Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-7

QUOTE(Asseni @ 2010 07 01, 00:14)
*juodas miskas tvirtas stabilus tortas

**O kas del spalvos?... Grietinele labai gerai dazosi, gali padazyt su kakava, su tirpia kava, jeigu nori naturalumo, ar neturi dazu

Dėkui, Asseni 4u.gif
*O užtektų tik vieną ant kito pstupdyt ar reikės kokio sutvirtinimo?
**tai dabar jau ir susimėčiau kuo čia geriau bengt, grietinėle ar šokoladine saldainių mase, jei ji skani g.gif Kas geriau atlaikytų 150 km tokiu oru?
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2010 07 01, 00:21)
Dėkui, Asseni 4u.gif
*O užtektų tik vieną ant kito pstupdyt ar reikės kokio sutvirtinimo?
**tai dabar jau ir susimėčiau kuo čia geriau bengt, grietinėle ar šokoladine saldainių mase, jei ji skani g.gif Kas geriau atlaikytų 150 km tokiu oru?

sokoladine saldainiu mase tikrai atlaikys. bus geriasnis, naturalesnis vaizdas. O kas del tvirtinimo, tai tikrai nereikia, juodas miskas gan stabilus tortas
Atsakyti
Labai braskinis-jogurtinis tortukas. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kuri zinote kiek apytiksliai sveria Juodasis miskas is visos normos iskeptas? Papuostas masem, arba nepuostas? smile.gif
Atsakyti
Manau apie 3 kg tai tikrai g.gif Gal ir daugiau.

Mergaites, gal pasakysit ar issiplaks uzvirusi grietinele, darysiu sokoladini ganasa g.gif Ar eiti kita pirkti ir sokolado negadinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2010 07 02, 19:30)
Manau apie 3 kg tai tikrai g.gif Gal ir daugiau.

Mergaites, gal pasakysit ar issiplaks uzvirusi grietinele, darysiu sokoladini ganasa g.gif Ar eiti kita pirkti ir sokolado negadinti doh.gif


Atsaldyta issiplaks. Taip ganasas ir daromas. Uzvirinama grietinele, sudedamas sokoladas, ismaisoma, atsaldoma, ir plakama.
Atsakyti
tai susitepiau ta torta "rafaelo svajone" nelaukiau gimtadienio,kad lakstai nesugestu ir nereiktu saldyt, nusiveziau y kaima ir ten istirpo tiesiog, visiem patiko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , ziauriai skanus tik man rugsteles truko, kita savaite kai darysiu tai desiu 1 citrina daugiau
beje pamirsau migdolu nusipirkt,isbandysiu kita savaite ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyciuke 2 @ 2010 07 03, 23:30)
kita savaite kai darysiu tai desiu 1 citrina daugiau
beje pamirsau migdolu nusipirkt,isbandysiu kita savaite  ax.gif



man kogero sultinga citrina pakliuvo, nes iš jos tikrai nemažai sulčių buvo ir rūgštelės man šiek tiek per daug buvo, norėjosi švelniau, kad gomury būtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 07 03, 14:31)
Atsaldyta issiplaks. Taip ganasas ir daromas. Uzvirinama grietinele, sudedamas sokoladas, ismaisoma, atsaldoma, ir plakama.

Tai taip ir padariau thumbup.gif Jau man truputi perdaug uzvire, net is puodo islipo ir pluta susidare lotuliukas.gif Bet viskas gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamos! Gal kas nors galetu padeti man?... rolleyes.gif
Planuoju gaminti torta pinigu maisas-medutis viduje. Pirma karta naudosiu tortu apdengimo mase. Gal ir per daug uzsimojau pirmam kartui pasirinkdama toki torto modeli,bet siai progai jis butu pats tinkamiausias smile.gif
Tad mano klausimelis: kaip reikia uzdeti sia mase?atrodo jog tortas butu ant jos padetas ir uzgniauztas virsus.. blush2.gif na tikrai nelabai isivaizduoju sio,dengimo mase, proceso. tikrai daug skaiciau temose,taciau apart nuotrauku neradau aprasymo kaip ji gaminti. jei zinote kur galeciau tai rasti-busiu dekinga uz nuoroda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
Sveikos mamos! Gal kas nors galetu padeti man?... rolleyes.gif
Planuoju gaminti torta pinigu maisas-medutis viduje. Pirma karta naudosiu tortu apdengimo mase. Gal ir per daug uzsimojau pirmam kartui pasirinkdama toki torto modeli,bet siai progai jis butu pats tinkamiausias smile.gif
Tad mano klausimelis: kaip reikia uzdeti sia mase?atrodo jog tortas butu ant jos padetas ir uzgniauztas virsus.. blush2.gif na tikrai nelabai isivaizduoju sio,dengimo mase, proceso. tikrai daug skaiciau temose,taciau apart nuotrauku neradau aprasymo kaip ji gaminti. jei zinote kur galeciau tai rasti-busiu dekinga uz nuoroda


Paskaityk čia mirksiukas.gif

Aš pati irgi t.p. dariau iškočiojau labai ilgą juostą ir apjuosiau aplink tortą (tortą suformavau kūgio formos) labai nepriglostant kad būtų a'le maišo susiraukšlėjimas ir viršun surinkau galus, o po apačia atpjoviau kur per daug buvo ir pakišau su peiliu (masės po dugnu nėra). Nors, žinoma, gali daryt ir taip kaip parašei, čia jau kaip tau patogiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 04 liepos 2010 - 15:44
Aciu labai uz atsakyma,tikrai pagelbejai siuo klausimu smile.gif 4u.gif
Atsakyti