Įkraunama...
Įkraunama...

Juliukas - jau žvaigždelė

Šiandien 12 val. einu susipažinti ir aplankyti Juliuko ir Editos.
Patarkite prašau forumietės - kas pradžiugintų Juliuką ?????????? Ką nunešti ???????? g.gif
Atsakyti
Saulyte, bet ka, ka shirdis liepia... Jau dabar kazhin ar kas nors ji bedzhiugina... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2005 09 26, 09:38)
Šiandien 12 val. einu susipažinti ir aplankyti Juliuko ir Editos.
Patarkite prašau forumietės - kas pradžiugintų Juliuką ?????????? Ką nunešti ????????  g.gif

Ar jis ne reanimaciniam. Kažin, ar kas ten įleidžia sad.gif
Atsakyti
Labai labai gaila Juliuko net sirdis plysta , jam kuo maziau skausmu , o mamytei stiprybes.
Atsakyti
xxxsaulyte, nunešk editai vokelį, ji žinos ką su tais pinigėliais veikti mirksiukas.gif
Atsakyti


Gal mes po biški galim prisidėti prie to vokelio turinio . Mamulia ar turi editos saskaitą ?. AŠ sedžiu ir negaliu cry.gif cry.gif cry.gif , kaip norisi šitam angeliukui palengvinti skausmą .
Atsakyti
Editos saskaita ir as turiu, galiu parasyti i asmenines.
Atsakyti
Matau,esi xxxsaulyte.Kaip sekėsi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulia: 26 rugsėjo 2005 - 15:52
parašyk kaip ten jiems sekasi...kaip Juliukas? Kaip jiems galima padėti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulia: 26 rugsėjo 2005 - 15:53
Pabuvau pas Juos pora valandų per pietus. Juliukas kvėpuoja per deguonies kaukę ir žiūrėjo TV. Pasėdėjome, pabendravome su Edita. Tokių stiprių MOTERŲ yra vienetai !!!!!!!!!! wub.gif wub.gif wub.gif
O dėl padėjimo - žinau ko dabar reikia, tai maisto sekančiu kartu nunešiu......
O pinigėlių manau Jiems visada reikia, aš padariau pavedimuką į Editos sąskaitą.........
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulia: 26 rugsėjo 2005 - 15:54
Xxxsaulyte, šaunuolė, kad išdrįsai nueiti. Aš vakar net norėjau rašyti į forumą ir prašyti klaipėdiečių, kad nueitų aplankyti Editos. Lankiau ją Vilniuje, tikrai žinau, kad ji labai laukia tokių lankytojų, žinau kad jai lengviau kai ji ne viena neša savo skausmą...Pati Edita ne kartą yra sakiusi - "neturiu artimų žmonių, bet užtai kiek man Dievas atsiuntė gerų "svetimų" žmonių...ką aš be jūsų daryčiau"...Tikrai žinau, kad jai esate reikalingos. Saulyte, lenkiu galvą, tikrai ne kiekviena išdrįstų eiti būtent dabar "susipažinti" su Edita, nors būtent dabar labiausiai jai to reikia. Jokiu būdu nepalikit jos vienos.
Atsakyti
Kas iš Klaipėdos Juliui reik kasečių su multikais, vidiaką nuvešiu.
Edita tikrai pasakytų jei nenorėtų ko nors matyti
Atsakyti