Įkraunama...
Įkraunama...

Petite Star Zia vežimėliai

QUOTE(Dolyte @ 2012 05 16, 16:46)
Na va, nusipirkom mes user posted image  thumbup.gif

sveikinam isigijus si puiku vezimuka! Gero nuadojimo! P.S. Lygiai toki ir mes turim,spalvyte nereali ax.gif
Atsakyti
Ooo... mes irgi tokį nusipirkom, ir spalvytė tokia pati graži:)
kol kas labai patenkinti:)
o svarbiausia, kad susilanksto į tokį mažą, patogu dėti į mano mašinos mažą bagažinęsmile.gif
Atsakyti
Gal ka domintu vezimukas?
Isaugom.
Placiau i az.
Atsakyti
Ketiname artimu (labai) laiku keliauti ir kolkas neįsivaizduojam geresnio vežimėlio nei šis. problema kad jų lt nėra kur rasti. Galbūt kas nors iš Jūsų ketina parduoti savajį? AS jei taip. Ačiū drinks_cheers.gif
Atsakyti
Rašau čia, kad nesupyktų moderatorės, dėl per ilgo užsiplepėjimo apie šiuos skėtukus "skėtukų" temoje ax.gif Kažkaip pagalvojau, ar siunčiantis internetu į kainą jau įskaičiuota būna įeina nuo lietaus ir užklotas kojytėm, ar kaip ir dažniausiai visur, šiuos dalykus jau reikia pirkti atskirai..? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute91 @ 2012 10 21, 11:32)
Rašau čia, kad nesupyktų moderatorės, dėl per ilgo užsiplepėjimo apie šiuos skėtukus "skėtukų" temoje ax.gif  Kažkaip pagalvojau, ar siunčiantis internetu į kainą jau įskaičiuota būna įeina nuo lietaus ir užklotas kojytėm, ar kaip ir dažniausiai visur, šiuos dalykus jau reikia pirkti atskirai..? smile.gif

I kompplektacija,bent jau naujo vezimelio ieina apsauga nuo lietaus,o stai kojytem uzklota jau reikia pirkti atskirai,kaip ir kitus priedus siam vezimeliui.
Atsakyti
QUOTE(Nala24 @ 2012 10 21, 16:38)
I kompplektacija,bent jau naujo vezimelio ieina apsauga nuo lietaus,o stai kojytem uzklota jau reikia pirkti atskirai,kaip ir kitus priedus siam vezimeliui.

Supratau smile.gif o Jūs turit, naudojat užklotą kojytėm? ar jis reikalingas, ar ir be jo apseit gerai? nes kaip minėjau maniškiui jau 1,9m (irgi sausinukas) tai jau ir laksto pats, bet dar ir vėžinamas labai jau patenkintas sėdi,jei ilgesnis pasivaikščiojimas smile.gif bet galvoju, gal vertėtų apie tą užklotuką pagalvot, vėsesnėm dienom tikrai praverstų? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute91 @ 2012 10 21, 18:44)
Supratau smile.gif  o Jūs turit, naudojat užklotą kojytėm? ar jis reikalingas, ar ir be jo apseit gerai? nes kaip minėjau maniškiui jau 1,9m (irgi sausinukas) tai jau ir laksto pats, bet dar ir vėžinamas labai jau patenkintas sėdi,jei ilgesnis pasivaikščiojimas smile.gif  bet galvoju, gal vertėtų apie tą užklotuką pagalvot, vėsesnėm dienom tikrai praverstų? g.gif  4u.gif

Net nepirkau zinokit. Kazkaip vis tik pamasciau,kad vezimukas daugau reikalingas daeiti iki kazkur,po parduotuve,nes laukutyje laksto kojom jau,ziemos metu gi kombikas batukai zieminiai,jei vejuota,as panaudoju apsauga nuo lietaus,na o rudeni,kazkaip uztenka man pleduko retais atvejais,nes siaip sakau,man asmeniskai tikrai tokio amziaus vaiko tucinimas nelb patinka,nes cia jis ilipo i vezima,ne islipo,tai be uzklotuko mums patogiau,o ir pigiau ax.gif as iskart nepirkau,masciau,jei matysiu,kad reiks,nusipirksiu,bet naudojam si vezimuka apie 8men tai neprireike,ir nemanau,kad jau bepirksiu,nes vistik kuo toliau,tuo vezimelio reiks maziau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nala24 @ 2012 10 21, 21:45)
Net nepirkau zinokit. Kazkaip vis tik pamasciau,kad vezimukas daugau reikalingas daeiti iki kazkur,po parduotuve,nes laukutyje laksto kojom jau,ziemos metu gi kombikas batukai zieminiai,jei vejuota,as panaudoju apsauga nuo lietaus,na o rudeni,kazkaip uztenka man pleduko retais atvejais,nes siaip sakau,man asmeniskai tikrai tokio amziaus vaiko tucinimas nelb patinka,nes cia jis ilipo i vezima,ne islipo,tai be uzklotuko mums patogiau,o ir pigiau ax.gif  as iskart nepirkau,masciau,jei matysiu,kad reiks,nusipirksiu,bet naudojam si vezimuka apie 8men tai neprireike,ir nemanau,kad jau bepirksiu,nes vistik kuo toliau,tuo vezimelio reiks maziau smile.gif

Šiaip labai pritariu Jūsų nuomonei drinks_cheers.gif išties nėra ko mėtyt pinigėlių, kai vežimukas jau vis mažiau bus reikalingas smile.gif
nu bet nors pabaigoj pavažinėsim patogia, gražia karieta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute91 @ 2012 10 22, 12:16)
Šiaip labai pritariu Jūsų nuomonei drinks_cheers.gif  išties nėra ko mėtyt pinigėlių, kai vežimukas jau vis mažiau bus reikalingas smile.gif
nu bet nors pabaigoj pavažinėsim patogia, gražia karieta thumbup.gif

To lb ir linkiu,kad sis vezimelis atitiktu ir Jusu lukescius smile.gif
Atsakyti
super vezimeliai, bet mano gelyte jau isaugo..tad jei ka domina, prasom i AZ
Atsakyti
as nebepirkciau antra karta. del lengvumo ir susilankstymo tai super, bet daugiau nieko.
neina padaryt net pilnai sedimos padeties, rankenos labai zemos (jei butu aukstesnes tai nebebutu toks kompaktiskas), stogas labai trumpas, tai vasara skurlius kisdavau uz stogo. i "bagazine" niekas netelpa, tokia siaura anga, kad sunku idet kazka.
cia toks tik tik i parduotuve. dar patiko kad zemas ir be buomelio, vaikas pats ilipa is islipa.
na bent jau man tai buvo prastas pirkinys.
Atsakyti