Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra mamyčių iš Lampėdžių

Sveikos,
neseniai atsikrausciau i Lampedzius bet nepazistu nei vienos mamytes cia. Gal kas atsiliepsit?
iki smile.gif
Atsakyti
Sveika,
mes randames labai netoli, bet ne Lampedziuose, o ant kalno - A.Kaniukuose ir taip pat jauciames gana vienisi. Visaip galvojau, bet ko gero ziema kartu pasivaikscioti neiseis - kalnas per status, su vezimu neiveiksim. Bet kai atsils - kodel ne? drinks_cheers.gif
Atsakyti
na malonu kad kazkas atsirado 4u.gif

tikrai per salcius tai kalno neiveiksite. As jau praradus vilti prisijungiau prie mamyciu is Vilijampoles biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,O as su savo mazuoju gyvenam tarp Lampedziu ir A.Kaniuku - Z.Kaniukuose bigsmile.gif Zinau,kad aplink yra daug mamyciu,bet kaip jas sugaudyt....???? Ech jei tik susivienytume,tai atsilus orams... group.gif
Atsakyti
as tai marvelej gyvenu..bet cia mamuku nera.bet netoli nuo jusu,skiria tik tiltas;]
Atsakyti
sveikos, malonu kad vis daugiau atsiranda mamyciu.
Atsakyti
Pazystu viena mamyte Lampedziuose, kuri augina 2 metuku suneli ir tuoj tuoj gimdys kita clap.gif Sake, kad kita sav jau tures interneta, tai gal prisijungs wink.gif
Atsakyti
na va o as maniau kad as cia viena gyvenu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
O as gyvenu prie pat Regitros, va ant nosies vestuves, vaikuciu dar neturim, tai labai liudna, kad jungtis negaliu prie jusu...nes aplink, toks ispudis, ne vienos bendraamzes.... doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamytukes, as Gyvenu prie pat regitros ir butu smagu , kad kada gyvenancios netoli susimatytume kada, juk lampedziai salia, sukristume visos ant dekuciu prie vandens nestuke.gif Labai butu faina, manau ir laukimo laikas greiciau praeitu, nes man kartais atrodo, kad niekad nesulauksiu savo mazylio blush2.gif
Papildyta:
Taigi su tom vestuvem norejau pasveikinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuziukas @ 2006 07 06, 14:59)
Sveikos mamytukes, as Gyvenu prie pat regitros ir butu smagu , kad kada gyvenancios netoli susimatytume kada, juk lampedziai salia, sukristume visos ant dekuciu prie vandens nestuke.gif  Labai butu faina, manau ir laukimo laikas greiciau praeitu, nes man kartais atrodo, kad niekad nesulauksiu savo mazylio blush2.gif
Papildyta:
Taigi su tom vestuvem norejau pasveikinti  4u.gif



jei cia mus sveikini, tai aciu smile.gif as tai mielai pabendrauciau, bet va ne mamyte esu ir dar jauciu daug jaunesne, tai iskrisciau is konteksto doh.gif blush2.gif o kurioj vietoj prie regitros? as kotedzuose.
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2006 07 06, 19:18)
jei cia mus sveikini, tai aciu smile.gif as tai mielai pabendrauciau, bet va ne mamyte esu ir dar jauciu daug jaunesne, tai iskrisciau is konteksto  doh.gif  blush2.gif  o kurioj vietoj prie regitros? as kotedzuose.

Sveikinu au artejancia svente 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(septyniuke @ 2006 02 25, 00:23)
Pazystu viena mamyte Lampedziuose, kuri augina 2 metuku suneli ir tuoj tuoj gimdys kita  clap.gif  Sake, kad kita sav jau tures interneta, tai gal prisijungs  wink.gif

tai ar mamyte is lampedziu isivede interneta. Butu labai smagu pabendrauti.
Atsakyti