Įkraunama...
Įkraunama...

Žąsis

QUOTE(kristinap @ 2010 12 21, 18:19)
Nesu kepus šaldytos žąsies. Bet šviežia skerdiena ir šaldyta mėsa skiriasi skoniu.
Retai kur gausit nusipirkti visiškai nešaldytą, šviežiai paskerstą  mirksiukas.gif Žinau, kad daug kas prisiruošia žąsų gerokai iš anksto, jas užšaldo, o prieš Kalėdas atšildo ir parduoda lyg ką tik išskrostą.
Tai manau nesukit galvos ir pirkit, kokią gaunat  mirksiukas.gif

P.S. manau geriau šaldyta jauna žąsis, nei sena šviežia g.gif

Va cia tai variantas, nebuvau susimasciusi....
Kagi, argumentai, padrasinantys isbandyti saldyta zasi smile.gif
Aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2010 01 22, 19:14)
As isbandziau Zasies kulseles ant raugintu kopustu  4u.gif  niu labia patiko .
[img]http://



Aguonėle 4u.gif -patiko receptas,iškilo klausimas,o kalakutiena šiam receptui tiktų?

Lauksiu patarimo.

ačiū 4u.gif
Atsakyti
gal kas nors žinot, kokį nors receptą, kaip pagaminti įdarą, norėčiau su ryžiais.
ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, o aš turiu tokį keistą klausimą - kaip atskirti žąsies ir anties skerdenas. Tarėmės su augintoju, kad paimsim žąsį, sumokėjom 120 Lt. (jis sakė bus apie 4 kg), vyras atveža, o žąsis tik 2 kg. Man toks įtarimas, kad visai ne žąsis, o antis ten. Ar gali būti tokia lengva žąsis (aiškino, kad joms mažiau nei metai)?
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2010 12 22, 17:03)
Sveikos, o aš turiu tokį keistą klausimą - kaip atskirti žąsies ir anties skerdenas. Tarėmės su augintoju, kad paimsim žąsį, sumokėjom 120 Lt. (jis sakė bus apie 4 kg), vyras atveža, o žąsis tik 2 kg. Man toks įtarimas, kad visai ne žąsis, o antis ten. Ar gali būti tokia lengva žąsis (aiškino, kad joms mažiau nei metai)?

šių metų žąsys nešertos kombikormais, paprastai laisvėj augusios nuo 3 iki 5kg. Kad tik 2kg būtų - negirdėta ir dar paimti 120lt - tai akiplėšiškumas blink.gif
Atvešk sulyginti su maniške wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinap: 22 gruodžio 2010 - 16:22
QUOTE(Junda @ 2010 12 22, 16:03)
Sveikos, o aš turiu tokį keistą klausimą - kaip atskirti žąsies ir anties skerdenas. Tarėmės su augintoju, kad paimsim žąsį, sumokėjom 120 Lt. (jis sakė bus apie 4 kg), vyras atveža, o žąsis tik 2 kg. Man toks įtarimas, kad visai ne žąsis, o antis ten. Ar gali būti tokia lengva žąsis (aiškino, kad joms mažiau nei metai)?


Apiplesimas vidury baltos dienos blink.gif as už savo beveik 6 kg. sumokėjau 40lt 4u.gif (vieno kg. kaina po 7lt.) ir tai man dar daug pasirodė blush2.gif pirkau kaime iš žmogaus, kuris jas augina 4u.gif
tik dabar galvos skausmas, kuom tą žąsį prikimšti doh.gif


Kaip atskirti tikrai nežinau g.gif mano pirktos žąsies oda tokia labiau "pašiurpusi ", palyginus tarkim su višta smile.gif manau anties oda nėra tokia "pašiurpusi" biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
kur taip pigiai pirkai blush2.gif žąsis yra ilgesnė ir pati tokia juodesnė o antis trumpesnė ir balta,dar gal pagal kaklą jis turi būt ilgas. Aš antį turguje pirkau ir tai svėrė -2800.tai nesuprantu kaip taip galima už 120 litų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karosė: 23 gruodžio 2010 - 08:55
QUOTE(Elijana @ 2010 12 23, 01:39)
Apiplesimas vidury baltos dienos  blink.gif  as už savo beveik 6 kg. sumokėjau 40lt  4u.gif (vieno kg. kaina po 7lt.) ir tai man dar daug pasirodė blush2.gif pirkau kaime iš žmogaus, kuris jas augina  4u.gif
tik dabar galvos skausmas, kuom tą žąsį prikimšti  doh.gif
Kaip atskirti tikrai nežinau  g.gif mano pirktos žąsies oda tokia labiau "pašiurpusi ", palyginus tarkim su višta  smile.gif  manau anties oda nėra tokia "pašiurpusi"  biggrin.gif  4u.gif

o čia už dyką gavot, nebent kaina už gyvą svorį ir pačiai nusipešt reikėjo bigsmile.gif
Atsakyti
Gal galit patart kur nusipirkt ta vadinama rankove ?

Bandysiu siemet pirma karta Kalėdoms zasi kepti ax.gif Tik niekaip neissisirenku, kuri recepta bandyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinap @ 2010 12 23, 10:17)
o čia už dyką gavot, nebent kaina už gyvą svorį ir pačiai nusipešt reikėjo bigsmile.gif


ne, nupešta, svoris "negyvas". Pirkau Kaišiadorių raj. pas dieduką biggrin.gif

QUOTE(Kamėja @ 2010 12 23, 14:26)
Gal galit patart kur nusipirkt ta vadinama rankove ?

Bandysiu siemet pirma karta Kalėdoms  zasi kepti  ax.gif  Tik niekaip neissisirenku, kuri recepta bandyti  blush2.gif



parduotuvėje "iki", "maxima" "rimi" ir t.t. ir pan. ieškokit prie folijos, kepimo popieriaus, vienkartinių indų ten dažniausiai būna sudėta.
Parduodama rulonais arba vienetais, dažniausiais supakuota po 5 vnt. (bent jau parduotuvėje prie mano namų) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elijana @ 2010 12 23, 15:44)
parduotuvėje "iki", "maxima" "rimi" ir t.t. ir pan. ieškokit prie folijos, kepimo popieriaus, vienkartinių indų ten dažniausiai būna sudėta.
Parduodama rulonais arba vienetais, dažniausiais supakuota po 5 vnt. (bent jau parduotuvėje prie mano namų)  biggrin.gif


Aciu, ieskosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamėja @ 2010 12 23, 18:07)
Aciu, ieskosiu  4u.gif


va taip atrodo
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elijana: 23 gruodžio 2010 - 18:33