Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinės pedagogikos studentės

Sveikos mamytės 4u.gif Ar yra čia tokių,kas apsiimtų iš kursinio parašyti bakalaurą...? Ginimas būtų prieš Kalėdas... Lauksiu žinučių į AŽ smile.gif
Atsakyti
Laba:-) gal yra merginu kurios srudijuos vpu islyginamasias?
Atsakyti
sveikos, arteja bakalauro ginimas, ir nezinau kiek skaidriu daryti, mat vieni vienaip sako kiti kitaip , hm ?
Atsakyti
Sveikutės ar kas studijavo "Ikimokyklinė edukologija" ar "Darželio ir lopšelio auklėtojas" ar labai sunku mokytis siunkos paskaitos kas gali info suteikt? smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, gal atsirastų studenčių, kurios studijuoja socialinį darbą arba socialinę pedagogiką Klaipėdos universitete (magistrantūros studijos)? Kurią iš šių dviejų specialybių geriau rinktis? Kokie atsiliepimai būtų jau studijuojančių?
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Planuoju stoti i SU socialine pedagogika.Ir va labai idomu,as sioje specelybeje daznai ir dauk tenka rasyti referatu??? g.gif ar labai sunku specelybe?Begalo traukia mane ja mokytis,net dabar skaitineju knygas apie vaiku raidas,adaptacijas mokyklose ir t.t. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zara** @ 2014 02 08, 16:35)
Sveikutes 4u.gif

Planuoju stoti i SU socialine pedagogika.Ir va labai idomu,as sioje specelybeje daznai ir dauk tenka rasyti referatu??? g.gif ar labai sunku specelybe?Begalo traukia mane ja mokytis,net dabar skaitineju knygas apie vaiku raidas,adaptacijas mokyklose ir t.t. rolleyes.gif

SU reikalavimai socialines pedagogikos studentams daug, daug kartu dideni nei KU. Daznai koleges guosdavosi, kaip kietai jas spaudzia destytojai, kokie auksti reikalavimai, KU viskas gerokai paprasciau. Cia kalba apie neakivaizdines studijas.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 02 08, 21:34)
SU reikalavimai socialines pedagogikos studentams daug, daug kartu dideni nei KU. Daznai koleges guosdavosi, kaip kietai jas spaudzia destytojai, kokie auksti reikalavimai, KU viskas gerokai paprasciau. Cia kalba apie neakivaizdines studijas.


Man jau baisu darosi,nors dar ir neistojau doh.gif
Atsakyti
Tai stokit i KU. biggrin.gif Nors... pagirtina, kad jau dabar domites, ar irgi nepraleidziu galimybes apie ivairiais patologijas, elgesio nukrypimus paskaityti.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 02 08, 22:37)
Tai stokit i KU. biggrin.gif Nors... pagirtina, kad jau dabar domites, ar irgi nepraleidziu galimybes apie ivairiais patologijas, elgesio nukrypimus paskaityti.


Ne man KU labai nepatogus g.gif nes turiu seima gyvenu Siauliuose ax.gif
Oi tas domejimasis jau senokai pas mane,kad tik neperdekciau,iki kol reikes stoti mokytis blush2.gif
Atsakyti
Sveiki gal kas mokes psichologijos? Ir raše kažka worde ar dare skaidrės tema (sveikata ir vertinimas)?
Atsakyti
Atsiprašau, kad įsiterpsiu į jūsų temą, bet gal kam nebereikalinga šį knyga ax.gif
Labai ieškau pirkti knygos, Delinkventinio elgesio pedagogika - Laima Abromaitienė

user posted image
į až
Atsakyti