Įkraunama...
Įkraunama...

27-oji ONKO kertelė

Sveikutės, Mergaitės 4u.gif ir Berniukai 4u.gif
Tikriausiai Žemė pradėjo greičiau suktis rolleyes.gif rolleyes.gif ... Skaitau, ką Jūs veikiat ir kaip organizuojat savo gyvenimą, tai irgi noriu vienu tarpu pamoralizuoti, čia apsisukus jau atrodo, kad visos esate teisios. Todėl jau antra diena susilaikau.... rolleyes.gif Na, mielos Jūs ir tokios nepakartojamos, tokios gražios savo darbais, norais, pamokymais ir mintimis... Ir kaip Jūsų nemylėti... group.gif

Mes su mamyte jau po antros chemijos. Vakar sulašino. Šiandien dar nieko - tik raudonis muša nesvietiškas nuo Dextametazono. Eilinį kartą pasidžiaugėm, kad porto sistemą turim. Baimė, kad neįdurs ar pralašins atkritusi, todėl visą dėmesį galėjom kitiems dalykams skirti.


Ifauru - Tavo mamytei dar daugiau stebuklų. Taip džiaugiuosi ir taip tikėjau... wub.gif

Visoms kuo geriausio savaitgalio, ramumos dušelėse ir mintelėse. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 29 gegužės 2010 - 18:20
QUOTE(labins @ 2010 05 29, 18:33)
čia jums pasigėrėti mano orkiuke eina iš proto  smile.gif

thumbup.gif grožis nerealus. Kaip ir saulėlydžio* mezginiai-nėriniai

QUOTE(rasų lanka @ 2010 05 29, 19:04)
Mes su mamyte jau po antros chemijos. Vakar sulašino. Šiandien dar nieko - tik raudonis muša nesvietiškas nuo Dextametazono. Eilinį kartą pasidžiaugėm, kad porto sistemą turim. Baimė, kad neįdurs ar pralašins atkritusi, todėl visą dėmesį galėjom kitiems dalykams skirti.
Ifauru - Tavo mamytei dar daugiau stebuklų. Taip džiaugiuosi ir taip tikėjau... wub.gif

Svarbiausia, rasų lanka, kad tikite, jog tai padės. Tada ir tikrai padės rolleyes.gif
ačiū už tikėjimą - jis daro stebuklus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ifauru @ 2010 05 29, 21:29)
thumbup.gif grožis nerealus. Kaip ir saulėlydžio* mezginiai-nėriniai

Nu jau ačiū ačiū blush2.gif Paskaičiau ir jūsų atiliepimus albume mirksiukas.gif
Šiandien visa šeima praleidom ekskursijoje su dukros klase Rygoje. Labai geri įspūdžiai thumbup.gif Ypač zoosodas maloniai nustebino ir labai patiko.


Atsakyti
Sveikos,

Uzsukau cia, ir ziuriu nuotaikos cia kaip niekad geros:) Net moralai kelia sypsena..smile.gif
As po trumpu atostogu, komandiruotes ir daug dideliu darbu..Pakeiciau aplinka, kas man i nauda.
Visoms linkejimai ir daug sypsenu!
Atsakyti
Laba,

As eilini karta vis prasysiu patarimu.Retai turiu galimybes prieiti prie kompo.Sunku vis su mazaja ant ranku ir prie mamos.Vakare jau vos lova pasiekiu.Savaitgaliui grizau namo i Kauna,gal pora dienu pailsesiu.Mat atvaziavo sesuo pas mama.Bet ji gali atvaziuoti tik kas antra savaitgali.
Antradieni is ryto mamai turi ideti porto kateteri.Bet jau vakar sustreikavo sirdele.Sirdies permusimai,aparatas rodo 119.Kvepavimas padaznejo,dusina.Tirpsta rankos,skruostai.Net nezinau kaip bus,ar operuos jei nepraeis.Geria lasiukus,gerinancius sirdies darba.Bet vakar susileido tremadoli,ir siandien vel tas pats.Itarimas,kad cia tremadolio salutinis poveikis,nes ir pykinimas nuo jo prasideda.
Labai mamai skauda zarnyna,ji tremadoli leidziasi kai jau neiskencia.Kadangi grizau i Kauna,ryt jei pavyks eisiu pasikonsultuoti i 121 kabineta onkologiniame del skausmo vaistuku mamai.
Labai pradejo slinkti plaukai,matau kad jai labai sunku.Ir paguosti jos neina.

