Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit išsirinkti

Gal kas parduodat masinyte blush2.gif ,kokia nediduke. blush2.gif Nevisai nudrosta, kad dar padrengt galima butu. lotuliukas.gif Esu nesenai , baigus teises blush2.gif Siulykit 4u.gif galit i AZ rasyt.
Atsakyti
QUOTE(knooopke @ 2006 05 30, 09:41)
Gal kas parduodat masinyte  :geda2: ,kokia nediduke. :geda2: Nevisai nudrosta, kad dar padrengt galima butu. :lotuliukas:  Esu nesenai , baigus teises  :geda2: Siulykit  :4u: galit i AZ rasyt.




Labutis,

Galiu pasiulyti 1991 m. Mitsub Colt. Labai priziureta ir nedidele rida. Jei butu idomu, parasyciau placiau.
Atsakyti
Taigi, nusipirkau as ta Golfiuka,traukia kaip bite. Jau vazineju po miesta ir uzmiesti, esu patenkinta. thumbup.gif
Atsakyti
As tai galvoju, kad pvz. didesne masina nusipirkus ir su maziuku triperiu patyrimo igaves gali ta masina aplamdyt, nes gabaritu nejausi. Todel mano masina ne nauja, uztat didele ax.gif
Atsakyti
bulius> pritariu thumbup.gif drinks_cheers.gif tik pastebėjau dar vieną dalyką - jautimas gabaritų kaažkaip yra žmogui duotas, o jei jo nėra net kelių metų praktika neduoda puikių rezultatų smile.gif Ir dar kai ką galiu patart iš asmeninės patirties.. pirmą asmenišką auto gavau po 2-jų metų nuo teisių išlaikymo (praktikuodavaus su vyro mašina, bet labai mažai..net buvau vienu metu nutarus išvis nevairuot), gavau 91 metų vidutinių gabaritų (audi 90 - bulka), bet, kas mane daug kartų gelbėjo, ji turėjo 150AG thumbup.gif Kartais lįsdavau kur nepagalvojus, ar spėsiu prašokt ir tas varikliukas išsukdavo mane iš padėties ir nei kart nepavedė rolleyes.gif Žodžiu, buvo gerai.. Jokiu būdu pradedančiom nepatariu pirkt mažos mašinos (na super mažos), nes: 1)gal ir lenviau įsiparkuot, bet pasekmės po to, kai į jus "įsiparkuos" koks nelaimėlis gali būt žiaurokos ne tik auto, bet ir jums (naujose saugumas jau aišku kitoks, bet kaip suprantu čia niekas nekalba apie naujos pirkimą); 2)nieko doro su tokia neišmoksit
Atsakyti
zhmonijus visiskai sutinku drinks_cheers.gif kad jautimas gabaritų kaažkaip yra žmogui duotas, o jei jo nėra net kelių metų praktika neduoda puikių rezultatų biggrin.gif
tarpkitko as irgi po teisiu gavimo pradejau vazineti su vadinama bulkele ax.gif mirksiukas.gif mazos auto kazkaip niekada nenorejau ir nenoresiu biggrin.gif
Atsakyti
Pritariu tiems, kas siūlo iš karto sėstis į didelę mašiną. Labi džiaugiuos, kad mokiausi važiuot su Mazda 626 - tikrai ilgoka, ir plati gana, o dabar parkuojuos puikiai, ir žinau, kad ateityje nebus problemų ir su didesnėm mašinom.

Nes kažkaip kvailai atrodo, būna, važiuoja maža mašinėlė ir tokiais plačiais ratais apvažinėja visus, terpiasi tik į kuo didesnį tarpą, kad neduok die kas nors doh.gif o tai kaip ji/jis važinėtų su didele mašina? prapultų bent pirmus mėnesius, tai tikrai


Išvis tai manau kad vairavime, jeigu norima gerai išmokti vairuoti, reikia iš karto, tik išmokus, smarkiai save laužti, daug važinėti, po kamščius, tamsoje, per lietų, sniegą, ir po kokių metų nebebus jokių problemų su jokiu automobiliu thumbup.gif
Atsakyti
Aš tik už didesnes mašinas drinks_cheers.gif Visų pirma,jos saugesnės,o kita vertus ir kelionėms tinka,ir daiktą kokį didesnį persivežti gali.Man tai instruktorius patarė pirkti didesne,dėl saugumo,aš taip ir padariau-turiu opel astrą karavaną,ir esu labai patenkinta.Tik pradėjus vairuot(tai buvo prieš 2mėn.)buvau įsimalus į tokias situacijas,kad su mažesne tikrai būčiau neišvairavus ten ir užsimuščiau ko gero,o čia vien ant mašinos stabilumo išsisukau. thumbup.gif
Atsakyti
as liepos pabaigoj gavau teises, o praeita savaite nusipirkau III Golfa '96 metu automata, kol kas esu labai patenkinta, tikiuosi, kad viskas bus gerai ir po to jau galesiu kokia didesne nusipirkt mirksiukas.gif
Atsakyti
As mokiausi su vw polo. Tiesiog isimylejau ta masiniuka. blush2.gif Deja, vyras nupirko volvo v40. doh.gif Pusmeti vazineju ir, nors tu ka, nejauciu jos gabaritu. doh.gif Siandien nete nuziurejau Smart cyti kupe. Labai juokingas masiniukas, bet taip jo uzsimaniau. tongue.gif Zinau, kad didesnes ir saugesnes, ir stabilesnes, ir t.t. Bet man tikriausiai neduota jaust didesniu auto gabaritu. unsure.gif O vat golf, clio nenoriu. cool.gif Tiesa, as tik uz automata, nors teises saziningai islaikiau su mechanine. thumbup.gif
Atsakyti
jau kazkas siam forume minejo, kaip Smart'as atrodo po avarijos doh.gif avarija nedidele, o is masinos nieko nelieka. Gal ir vaiku reikes isisodinus veziotis, tai patarciau tik ne tokia maza. Jei dideles nejauti, tai, zinoma, geriau maza, bet saugesne (uz Smart). 4u.gif sekmes
Atsakyti
Aš vieną kartą važiuodama su instr. apie tokią mašiną pasakiau-na,jei į ją kas įvažiuos...,o jis atsakė:nežinau,kaip tada,jei įvažiuos,bet jei tu su tokia įvažiuosi,tai variklį tikrai ant rankų laikytum lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti