Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-7

QUOTE(Nova @ 2010 06 19, 15:26)
Man Snikersas 20 cm. skersmens gavosi virs 3 kg.  blink.gif Nes svarstykles nepasvere - tik iki 3 kg. sveria  biggrin.gif


tai cia is vienos normos?

As galvoju vis tik darysiu is 1,5 normos, man irgi labiau patinka kai dar lieka, be to, turiu tik 18 ir 26 cm tortines, kazin ar is vienos normos padaryciau 4 biskvitus 26cm skersmens tortinej g.gif
nors dar svarstau ar snikersa ar meduti doh.gif medutis isbandytas, nesudetingas, snikerso dar nesu dariusi, o darbelio matau yra, baisu jei kas nesigautu, nes eksperimentuot laiko nebutu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2010 06 20, 17:11)
tai cia is vienos normos?

As galvoju vis tik darysiu is 1,5 normos, man irgi labiau patinka kai dar lieka, be to, turiu tik 18 ir 26 cm tortines, kazin ar is vienos normos padaryciau 4 biskvitus 26cm skersmens tortinej g.gif 
nors dar svarstau ar snikersa ar meduti doh.gif medutis isbandytas, nesudetingas, snikerso dar nesu dariusi, o darbelio matau yra, baisu jei kas nesigautu, nes eksperimentuot laiko nebutu unsure.gif


as visada kepu 26cm 4biskvitus snikerso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(minimidi @ 2010 06 20, 17:24)
as visada kepu 26cm 4biskvitus snikerso smile.gif



As irgi kepiau 26 cm skersmens formoj smile.gif gavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2010 06 20, 17:11)
tai cia is vienos normos?

As galvoju vis tik darysiu is 1,5 normos, man irgi labiau patinka kai dar lieka, be to, turiu tik 18 ir 26 cm tortines, kazin ar is vienos normos padaryciau 4 biskvitus 26cm skersmens tortinej g.gif 
nors dar svarstau ar snikersa ar meduti doh.gif medutis isbandytas, nesudetingas, snikerso dar nesu dariusi, o darbelio matau yra, baisu jei kas nesigautu, nes eksperimentuot laiko nebutu unsure.gif


Emiau truputi daugiau, nei 2/3 normos. Dengiau nesigavusiu pastilazu, ir 3 sokoladines rozes. Kodel jis tiek svere daug - nezinau net pati biggrin.gif Viska pagal recepta dejau.
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 06 20, 21:47)
Emiau truputi daugiau, nei 2/3 normos. Dengiau nesigavusiu pastilazu, ir 3 sokoladines rozes. Kodel jis tiek svere daug - nezinau net pati  biggrin.gif Viska pagal recepta dejau.

2/3 snikerso normos kiek kiaušinių dėti? Viena dideli gal pakaktų?
Atsakyti
Esmė tokia - turiu torto nuotrauką ir noriu šeštadieniui jį pasigaminti.
Trijų aukštų.
Niekad nekepus tortų - tik pyragus visokiausius ir kitus saldumynus. Reikia patarimų - kokius daryti tortus, kad man jie nesubliukštų? Noriu, kad kiekvienas aukštas būtų iš skirtingo torto smile.gif
Padėkite ir būtų gerai, kad nuorodėles ar tortų receptukus įdėtumėt.
Tai bus vaiko 3jų metų proga tortas - turi būti be riešutų ir be uogų (nemėgsta)...
Ačiū, mamytės 4u.gif
www.fotki.com

P.S. kitaip neišeina įkelti nuotraukos sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asariukele: 21 birželio 2010 - 18:36
QUOTE(asariukele @ 2010 06 21, 19:30)
Esmė tokia - turiu torto nuotrauką ir noriu šeštadieniui jį pasigaminti.
Trijų aukštų.
Niekad nekepus tortų - tik pyragus visokiausius ir kitus saldumynus. Reikia patarimų - kokius daryti tortus, kad man jie nesubliukštų? Noriu, kad kiekvienas aukštas būtų iš skirtingo torto smile.gif
Padėkite ir būtų gerai, kad nuorodėles ar tortų receptukus įdėtumėt.
Tai bus vaiko 3jų metų proga tortas - turi būti be riešutų ir be uogų (nemėgsta)...
Ačiū, mamytės  4u.gif
www.fotki.com

P.S. kitaip neišeina įkelti nuotraukos sad.gif


pirma auksta daryk sunku torta , na snikersa koki .. antra rafaelo gali ar dar koki , o trecia lengva , maskarponini smile.gif
Atsakyti
Ačiū.
Apie viršutinį taip ir galvojau - maskarpone daryti smile.gif
Atsakyti
ant kiekvieno aukšto darykit sutvirtinima......y pirma aukšta ykiškir kokteilinius šiaudelius per vidury torto stačius per visa torto aukšty....tada dedat kartoniny padekliuka ir ant jo antra aukšta...su trečiu aukštu irgi taip pat....tada ,kad ir minkštesni tortai bet nesubliukš viskas puikiai laikysis....sekmes.....
Atsakyti
mėginsiu smile.gif dėkui.
jei kas dar kokių patarimų turit - rašykit, tortų gaminimai bus pradėti ketvirtadienio naktį arba penktadienio rytą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(salexa @ 2010 06 19, 10:50)
Skaniausias jis kai pasilaiko 2-3 dienas.
Mergaites, padekit man. Gal kuri zinote kokiu kiekiu reikia deti zelatinos i jogurtini (tame tarpe ir grietinele ir jogurtas dedas)  torta. Kad sutepus jis laikytusi, arba kad nebutu labai kietas. Niekaip nenutaikau as kazkaip, tai gaunas kaip guminis, arba jei saldytuve stovi tai stovi, o tik gauna silumos iskart skysta.


As litrui kremo dedu apie 20g zelatinos. Kadangi kremai tirsti, per daug tikrai nesukieteja. Dazniausiai naudoju dr.oetker, tai suberiu visa pokeli ir visada gerai gaunasi 4u.gif
Vakar dariau sonatinos braskiu ir rabarbaru torta su baltuoju sokoladu - idejau i braskiu zele nurodyta kieki zelatinos - 5g ant 300 g trintu braskiu (tiesa sakant netgi daugiau kliustelejau, kokius 7 smile.gif ) ir nesustingo man tas sluoksnis verysad.gif daugiau neekperimentuosiu ir aklai receptais nebesivadovausiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2010 06 21, 14:57)
sos LABAI REIKIA PAGALBOS, darau rafaelo torta nu nesigauna man su kremu jungiant grietinele ir kondensuota su sviestu, susoka i kruopas ir atsiskiria kazkoks skystis, sviestas su kondensuotu plaktas kamb,temperaturos, grietinele atsaldyta plakta, viskas stovejo saldytuve pora val, dabar reik sujungt ir nepavyksta? kas ne taip, gal reik kambario temp. palaikyt po to jungt kartu? aciu kas pagelbes

Gitale, perskaiciau visas tavo zinutes.


I saldytuva reikia kisti tik sviestine mase pusvalandziui, t.y. isplaki ir idedi i saldytuva, po to pradedi plakti grietinele, jau kazkiek laiko sviestinis kremas bus pastovejes saldytuve, plakta grietinele reikia palikti ant stalo kambario temperaturoje. Kai istrauksi sviestine mase, dek grietinele pradzioje po sauksta nuolat plakant, puse sudejus gali ideti visa likusia. Jeigu is kart matai, kad po pirmo sauksto sviestinis kremas susoko i gabalus, kisk ji i mikruske porai sekunziu ir naujai isplak.

Man taip kartais atsitinka su sarlot kremu, tiesiog kai skubu, nesulaukiu, kol pieno mase pasieks kambario temperatura, tai viska trumpai suplaku, ir ikisu i mikruske, pasildau vel paplaku, viskas buna tada ok.

Atsakyti