Sakykite,o del sirdeles,gal jai gali buti kalio trukumas?Kalio neistyre dar,tik leukocitus,hemoglobina,siaip kraujas geras.Seniau su sirdimi niekad problemu neturejo.
Atsakyti
QUOTE(Viktorija9 @ 2010 05 30, 20:07)
Laba,

As eilini karta vis prasysiu patarimu.Retai turiu galimybes prieiti prie kompo.Sunku vis su mazaja ant ranku ir prie mamos.Vakare jau vos lova pasiekiu.Savaitgaliui grizau namo i Kauna,gal pora dienu pailsesiu.Mat atvaziavo sesuo pas mama.Bet ji gali atvaziuoti tik kas antra savaitgali.
Antradieni is ryto mamai turi ideti porto kateteri.Bet jau vakar sustreikavo sirdele.Sirdies permusimai,aparatas rodo 119.Kvepavimas padaznejo,dusina.Tirpsta rankos,skruostai.Net nezinau kaip bus,ar operuos jei nepraeis.Geria lasiukus,gerinancius sirdies darba.Bet vakar susileido tremadoli,ir siandien vel tas pats.Itarimas,kad cia tremadolio salutinis poveikis,nes ir pykinimas nuo jo prasideda.
Labai mamai skauda zarnyna,ji tremadoli leidziasi kai jau neiskencia.Kadangi grizau i Kauna,ryt jei pavyks eisiu pasikonsultuoti i 121 kabineta onkologiniame del skausmo vaistuku mamai.
Labai pradejo slinkti plaukai,matau kad jai labai sunku.Ir paguosti jos neina.

Sakykite,o del sirdeles,gal jai gali buti kalio trukumas?Kalio neistyre dar,tik leukocitus,hemoglobina,siaip kraujas geras.Seniau su sirdimi niekad problemu neturejo.

