Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit išsirinkti

QUOTE(Fėja* @ 2016 07 04, 18:11)
Laba diena smile.gif

Kokį modelį rinktis moteriai turinčiai 2 vaikus, gyvenančiai didmiestyje.
Iš salono neįpirksiu, norėčiau tilpt į 5-6tūkst €. Matyt būtų 6-7metų senumo mašiniukas....

Nusiziurejau Honda Jazz g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2016 07 06, 23:16)
Nusiziurejau Honda Jazz g.gif

Prasigoolinkit auto reviews, taip pat ir rusiškai, labai pagelbėja.
Aš taip pati viena savo dabartinę mašiną išsigooglinau (vyras nesikišo, pasitikėjo, juk ir aš skaityti moku) ir viskas pasiteisino, taip ir yra, ką žmonės rašė. Esu patenkint pasirinkimu.
Labai matysite konkrečias bėdas, su kuo kiti susidūria ir vertinkite pati kritiškai ar tai rimtos bėdos ar tokios sakyčiau net gana juokingos. Nes mes kai rinkomės tarp trijų skirtingų gamintojų, tai kaip diena nuo nakties skyrėsi. Tam tikruose modeliuose labai rimtos bėdos, žmonės keikiasi, o kituose to nėra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2016 07 04, 17:11)
Laba diena smile.gif

Kokį modelį rinktis moteriai turinčiai 2 vaikus, gyvenančiai didmiestyje.
Iš salono neįpirksiu, norėčiau tilpt į 5-6tūkst €. Matyt būtų 6-7metų senumo mašiniukas....


Na, čia jau grynai skonio reikalas kokios markės ir koks modelis būtų.

Pvz. aš pirkčiau 3 serijos BMW su automatine pavarų dėže smile.gif
Atsakyti

sveiki,

turiu keblų klausimą,gal kas padėtų išsirinkti?, žodziu reikia tokių privalumų:
*aukšta,nes bus važiuojama užmiestyje žiemą;
* ne 4x4 varomas
*dyzelis,
*miniveno nesiūlyti,universalų taip pat.
nuo 2006m. max iki 6000eur. g.gif

ačiū,kas praplės mano akiratį 4u.gif , nes jau išmaišiau visus skelbimus,nieko nerandu optimalaus.
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Labai būtų malonu gauti patarimą biggrin.gif Visą pasaulį klausiu, galbūt kuri nors būsite turėję, kurį nors modelį.

Renkuosi tarp toyotos corollos hečbeko ir seat altea.
Su toyotom kaip ir viskas gerai.
O kaip su seat alea? Visko apie jas prisiskaičiau. labiausiai bijau, kad nerūdytų, nes rašo internete, kad taip būna. Galbūt turite šį modelį?

Iš pradžių buvau kategoriška toyotai corollai. Bet dabar kažkaip pasimečiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(PATAPSA @ 2016 09 12, 14:54)
sveiki,

turiu keblų klausimą,gal kas padėtų išsirinkti?, žodziu reikia tokių privalumų:
*aukšta,nes bus važiuojama užmiestyje žiemą;
* ne 4x4 varomas
*dyzelis,
*miniveno nesiūlyti,universalų taip pat.
nuo 2006m. max iki 6000eur.  g.gif

ačiū,kas praplės mano akiratį  4u.gif , nes jau išmaišiau visus skelbimus,nieko nerandu optimalaus.


Atmetus universalus ir minivenus lieka dzipukas (suv tiksliau) priekiniais varanciais ratais, nes aukstu sedanu nebuna. Apsvarstykite ideja automobili isigyti su duju iranga, mano nuomone daug geriau ir zenkliai patikimiau nei bet koks dyzelis. Na o jei dyzelis priekiniais varanciais ratais tai qasqai, outlander, suzuki sx4, jei patikimumas nera prioritetas tai Peugeot 3008 idomus variantas tarp miniveno ir SUV. Protingiausias variantas pagal pateiktus reikalavimus turbut butu qasqai ir outlander, bet atsibode, gan blankoki jie ir atrodo , kad kas antra moteris su jais vazineja biggrin.gif
Atsakyti
Ka manote apie Honda Civik 2.2 l? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rikku @ 2017 06 07, 20:55)
Ka manote apie Honda Civik  2.2 l4u.gif

Tai gal bent metus parašykit, automatas, mechaninė, dyzelis, benzas, dujos?
Atsakyti
QUOTE(vyvy @ 2016 11 07, 09:40)
Sveikutės smile.gif

Labai būtų malonu gauti patarimą biggrin.gif Visą pasaulį klausiu, galbūt kuri nors būsite turėję, kurį nors modelį.

Renkuosi tarp toyotos corollos hečbeko ir seat altea.
Su toyotom kaip ir viskas gerai.
O kaip su seat alea? Visko apie jas prisiskaičiau. labiausiai bijau, kad nerūdytų, nes rašo internete, kad taip būna. Galbūt turite šį modelį?

Iš pradžių buvau kategoriška toyotai corollai. Bet dabar kažkaip pasimečiau biggrin.gif


Neaišku, kokie jūsų prioritetai. Jei metai ir kaina ta pati, tai geriau Toyota. Vietoj Seat Altea nesvarstėte VW Golf Plus? Kokybiškesnis ir rūdys žymiai mažiau.
Atsakyti
QUOTE(Sula @ 2017 06 09, 10:17)
Neaišku, kokie jūsų prioritetai. Jei metai ir kaina ta pati, tai geriau Toyota. Vietoj Seat Altea nesvarstėte VW Golf Plus? Kokybiškesnis ir rūdys žymiai mažiau.


Taip, Golfo Plus interjeras kokybiškesnis. Iš techninės pusės jie identiški. Bet, kad Seat rūdija daugiau, nei Golf, tai jau pirstelėjai, eGzperte. Gal neberašinėk nesąmonių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Matomas: 11 birželio 2017 - 16:17
QUOTE(Matomas @ 2017 06 11, 17:16)
Taip, Golfo Plus interjeras kokybiškesnis. Iš techninės pusės jie identiški. Bet, kad Seat rūdija daugiau, nei Golf, tai jau pirstelėjai, eGzperte. Gal neberašinėk nesąmonių.

Visi čia egzpertai biggrin.gif atsakinėjate į vyvy @ 2016 11 07, 09:40 praeitų metų žinutę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Matomas @ 2017 06 11, 16:16)
Taip, Golfo Plus interjeras kokybiškesnis. Iš techninės pusės jie identiški. Bet, kad Seat rūdija daugiau, nei Golf, tai jau pirstelėjai, eGzperte. Gal neberašinėk nesąmonių.


Nesu joks seks-eGzpertas. Tiesiog matau prieš akis SEAT Alhambra ir VW Sharan tų pačių metų.

Pranešimo datą tik vėliau pastebėjau smile.gif Keista, kad tema buvo "mirusi".
Atsakyti