Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiametės lauko gėlės - II

Man jie irgi jau seniai įstrigę,bet vis nerasdavau jų pirkti. O Šiemet pirkau baltus, aukštus, pusiau pilnavidūrius,(žiedas žiede)katilėlius,žymiai paprastesnius,bet vistiek gražius smile.gif
Fonda,ar tik tiems garbaniams reikalnga gera žemė? Nes kiti ,geresnėj žemėj išvirsta į visas puses ir atrodo- bardakas g.gif

Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 03 25, 23:13)
bigsmile.gif  Tai kodėl aš ją tik dabar "pastebėjau" doh.gif  Tačiau mūsų kaime tokių niekas neaugina unsure.gif

PASIDUODU 000189.gif reiškia, tikrai ne tokia gėlė, kokią aš turėjau... tiesiog jūsų rodomo katilėlio neįžvelgiau modernizmo modifikacijos... blush2.gif aš apskritai jau ne kartą sakiau, kad tikrai neseku augalų ir nežinau jų rūšių, tuo labiau lot. pavadinimų blush2.gif Man augalai tik tiek kiek džiugina širdį...bet ne protą ax.gif O PANAŠIŲ augalų skirtybes pastebėti man būtų sunkus mokslinis darbas, tačiau man beprasmis... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2011 03 26, 00:26)
PASIDUODU 000189.gif reiškia, tikrai ne tokia gėlė, kokią aš turėjau... tiesiog jūsų rodomo katilėlio neįžvelgiau modernizmo modifikacijos... blush2.gif  aš apskritai jau ne kartą sakiau, kad tikrai neseku augalų ir nežinau jų rūšių, tuo labiau lot. pavadinimų blush2.gif Man augalai tik tiek kiek džiugina širdį...bet ne protą ax.gif O PANAŠIŲ augalų skirtybes pastebėti man būtų sunkus mokslinis darbas, tačiau man beprasmis... biggrin.gif

Mane taip pat "patraukia" pats augaliukas ax.gif Todėl visai nesistebiu, kad auginote rolleyes.gif Klasika 4u.gif , tik kur dabar šių augaliukų rasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lewisia @ 2011 03 25, 23:17)
Man jie irgi jau seniai įstrigę,bet vis nerasdavau jų pirkti. O Šiemet pirkau baltus, aukštus, pusiau pilnavidūrius,(žiedas žiede)katilėlius,žymiai paprastesnius,bet vistiek gražius smile.gif
  Fonda,ar tik tiems garbaniams reikalnga gera žemė? Nes kiti ,geresnėj žemėj išvirsta į visas puses ir atrodo- bardakas g.gif

Pasirodo, kad raktinis žodis ir buvo "GARBANIAI" 4u.gif Tiesiog kurio nepastebėjau... blush2.gif Kitaip sakant, pas mane augo ne tie, bet senoviniai pilnaviduriai... (su kuriais slėptis man reikėjo, o ne varginti profesionalus...) Na bet aš visus augalėlius auginu gana geroje žemėje... pagal poreikius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2011 03 26, 00:31)
Kitaip sakant, pas mane augo ne tie, bet senoviniai pilnaviduriai... (su kuriais slėptis man reikėjo, o ne varginti profesionalus...) Na bet aš visus augalėlius auginu gana geroje žemėje... pagal poreikius biggrin.gif

Su jokiais augalais nereikia "slėptis", o tik rodyti auginamą grožį thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Lewisia @ 2011 03 26, 00:17)
O Šiemet pirkau baltus, aukštus, pusiau pilnavidūrius,(žiedas žiede)katilėlius,žymiai paprastesnius,bet vistiek gražius smile.gif


Jei ne paslaptis - kur pirkote? 4u.gif
Atsakyti
Rokiškyje pirkau smile.gif ,jie prekiavo ''Originalios Erfurto Sėklos'' sėklomis,nutvėriau paskutinį pokelį,jei normaliai sudygtų,galėčiau pasidalinti daigais vasaros pabaigoje....
Atsakyti
QUOTE(Lewisia @ 2011 03 26, 12:08)
Rokiškyje pirkau smile.gif ,jie prekiavo ''Originalios Erfurto Sėklos'' sėklomis,nutvėriau paskutinį pokelį,jei normaliai sudygtų,galėčiau pasidalinti daigais vasaros pabaigoje....

Jei pasiseks - rezervuoju iš anksto 4u.gif
Atsakyti
gerai drinks_cheers.gif
Atsakyti
jediara, amarille, dėkoju už patarimus. smile.gif
Atsakyti
Niekas krokiukais nepasigiria g.gif Pas mane susiguze dar schmoll.gif
Atsakyti
o maniškiai kai kurie jau ir nužydėjo... nespėjau nė dorai pasidžiaugti ,kai tokie orai ,dabar laukiu kitų pasirodant ,nes kažko labai keistai jie man šiemet dygsta ,gal kad pavėsy sniegas ilgiau laikės tai ir užtruko g.gif

beje ,o miskantų ,,šieną,, ar reikia nukirpti ?
Atsakyti
Va ir kroksiukaiuser posted image,user posted image,o čia pačios pačiausios
user posted image
Atsakyti