Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalba LGGD Gyvybės vagonėliams

QUOTE(diinka @ 2010 06 11, 12:18)
Tai gal man paskambinti Agnei, kad transporto nebeieškotu?


Manau reiktu bent sms gal parasyt rolleyes.gif
Atsakyti
Na va, Kaunieciu supermamu laukneselis jau LDDG vagoneliuose bigsmile.gif
Visoms prisidejusioms diiiidelis ACIU vagoneliu katineliu vardu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Weronica: 14 birželio 2010 - 07:20
QUOTE(Weronica @ 2010 06 14, 08:09)
Na va, Kaunieciu supermamu laukneselis jau LDDG vagoneliuose bigsmile.gif
Visoms prisidejusioms diiiidelis ACIU vagoneliu katineliu vardu 4u.gif


Tai tau aciu 4u.gif
Ar teko dziaugsmo ka pavezint iki Utenos? biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites Kaunietes, didziulis jums ACIU!! thumbup.gif Jus tiros saunuoles. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diinka @ 2010 06 14, 09:25)
Tai tau aciu 4u.gif
Ar teko dziaugsmo ka pavezint iki Utenos? biggrin.gif


Ner uz ka mirksiukas.gif
O pavezint nieko nepasiseke ax.gif
Atsakyti
Smagu, kad jau lauknešėlis pasiekė mažuosius draugus mūsų thumbup.gif
Atsakyti
Idomu butu zinot kaip ten tiem "grybautojams" katineliams sekas, paskelbe, kad grybas uzpuole ir viskas, daugiau jokiu ziniu g.gif
Pati kai buvau vagonėliuos nieko doro nesuzinojau...tik kad katineliai visi isteplioti tepaliuku biggrin.gif vagonelis uzrakintas buvo nes savanore kuri rakta turi vedziojo sunis...
Vilnietes gal kuri buvot ir daugiau zinot? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2010 05 29, 14:22)
Vagonėliai pastatyti Vilniaus mieste, L.Giros  g.  131,  UAB „Grinda“ Vilniaus gyvūnų globos namų teritorijoje


Gal kas žinot ką kiekvieną rytą ten su šunimis daro g.gif Lojimas siaubingas iš ten sklinda. Seniau to nebuvo unsure.gif
Atsakyti
Norėčiau nedidelį kiekį atlikusio kačių maisto padovanoti LGGD vagonėlių gyventojams. Gal kas nors iš savanorių artimu laiku važiuos iš Kauno į Vilnių ir apsiimtų nuvešti. Jei yra galinčių padėti rašykit man į až. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giekab: 06 rugsėjo 2010 - 22:57
Aš irgi turiu kačių maisto Kaune. Gal dar vieną lauknešėlį kas organizuos? 4u.gif
Atsakyti
Jei kas nors iš kauniečių norit prisidėti prie akcijos (nuoroda paraše) , turit kalėdoms dovanų kačių guoliukų, dekučių, kačių tualetų, indelių maistui ar šiaip katukams reikalingų daiktų-rašykit man az-aš ruošiu su bendradarbiais siuntinuką jiems(23 dieną planuoju siųsti) tai iki to laiko galit prisidėti-siuntimas nekainuos 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi norėčiau prisidėti prie pagalbos mūsų mažiesiems bičiuliams 4u.gif Noriu paaukoti sauso maistuko katėms. Jei kas organizuosit (nes aš kaunietė), tai parašykit AŽ, būtų labai malonu mirksiukas.gif
Atsakyti