke ir labai baltos odos, kuri net sauleje nedega, tik nebent raudonai kaip vezys, beja aparata nureguliuoja pagal parinkta spinduliu stiprumo gama, ji ne siaip ti kaip nori reguliuoja, nes skiriama spinduliu doze i tam tikra plota, nors jau Kaune aparatas toks naujoviskas, kad matai kaip tos ploksteles suvaziuoja, svtina tik i ta plota, karta nustacius, jos pagal pacienta visada taip pat susireguliuoja, beja ji reguliuoja uz lango sedincios sesutes su kompo pagalba, tad girdejot gal apie senos kartos aparatus, jau pries 8 metus taip nedare 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2010 07 15, 00:53)
Reikia meeta Palangoj organizuoti,  bus proga visom susipazinti, kol daugelys Palangoj atostogauja 4u.gif

Man svytinima prades pirmadieni, siandiena jau zymejima atliko. Kaip isvengti nudegimu, ar tai priklauso nu personalo, kaip nureguliuos aparata? 4u.gif

Turbu, kad Kaunas turi gera aparata, nes va musu Sveta, net is Klaipedos vaziavo svitintis i Kauna, kai gris is kaimo, gal ji papasakos, kodel jai rekomendavo patys gydytojai vaziuoti i Kauna g.gif
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2010 07 15, 00:53)
Reikia meeta Palangoj organizuoti,  bus proga visom susipazinti, kol daugelys Palangoj atostogauja 4u.gif

Vat ir aš kaip tik pro Palangą šeštadienį dviračiu pravažiuosiu... Pasakykite kur bus meetas :-)
Atsakyti
Laba vakarėlį

QUOTE(Samta0204 @ 2010 07 15, 11:58)
tai sake priklauso nuo odos tipo.

negąsdinkit blink.gif aš šviesiaodė ir dar labai jautriaodė, jau bijot pradedu g.gif Antradienį važiuosiu ir aš susižymėt kryželių smile.gif

Kur tas lietus, vėl kepam, vakar jau gyvenau kaip žmogus vėsiai.
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2010 07 15, 20:38)
negąsdinkit  blink.gif aš šviesiaodė ir dar labai jautriaodė, jau bijot pradedu  g.gif Antradienį važiuosiu ir aš susižymėt kryželių  smile.gif

Nesigąsdinkit, mergytės, viskas bus gerai! Aš irgi šviesiaodė, viskas praėjo gerai, nieks nieko nenudegino, o aš ir minčių tokių neturėjau, kad taip gali būti. Pamenu, aliejaus gurkšniuką prieš procedūrą, o po jos - grįžus namo - 50 gr. brendžiuko. Taip sesutė buvo patarus. GREK, Samta, viskas bus gerai mirksiukas.gif


Atsakyti
Sveikutės, 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(arune @ 2010 07 15, 21:46)
Nesigąsdinkit, mergytės, viskas bus gerai!

Mergaitės, aš irgi Arūnei noriu paantrinti - nesigąsdinkit tikrai. Mamytei taip pat švitino krūtį, pažastį ir stuburą (2 kartus). Viskas buvo gerai. Mamytė tepėsi su tepaliuku, kurį davė radiologiniam skyriuj kažkokį sutaisytą... Gėrė konjakėlio, o štai apie aliejų tik dabar išgirdau... g.gif Kažką praleidome... ax.gif Švitinimo metu toje vietoje buvo paraudusi ir jautri oda, bet su laiku praėjo. Čia man taip pat atrodo kad priklauso ir nuo spindulių kiekio, kiek ligoniukui reikia pagal ligelę... Svarbu žymelių nenuprausti...

Laikykitės mergaitės ir nebijokit švitinimo. Tai skirta jums , kad galutinai būtumėt sveikos... Viskas bus gerai. wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Art. @ 2010 07 15, 20:23)
Vat ir aš kaip tik pro Palangą šeštadienį dviračiu pravažiuosiu... Pasakykite kur bus meetas :-)

Art, ar iš pat Šiaulių važiuosi dviračiu? rolleyes.gif Kaip tavo merginos laikosi - atostogauja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 15 liepos 2010 - 20:07
QUOTE(rasų lanka @ 2010 07 15, 21:11)
Svarbu žymelių nenuprausti...

Grek, nebijok to švitinimo. Duok odai daugiau oro ir nepersistenk su kremais. Jokiu būdu netepk prieš švitinimą - tik dar labiau suminkštinsi odą ir padarysi imlesnę spinduliams. Tepk tik po švitinimo ir tik tada, kai jau reiks. Kauno klinikose duoda pačių padarytą tepaliuką, gana veiksmingą. Tik užsiprašyti reikia keliomis dienomis anksčiau (kartais būna pasibaigęs, tai kol padaro). Tad, stebėk odą ir nesigąsdink.

