Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 41

QUOTE(millamia @ 2010 10 06, 13:17)
gal kas gales atsakyt i klausima: kur galima gauti kaune tokiu juosteliu su kaspineliais ar is viso tuos kaspinelius jus pacios kaip nors padarot?


juosteles perku audinių parduotuvėje.o kaspinėlius pačiom rišt reikia
Atsakyti
QUOTE(millamia @ 2010 10 06, 13:17)
gal kas gales atsakyt i klausima: kur galima gauti kaune tokiu juosteliu su kaspineliais ar is viso tuos kaspinelius jus pacios kaip nors padarot? labai reik ir skubiai nes 5dieni jau reikia atiduot uzsakyta dezute  blush2.gif


Tokius kaspinėlius pati gali susirišti, pirkti kažkaip neteko matyti g.gif Tikrai nieko sudetingo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raseleb: 06 spalio 2010 - 12:42
QUOTE(Raseleb @ 2010 10 06, 13:41)
Tokius kaspinėlius pati gali susirišti, pirkti kažkaip neteko matyti  g.gif Tikrai nieko sudetingo.



o kaip juos taip graziai suristi? gal kas gali papasakot o dar geriau gal youtube yra kur parodyta?
Atsakyti
QUOTE(millamia @ 2010 10 06, 14:19)
o kaip juos taip graziai suristi? gal kas gali papasakot o dar geriau gal youtube yra kur parodyta?


Aš darau taip: atsikerpu dvi skirtingo ilgio juosteles, sulenkiu viena juostele, suklijuoju, sulenkiu antra juostele suklijuoju, ir tada jau atsikirpus reikiama trecia tas abi apkabinu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2010 10 06, 13:32)
Aš kadangi dvikomponentį tepu pirštais..tai problemos, kaip ir nelieka.. smile.gif

negaliu, nagai priauginti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(deisse @ 2010 10 06, 15:31)
negaliu, nagai priauginti doh.gif


Aš su priaugintais, bet kuo puikiausiai tai atlieku lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raseleb @ 2010 10 06, 14:23)
Aš darau taip: atsikerpu dvi skirtingo ilgio juosteles, sulenkiu viena juostele, suklijuoju, sulenkiu antra juostele suklijuoju, ir tada jau atsikirpus reikiama trecia tas abi apkabinu  ax.gif



o su kokiais klijais klijuoji?
Atsakyti
QUOTE(millamia @ 2010 10 06, 19:48)
o su kokiais klijais klijuoji?


Sausais pieštukiniais
Atsakyti
Laba,
noriu paklausti ir išgirsti patarimų. Pirmą kartą noriu daryti dekupažą.
Ir jį noriu atlikti ant metalinio padėklo. Ar tai įmanoma? Noriu daryti taip vienoje pusėje nunešti pas graverį, kad išgraviruotų žodžius o kitoje daryti dekupažą. Arba ir žodžius priklijuoti atspausdinus. Bet nežinau nėt nuo ko pradėti kokių priemonių reikia.

Gal JŪS man galėsit pagelbėti. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
nu atsitiko toks dalykas lotuliukas.gif kazin kodel nesuskilo dvikomponenetis? g.gif Dirbu jau ne pirmą daiktą ir atsitik tu man taip. Ar man dabar viska nušveisti ar kartoti procedūrą iš naujo ant to paties paviršiaus?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti