Įkraunama...
Įkraunama...

Riešutėliai

QUOTE(nimfa_9 @ 2010 03 12, 14:34)
be galo gražus tavo gražuoliai  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
KLAUSIMAS NELABAI I TEMA  blush2.gif o kur tokia keptuve butu galima nusipirk  žiurejau ermitaže bet nieko panašaus neradau..


as radau skelbima skelbiu.lt mazeikiuose tokiu keptuviu turi ivairiu thumbup.gif imetu adresiuka http://seija-keptuves.blogspot.com/. gal nesupyks uz reklama ax.gif
Atsakyti
didžiulis AČIŪ. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MergickaN @ 2010 03 12, 21:09)
as radau skelbima skelbiu.lt mazeikiuose tokiu keptuviu turi ivairiu  thumbup.gif  imetu adresiuka http://seija-keptuves.blogspot.com/.  gal nesupyks uz reklama  ax.gif

Labai ačiū, koks geras puslapis! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2010 03 12, 20:07)
Labai ačiū, koks geras puslapis!  bigsmile.gif

o man neatidaro to psl, vien tik antivirusine jungias g.gif nesuprantu , kad prie to psl prisikabine g.gif
Atsakyti
Ech, ka ta keptuviu puslapi buciau anksciau radusi... unsure.gif as uz riesutuku keptuve 75 lt mokejau... na bet jei siust, tai turbut panasiai ir is ten buciau sumokejus...
Atsakyti
I Kauna siuntimas sake kainuotu 20lt. Bet man pasiseke nes jie vaziavo i Kauna tai atveze bigsmile.gif as pirkau keleta keptuviu tai dar nuolaidele gavau thumbup.gif
Atsakyti
Kepiau pagaliau ir as riesutukus smile.gif tik pritrukau Rududu, dar kiek buvo puseliu, tai kokiu 2-3 bankiu reikia. Tik man su Rududu saldoka... gal kas zinot koki dar idara? g.gif

user posted image
Atsakyti
gal kas žinot ar tokia pati tešla tinka riešutėliams kepamiems metalinėse formelėse? taip norėčiau išsikept, bet turiu tik riešutėlių formeles.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 03 14, 15:17)
Kepiau pagaliau ir as riesutukus smile.gif tik pritrukau Rududu, dar kiek buvo puseliu, tai kokiu 2-3 bankiu reikia. Tik man su Rududu saldoka... gal kas zinot koki dar idara?  g.gif



as riesutelius darau su aisingu, kai lieka nuo torto smile.gif, ir su pirktiniu sokoladiniu kremu, kur buna indeliuose pirkti. su rududu ir man per saldu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 14 kovo 2010 - 19:12
QUOTE(mamkaa @ 2010 03 14, 19:11)
as riesutelius darau su aisingu, kai lieka nuo torto smile.gif, ir su pirktiniu sokoladiniu kremu, kur buna indeliuose pirkti. su rududu ir man per saldu.


Jezau del sokoladinio kremo kokia gera mintis bigsmile.gif
Atsakyti
Pirkau prieš kelias dienas Thomas Phillips Vilniuje Ukmergės g. keptuvę bigsmile.gif

Panaši į šią, bet vietoj visokių žvaigždučių yra avytė kiškis ir viščiukas biggrin.gif
user posted image
Dar neišbandžiau, bet kaina 90,65 Lt thumbup.gif
Mano tokia:
user posted image
user posted image

Ir turiu klausimą:
kokį įdarą be Rududu dedat ? Nes su Rududu manau bus per saldu g.gif
Atsakyti
Turim ir mes tokia keptuve,liuks kepa,man si labiau patiko,siu riesuteliu sieneles storesnes,ir įdaro reikia maziau
O va turim ir ant dujines virykles keptuve,tai kevalas toks plonas issikepa,reik daugiau idaro,tai saldus lb gaunasi
Nors as kartais i riesuto vidu dar po lazdyno riesuta idedu...
Atsakyti