Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kt. konstruktoriai !

as siandien prie darbo i maxima uzejau ir netycia nupirkau 7638 uz 35lt - gales pasidziaugti mazius savaitgalio proga smile.gif

gaila,kad savijauta ne kokia, nuvaziuociau i limpopo, ten buvau kelis nusiziurejus, nuolaida labai neblogai butu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2011 01 14, 15:59)
Natele, paskutinius begius is Limpopo paemei, man nebepalikai 4u.gif
Siandien nuejau i Limpopo ieskoti begiu, tai lb nebloga pardaveja pasitaike, i visas pard. paskambino, net i Siaulius... pasiziurejo pagal kodus, tai jau nei vienoj ju pard. nera ax.gif

Tai va Siauliuose ir buvo tos 2 dezikes uzsilike...jau ir sonais pasitrynusiais doh.gif . As jas tada gruodzio pradzioj dar ziurejau, bet tikejaus internete kur pigiau nusipirkt... Bet kad nesigavo kaip norejau, tai nutariau kuri laika nebesukt galvos ir nusipirkt tokia kaina...
Na bent kartais geriau mazesniam mieste gyvent biggrin.gif .
Atsakyti
http://www.assorti.lt/paieska?q=lego šioje svetainėje dauguma lego pigiau nei parduotuvėse, tame tarpe ir ninjago žmogeliukai. Kaip manote, ar patikima ši svetainė?

Taip pat, gal žinote kokios ninjago drakono 2260 ir motociklo 2259 kainos žaislų parduotuvėse?
Atsakyti
QUOTE(Smile... @ 2011 01 16, 11:36)
http://www.assorti.lt/paieska?q=lego šioje svetainėje dauguma lego pigiau nei parduotuvėse, tame tarpe ir ninjago žmogeliukai. Kaip manote, ar patikima ši svetainė?

Taip pat, gal žinote kokios ninjago drakono 2260 ir motociklo 2259 kainos žaislų parduotuvėse?



Tap, tikrai patikima. Ne kartą jau esu pirkus šioje parduotuvėje. Jei iš ryto, iki pietų padarai užsakymą ir atlieki apmokėjimą, kitą dieną jau siuntinį atveža !!! thumbup.gif
Atsakyti

per klaidą gavosi, kad turim du vienodus rinkinukus (nupirkau Maximoj prieš Kalėdas per išpardavimą, laikiausi kad prie progos padovanosiu, o vaikas gavo dovanų tokį pat iš krikštatėvių). taigi, norėtume KEISTI visiškai NAUJĄ lego 7630 į KOKĮ NORS KITĄ NAUJĄ RINKINUKĄ.
štai tokį, NEPRAPLĖŠTĄ. parduoti neparduodu.
user posted image
Kaunas.
Atsakyti
laba diena.

taip smagu atrasti tokia gera tema thumbup.gif suzinai daug geru dalyku ax.gif

norejau paklaust gal kas zino iki kada limpopo ta 30%nuolaida? taip noreciau jau kokio naujo konstruktoriaus i musu kruva (cia jauciu as labiau noriu nei dukrai rekia blush2.gif bet ji tikrai mielai zaidzia tik su ja kartu reikia zaisti tai man karts nuo karto atsibosta tie patys zaidimai tai norisi atsinaujint blush2.gif ) tik visi serga dabar tai nezinau kada pavyktu istrukt i parduotuve doh.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti