Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiametės lauko gėlės - II

truputis žiedų 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(shidochika @ 2011 05 23, 13:00)
Daugiameciu trupinelis  smile.gif
user posted image

Gražu... Bet tik vaisginas atpažinau (tos kur mėlynai žydi). smile.gif


Papildyta:
QUOTE(jediara @ 2011 06 11, 13:14)
Žydinti šilingė  ax.gif

Gal kas turi žydinčios šliaužiančiosios šilingės nuotrauką? A la tokią nusipirkau turguje, ir dabar nežinau, kas bus. smile.gif O toji glažutė iš šliaužiančiųjų? Šį pavasarį įsigijau panašią prisiplojusią prie žemės. O kitą panašią išstypusią aukštyn. Pastaroji, sako, kad žydi baltais žiedeliais-sausučiais (gal kokia notra... turguje bobulytės prišneka visokių visokybių...).

Šiaip jau per šįvasarines atostogas žadu sodyboje susikurti gėlyną-šedevrą smile.gif, kuriame puikuotųsi: pūstataurės, rusmenės, katilėliai, gaurės, alūnės, rudbekijos, liatriai, bandreniai, piliarožės (būtinai!), čemeriai, etc., na ir kas nors arčiau žemės. smile.gif

Dabar knygynuose ir internete ieškau literatūros, kaip geriau tai padaryti (gėlių rūšys, spalvų derinimas, na, ir atlikimo technika). Noriu pasidalyti vertais dėmesio radiniais, o tikslai vienu iš jų (kur daugiausia info apie daugiametes gėles ir kokybiškų jų paveiksliukų):

Loretos sodai

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vi_: 13 birželio 2011 - 22:12
Spalvu vis daugeja smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vi_ @ 2011 06 13, 22:47)
Gal kas turi žydinčios šliaužiančiosios šilingės nuotrauką?


Žalialapė parsinešta iš miško šiuo metu žydi gausiai
user posted image

"Veislinė" geltonlapė kukliau
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aispra: 14 birželio 2011 - 17:30
QUOTE(aispra @ 2011 06 14, 18:29)
"Veislinė" geltonlapė kukliau
user posted image

Ačiū. Būtent tokią turiu.

Atsakyti
Keletas žiedų 4u.gif

user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Kokie gražūs visų žiedai 4u.gif

O aš norėčiau, kad jūs padėtumet atpažinti augalą.Tas augalas auga krūmu,platus,apie1.30 aukščio,kaip tik šiuo momentu žydi.Ir žydi labai gausiai,žiedai lyg šluotelėse,šampaninės spalvos, panašu į pelkinę vingiorykštę,antžeminė augalo dalis žiemai nunyksta(stebiu jį nuo pernai).Atrodo kad taip apibūdinau ,iš arti aš jo nemačiau o tik pravažiuojant keliu iš toli.Idomu kas tai per augalas ar jis nelepus,ar lengvai auginamas,jei taip ,tai kada užsukčiau pas tuos nepažystamus žmones paprašyti bent atžalėles
Atsakyti
Gal kuri turėsite daugiamečių gėlyčių pardavimui? Tinka (vilkdalgiai, bijūnai, snapučiai, vaisginos, lelijos, katilėliai ir visas kt. grožis)
Pradėjom sodinti naują gėlyną ir supratom, kad su vienmetėm gėlytėm pražūsim. blush2.gif
Miestas Vilnius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vysnaite1: 19 birželio 2011 - 16:10
QUOTE(Lewisia @ 2011 06 19, 16:40)
Kokie gražūs visų žiedai 4u.gif

O aš norėčiau, kad jūs padėtumet atpažinti augalą.Tas augalas auga krūmu,platus,apie1.30 aukščio,kaip tik šiuo momentu žydi.Ir žydi labai gausiai,žiedai lyg šluotelėse,šampaninės spalvos, panašu į pelkinę vingiorykštę,antžeminė augalo dalis žiemai nunyksta(stebiu jį nuo pernai).Atrodo kad taip apibūdinau ,iš arti aš jo nemačiau o tik pravažiuojant keliu iš toli.Idomu kas tai per augalas ar jis nelepus,ar lengvai auginamas,jei taip ,tai kada užsukčiau pas tuos nepažystamus žmones paprašyti bent atžalėles



iš tokio apibūdinimo peršasi mintis ,jog tai arunkas.
Atsakyti
O gal galite pasidalinti šiais nuostabiais augalėliais mirksiukas.gif
Aš vilnietė

QUOTE(shidochika @ 2011 05 23, 12:25)
Nezinau kaip jos tiksliai vadinasi,cia is arciau,bet dauginasi kosminiu greiciu  smile.gif
user posted image

Atsakyti
Jediara, kaip vadinas tos gėlytės, kur pirmoje ir antroje foto, atrodo įspūdingai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2011 06 19, 21:28)
Jediara, kaip vadinas tos  gėlytės, kur pirmoje ir antroje foto, atrodo įspūdingai. thumbup.gif

Campanula persifolia ( labai norėčiau rasti ir mėlynai žydintį 4u.gif ) ir malva ax.gif
Atsakyti