Įkraunama...
Įkraunama...

Berniuko "intymiosios vietelės" priežiūra

QUOTE(Vitulka @ 2015 02 09, 13:35)
žinai, mamos biggrin.gif viskas neramina.
Gavau siuntimą pas chirurgą, o galvojau urologo reikalas. Nesvarbu, vis tiek pjaustyt neduosiu taip iškart  schmoll.gif

man atrodo pjausto didesnius berniukus, jei iki 6 ar 7 metu neatsismaukia. Bet konsultacija su gydytoju nepakenks zinoma smile.gif
Atsakyti
Gali iki paauglystės neatsismaukti ir viskas ok. Nebent kyla kažkokie uždegimai ar kiti nepatogumai.
Atsakyti
Kreipiuosi ir aš į jus patarimo. Sūnui 6 metai. Bėdą turim nuo pat mažens,kadangi neatsismaukia pimpaliukas. 2 kartus jau buvo draskytas su tuo instrumentu...baisu....vaikas klykia iki malėlynavimo. O išvada,kad po kurio laiko vėl užsiaurėja viskas ir daryk ką nori sad.gif Buvome santariškėse pas urologą Krasauską. sako reikia operuoti su narkoze ir atidalinti viską kas priaugę. Kitaip neišeina. Labai bijau operacijų ir dar labiau narkozių. Gal kam operavo,pasidalinkit,kaip ten kas. Ar sudėtinga operacija. Man sake,kad narkozė bus puse valandos su dujų kaukę. Labia lauksiu jūsų nuomonių. ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Sunui darysim operacija "apypjaustyma" noreciau paklausti, gal yra mamyciu kuriu berniukams dare tokia operacija, ar ilgai laiko ligoninei? kaip po operacijos? komplikaciju buna?
aciu.
Atsakyti