O žymeles man ištaturavo taip, kad dar ir po 2 metų turiu tą Pietų kryžių... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Domogintare @ 2010 07 15, 19:26)
Turbu, kad Kaunas turi gera aparata, nes va musu Sveta, net is Klaipedos vaziavo svitintis i Kauna, kai gris is kaimo,  gal ji papasakos, kodel jai rekomendavo patys gydytojai vaziuoti i Kauna  g.gif

Grizau smile.gif Man iskart ,dar pries chemija,pasake ,kad geriausiai i Kauna,ten geriausia aparatura ir geriausi radiologai.Bet girdejau,kad ir Klaipedoje kazkoks naujas aparatas g.gif Nes uosviui taip sake,prades svitintis nuo liepos 19.Man oda nenudege ,tik truputi buvo raudona ,o as esu balta kaip suris smile.gif Bet buvo salutinis poveikis-buvo sunku ryti,geriau saltlankio aleju.Tai tikrai,mergaites,nebijokite svitinimo 4u.gif

Ir,kaip Teta jau rase,nebijokite ir nusitrinti "kriziukus" ,man jie nusiplove gal tik po metu 4u.gif

Del darbo sutinku su visoms drinks_cheers.gif smile.gif

Kelioneje truputi pavargom,isvaziavom ryte,o grizom tik 19.00 val.muitines,karstis doh.gif

Del meeto tai pritariu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 15 liepos 2010 - 22:17
QUOTE(Domogintare @ 2010 07 15, 18:26)
Turbu, kad Kaunas turi gera aparata, nes va musu Sveta, net is Klaipedos vaziavo svitintis i Kauna, kai gris is kaimo,  gal ji papasakos, kodel jai rekomendavo patys gydytojai vaziuoti i Kauna  g.gif

Klaipeda jau pusmeti naudja nauja aparata thumbup.gif Tad niekur vaziuot nebereikia thumbup.gif
Papildyta:
Ir man nupese ta kryziu, iki pirmadieni prase nenuplauti, nes mano prasymo dare ne tatuiruote kuri pora metu nenusiplauna, su tusinuku ir margancovke lygtais, kas vakara pasiriskinu po duso blush2.gif
Aciu , mergaites, nuraminot, del nudegimu, o tai mane masaziste snatorijoj prigasdino, kiek moteriskiu pas jau ateina ziauriai nudegintu doh.gif
Atsakyti
Labas vakaras. Suprasdama kaip netinkamai ir apskritai neetiškai šioje temoje nuskambės mano klausimas, bet tikrai neturiu, kieno paklausti ir būčiau labai dėkinga už jūsų mintis. Mama Santariškėse. Visą pensiją atidavė gydytojams. Skaudu žiūrėti, kaip tai vyksta, nes tarp chemoterapijų atsidėdavo pinigus "daktarams". Šlykštu, jog imami pinigai už tai, kas ir taip įeina į tavo pareigas, bet tiesiog nežinau, ką pasakyti mamai. Neduok? Bet ji jaučiasi geriau. Nes yra stavkės, nes tavimi geriau rūpinasi ir nežiūri kreivai. Duok? Bet taupoma kone poilsio kaime ar maisto sąskaita.. Nežinau, ką sakyti, kaip reaguoti, ir kartu suprantu, jog principams ne vieta ir mamą visada paremsiu, bet ar paremti juos? Ar verta?
Atsakyti
Kai sirgo mano vyras ir mes duodavome, aisku niekas nieko neprasydavo, o ir prieziura gydytoju ir po to nelabai pasikeisdavo, bet vyras taip norejo (jausdavosi ramiau), o as nedrysau priestarauti. Tiesa, kai kildavo klausimu, naglai, kad ir po darbo valandu skambindavau, vis pagalvodavau''juk sumoketa", o siap kai dabar prisimenu-buvom statistinis vienetas ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Braun @ 2010 07 16, 01:41)
Labas vakaras. Suprasdama kaip netinkamai ir apskritai neetiškai šioje temoje nuskambės mano klausimas, bet tikrai neturiu, kieno paklausti ir būčiau labai dėkinga už jūsų mintis. Mama Santariškėse. Visą pensiją atidavė gydytojams. Skaudu žiūrėti, kaip tai vyksta, nes tarp chemoterapijų atsidėdavo pinigus "daktarams". Šlykštu, jog imami pinigai už tai, kas ir taip įeina į tavo pareigas, bet tiesiog nežinau, ką pasakyti mamai. Neduok? Bet ji jaučiasi geriau. Nes yra stavkės, nes tavimi geriau rūpinasi ir nežiūri kreivai. Duok? Bet taupoma kone poilsio kaime ar maisto sąskaita.. Nežinau, ką sakyti, kaip reaguoti, ir kartu suprantu, jog principams ne vieta ir mamą visada paremsiu, bet ar paremti juos? Ar verta?


Labas
Jei gydymas būtų privačioje klinikoje davimas atkristų, bet kai reikėjo staigiai išsitirti šidį, ten palikau 200lt, bet buvo padaryta per dieną.
Domėjausi chemo skyriau seselių atlyginimais gal prieš pora metų gavo ant popieriaus 1300 Lt , ar tai daug, dirbant tokį pragarišką darbą.Ir už tiek mes reikalaujame šypsenų ir didelio dėmesio.Už 6 seansus daviau 50 Lt.Nepasakyčiau , kad ir kitus žmones blogiau prižiūrėjo.O gal visi buvo davę Galima duoti ir 500Lt , bet vistiek tavęs ant rankų nenešios.Viskam turi būti proto ribos
Atsakyti