Sveikute. 4u.gif Širdelė gali streikuoti ir dėl kalio trūkumo ir dėl cheminių vaistukų ir dėl nuolatinio streso, pergyvenimo dėl ligelės. Mano mamytei irgi po lašinimo labai muša širdutę - iki 120 kartų. Gydytoja dabar patarė pagerti kai yra namie Panangino po vieną 3 kartus dienoj ir gudobelės arba širdies darbą gerinančių lašiukų irgi 3 kartus per dieną. Nesvarbu ar jaučia mušimą, ar ne. Keletą dienų pageria .
Plaukiukai užaugs, nors žinau, kaip kitos moterys pergyvena dėl jų, bet toks gydymas ir nieko negalim pakeisti, jei norim , kad liga atsitrauktų...
Gerai, kad gavai laiko ir tu pailsėti. O dėl skausmo būtinai pakalbėk su gydytoju. Jei nuo Tramadolio bloga - tai reikia ieškoti kitokių vaistukų.
Linkiu, kad širdutė susitvarkytų ir galėtų mamytei porto sistemą įdėti. Jei darys vietinę nejautrą, tai gal širdutei didelės įtakos operacija neturėtų...
Laikykitės su mamyte. wub.gif
Atsakyti
Viktorija9, gal mamytei reikia kokią skarelę ar kepuriuką suveikt, ji nematys išsibėgiojusių plaukiukų, nebus jai ir preteksto apie tai galvoti. vis lengviau... juos prisimins ne 20 , o tik gal 15 kartu per dieną - ir tai jau gerai 4u.gif
Atsakyti
Na, man irgi plaukai jau bėga. Nuo penktadienio truputį, o šiandien tai jau daaaug. Jausmas nekoks, kai bijai šukuotis. Kadangi daug aš jų turiu, tai planuoju 0 kirpimą antradienį, jei ištempsiu. Bet aš pasiruošus-turiu peruką ir kepuriuką nusimezgiau. biggrin.gif O rytoj važiuoju antrai chemijai. Irgi pasiruošus biggrin.gif ...morališkai...
Atsakyti
doh.gif mergaitės iš manes pasijuokė....nežinau kas...ar dievas, ar likimas, ar gyvenimas...nežinau iš kur tos stiprybės pasisemti verysad.gif aš nesijaučiu auka schmoll.gif viską, ką dariau, dariau iš meilės...bet sužinojau, kad viskas buvo tik sapnas...nugirdau vyro pokalbį su bendradarbiais, šventė gimtadienį, o aš buvau vyrui už nugaros, tai iš pokalbio supratau, kad aš jam ne vienintėlė...visi pasimetė, bandė jį perspėti, kad aš girdžiu, bet žodis, kaip žvirblis, nebesustabdysi...Dievas davė ligą, leido pažinti pasaulį kitaip, leido susivokti, kad viskas yra laikina,,,ir kad, man dar nėra taip blogai, aš dar turiu daug šansų pasveikti....bet šiandien nebenoriu tikėti niekuo,,,,,nes išdavystė ir veidmainiškumas mane užmušė,,,ir verkti net negaliu, ir neverksiu...tikiu, kad rytoj apie viską galvosiu jau kitaip...tik dabar reikia viską susivokti.....aš dėkinga likimui, kad leido pažinti Jus, mergaitės,,,Jūsų pamokslai, pabarimai, man glosto širdelę,,,,vis dėl to reikėjo mane dilgelėm nuplakti,,,,nes žaidžiau su savo sveikata dėl išdaviko....bet dariau tai, iš visos širdies, norėjau matyti žmogų laimingą,,,,o pasirodo-be reikalo....turiu dukriuką, privalau gyventi dėl jos...ir dar turiu šunį taksą, kuris manęs niekada neišduos, labanakt,,,,,,nors kaži ar užmigsiu....ačiū, kad esate cry.gif
Atsakyti
Oduvančikai, jėtus....
PIrma mintis - apkabinu, ir noriu pasakyti, kad esi stipri. Jei gali nugalėti ligą, tai su tikrai užauginsi dukriuką. Šeimą sudaro daugiau negu vienas asmuo. Laikas sudėlios viską į vietas.
Šiuo momentu sunku. Bet ne privalai būti, o ESI STIPRI DABAR. Paverk, jei norisi, jei negali neverk. Bet širdelėj žinok, kad visos čia esančios/-tys su tavim 4u.gif
Atsakyti
Dekoju uz patarimus.Labai man jie pravercia.Kartais nezinau nei uz ko griebtis.

Tiesa,mamai pripazino 1 invalidumo grupe.Bet kadangi seimos gydytoja jos bukle ivertino 35,ji slaugos negavo.Nors komisija sake,kad jai priklauso,bet kadangi rado toki gydytojos ivertinima,slaugos skirti negali.Sako atvaziuokit veliau,issijimkit kita lapa,ir gaus slauga.
Negana,kad seimos gydytoja visus metus nesiunte tyrimu i Kauna,nedare ir nesiule jokiu kitu reikalingu tyrimu,nors mama skundesi bloga savijauta seniai.Gyde ja nuo visokiu kitu ligu,israse masazus,gyde bronchita,auksta kraujospudi,klimaksa(kurio nebuvo dar)tai dar ir bukle ivertino,kaip neverta slaugos.Nors mama tik iki WC isikibus nueina,daugiau nieko negali.Sunku ja bus atvesti i Kauna kateterio idejimui,parvesti paskui 100km,ir paskui vel chemoterapijai po savaiteles atvesti.
Atsakyti
QUOTE(ifauru @ 2010 05 30, 22:24)
Oduvančikai, jėtus....
PIrma mintis - apkabinu, ir noriu pasakyti, kad esi stipri. Jei gali nugalėti ligą, tai su tikrai užauginsi dukriuką. Šeimą sudaro daugiau negu vienas asmuo. Laikas sudėlios viską į vietas.
Šiuo momentu sunku. Bet ne privalai būti, o ESI STIPRI DABAR. Paverk, jei norisi, jei negali neverk. Bet širdelėj žinok, kad visos čia esančios/-tys su tavim 4u.gif

va dabar tai tikrai paverksiu....laikiausi prie svečių didvyriškai, dabar galiu jau būti savimi...ačiū....nesąmonė kažkokia....man šiuo momentu visko per daug
Atsakyti