Įkraunama...
Įkraunama...

Auklė mano spintoje

Vis pastebiu, kad mano daiktuose kazkas knisosi (tas kazkas gali buti tik aukle arba koks bildukas smile.gif ), bet niekas nedingsta (isskyrus pavyzdziui higieninius iklotus blush2.gif ). Ka man daryti, bijau, kad jei auklei pasakysiu - na tipo nelisk i mano spintas - dings nuosirdus bendravimas su vaikais, nes kaip ir zalos ji nepadaro... g.gif
Zodziu padekit, patarkit
umn.gif jau savaite galva suku ir nieko nesugalvoju smartass.gif
Gal kas buvo patekusi i tokia nemalonia situacija? mega_shok.gif
zodziu help me please smile.gif ar kaip ten ax.gif
bye1.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapas @ 2005 12 29, 23:31)
Vis pastebiu, kad mano daiktuose kazkas knisosi (tas kazkas gali buti tik aukle arba koks bildukas smile.gif ), bet niekas nedingsta (isskyrus pavyzdziui higieninius iklotus  blush2.gif ). Ka man daryti, bijau, kad jei auklei pasakysiu - na tipo nelisk i mano spintas - dings nuosirdus bendravimas su vaikais, nes kaip ir zalos ji nepadaro... g.gif
Zodziu padekit, patarkit
umn.gif  jau savaite galva suku ir nieko nesugalvoju smartass.gif
Gal kas buvo patekusi i tokia nemalonia situacija? mega_shok.gif
zodziu help me please smile.gif  ar kaip ten  ax.gif
bye1.gif


P.S. beje, net namuose nejauku pasidare, vis galvoju - ar ji kartais nebando mano rubu matuotis? g.gif
Atsakyti
Norėtusi,,stebuklingos,, auklės, bet yra kaip yra, ir ne manau ,kad kitos nepasižiūri spintų ar spintelių turinio, nebūtinai ima.SMALSUMAS. biggrin.gif , todėl ir nenori imti žmogaus iš gatvės, tik gyvenimas priverčia. ax.gif ,o jeigu stebėjimo kamerą pastatytumėt. g.gif
Atsakyti
kažkodėl pagalvojau apie pelėkautus spintoje bigsmile.gif ... čia pokštas žinoma. Aš gal bandyčiau įdėti kažkokių smulkių daiktų, pvz. saldainiukų - žirniukų kokiam nestabiliam maišelyje, kad atrodytų lyg būčiau nuo vaikų paslėpusi, o rūbus pajudinus išbirtų. Ji, žinoma juos surinktų, bet gal truputį susilaikytų nuo neršimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Giko @ 2005 12 30, 11:13)
kažkodėl pagalvojau apie pelėkautus spintoje  bigsmile.gif ... čia pokštas žinoma. Aš gal bandyčiau įdėti kažkokių smulkių daiktų, pvz. saldainiukų - žirniukų kokiam nestabiliam maišelyje, kad atrodytų lyg būčiau nuo vaikų paslėpusi, o rūbus pajudinus išbirtų. Ji, žinoma juos surinktų, bet gal truputį susilaikytų nuo neršimo g.gif

thumbup.gif sprendimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Giko @ 2005 12 30, 09:13)
kažkodėl pagalvojau apie pelėkautus spintoje  bigsmile.gif ... čia pokštas žinoma. Aš gal bandyčiau įdėti kažkokių smulkių daiktų, pvz. saldainiukų - žirniukų kokiam nestabiliam maišelyje, kad atrodytų lyg būčiau nuo vaikų paslėpusi, o rūbus pajudinus išbirtų. Ji, žinoma juos surinktų, bet gal truputį susilaikytų nuo neršimo g.gif


Aciu, pasiulymas vertas demesio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xaiva @ 2005 12 30, 07:41)
Norėtusi,,stebuklingos,, auklės, bet yra kaip yra, ir ne manau ,kad kitos nepasižiūri spintų ar spintelių turinio, nebūtinai ima.SMALSUMAS. biggrin.gif , todėl ir nenori imti žmogaus iš gatvės, tik gyvenimas priverčia. ax.gif ,o jeigu stebėjimo kamerą pastatytumėt. g.gif


Na prie kiekvienos spintos kameru nepristatysi smile.gif , bet patikekit - nelabai malonus jausmas, kai matai, kad tavo spintoj kazkas pabuvojo schmoll.gif
Bet siaip, net nezinau ar paciai nebutu idomu ilisti i kieno nors spinta mirksiukas.gif
Tik labai nenoreciau, kad mano rubus matuotusi ar pan. blink.gif
Atsakyti
Super, giko! na mūsų pirmoji auklė žiauriai knisdavosi-tiesiog grįžusi namo rasdavo tokių daiktų išimtų(vaiko labui), kad net pamiršus būdavau, jog tokių iš vis turiu..Bet dėl to nesijaudinau-kad tik nevogdavo.Jaučiu ir aš pasirausčiau svetimo daiktuose, o tai labai jau smalsi esu. Tik va, kartą buvo, kad auklei nepalikau namų rakto(negalėjo su vaiku į lauką išeiti); man grįžus namo, ji paklausė, ar neišsinešiau jų-pasakiau, kad tikrai ne-tai ji prie manęs paėmė mano rankinę ir ėmė joje ieškoti tų raktų..vo čia tai susinervinau nerealiai blink.gif Nesugalvočiau niekada tokių šposų krėsti blush2.gif
Atsakyti
Nu nžn nžn... Keletą kartų man teko paaukliauti, bet tokių šposų krėst kažkaip rankos nekilo doh.gif . Jūs rimtai gal pastatykite kameras, pasižiūrėkite. O paskui kaip nors laabai gražiai pasikalbėkite. Gal užsiminkite kąnors tipo "va, vėl buvom pasikvietę dukterėčią į svečius, tai iškuitė visą spintą, ot kaip nemėgstu kai žmonės taip elgiasi".. na kažką tokio.
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Kai mano bendradarbiai buvo įnikę skolintis mano kanceliarines prekes ir užmiršdavo padėt į vietą, stalčiaus viduj prilipinau raštelį "Robertai ir Virgi, jei nesugebat padėt daiktų į vietą - neimkit iš viso!" smile.gif Po pusdienio grįždama prie stalo jau išgirdau vieno jų pasipiktinusį balsą "O kodėl čia aaaš parašytaaas?" biggrin.gif

Tai gali taip ir auklei rašyt smile.gif
Kokioj nors vietoj, kad netyčia, specialiai nelindus to užrašo nepamatytų smile.gif
Pvz. į kokį savo triusikų stalčių "Gerbiama ponia Genute! Mano triusikai yra visiškai tvarkoje, aš jais patenkinta ir galite daugiau čia nelysti" tongue.gif
Arba prie megztinių, sulankstytų spintoje, su žiogeliu prisek "Mano megztinis. Ponia Genute, ko išlankstėt? Sulankstyt tai paskui nesugebat".
Arba spintoj praskleidus paltus "Ponia Genute! Jūsų pačių saugumui jus filmuoja vieokamera" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Lys, pamatys, visas įdomumas - o kaip paskui pasakyt? laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 12 31, 13:20)
Lys, pamatys, visas įdomumas - o kaip paskui pasakyt? laugh.gif

Parašys raštelį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nightingale @ 2005 12 31, 15:40)
Parašys raštelį biggrin.gif

"O aš šito jūsų raštelio nemačiau, nes niekada čia nelendu. Genutė" lotuliukas.gif
Atsakyti