Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrinės

QUOTE(Caribian @ 2015 03 13, 15:35)
jau radau, paskambinus jiems. pasirodo jie dabar nebeturi savo pardes, o savo dirbinius yra ikele i fashion gold (berods toks pav) pamenkalnio g. apsilankius, galesiu daugiau papasakoti, jeigu kuriai idomu ax.gif

Fashion Gold mes buvom, užsakysim žiedus iš ten. Tiesą sakant kitur neisiu, nes mane viskas tenkina šiuose juvelyrikos namuose. Aptarnavimas labai super, dėmesys klientams ir pan.
Atsakyti
QUOTE(aniri89 @ 2015 03 14, 17:02)
Fashion Gold mes buvom, užsakysim žiedus iš ten. Tiesą sakant kitur neisiu, nes mane viskas tenkina šiuose juvelyrikos namuose. Aptarnavimas labai super, dėmesys klientams ir pan.


kokios ten kainos? ir kokius ziedus uzsisakete?
Atsakyti
QUOTE(Elle_ @ 2015 03 15, 10:00)
kokios ten kainos? ir kokius ziedus uzsisakete?

Nežinau kokios kainos, mes išsirinkom, mums pasakė mūsų žiedų kainas. Būsimo vyro žiedas bus 6 mm pločio, auksas, kainuos apie 400 Eur. Mano bus kitoks, tačiau lyginant su parduotuvės Auksinė dovanėlė kaina - per pusę pigiau.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2015 03 12, 13:56)



Gal zinot kokios kainytes butent sios firmos ziedu?

Mes Latvijoje gyvename, ziurejom butent sios firmos ziedus. tai sake kainos eina nuo 1000 eur vienam.
priklauso nuo deimanciuku kiekio wub.gif
°
bet ziedai isskirtiniai tikrai. wub.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

Norėčiau, kad pasidalintumėt patirtimi, susijusia su Jūsų vestuvių žiedais. Parduotuvėje pirkti, kaip supratome, yra daug brangiau, nei darytis pas juvelyrą. Gal galite rekomenduoti tikrai gerą juvelyrą Šiauliuose? smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Mes irgi ieskomes kur pasidaryti ziedus, domintu atsiliepimai apie juvelyra Toma Vasiliauska Vilniuje ir "Aukso kalve" Klaipedoje. clap_1.gif
Gal jau yra kas naudojosi ju paslaugomis ir galetu pasakyti apie darbu kokybe smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnieska99: 20 lapkričio 2015 - 18:09
QUOTE(agnieska99 @ 2015 11 20, 18:08)
Sveikos smile.gif

Mes irgi ieskomes kur pasidaryti ziedus, domintu atsiliepimai apie juvelyra Toma Vasiliauska Vilniuje ir "Aukso kalve" Klaipedoje.  clap_1.gif
Gal jau yra kas naudojosi ju paslaugomis ir galetu pasakyti apie darbu kokybe smile.gif

Tomo Vasiliausko darbai tikrai grazus, kokybiski. Gerai ideda brilianciukus. Manau nenusiviltumet.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neringiux: 20 lapkričio 2015 - 20:29
QUOTE(Neringiux @ 2015 11 20, 19:29)
Tomo Vasiliausko darbai tikrai grazus, kokybiski. Gerai ideda brilianciukus. Manau nenusiviltumet.



Kaip smagu isgirsti gera atsiliepima smile.gif Jis tikrai labai greitai atrase elpastu ir kaina pasake tokia, jog as is pradziu maniau, jog tik uz viena zieda rolleyes.gif

Kitas juvelyras Raimundas (Vilnius) kazkaip man nelabai patiko kad ir is trumpo bendravimo pastu..

Taip pat debar suzadetinis silo metu yra Klaipedoje, buvo uzejes i "Aukso kalve" ir "Doras", tai ten kaina vos ne 4 kartus didesne pasake.. Nelabai suprantu kodel taip gali skirtis.. g.gif As Tomo uzklausiau apie truputi mazesnius deimantus, bet kad ir kaina keistusi, nemanau kad iki tiek isaugtu kaip Klp.. Ziuresim, lauksiu daugiau atsiliepimu. Aciu! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnieska99: 20 lapkričio 2015 - 20:40
QUOTE(agnieska99 @ 2015 11 20, 20:40)
Kaip smagu isgirsti gera atsiliepima smile.gif Jis tikrai labai greitai atrase elpastu ir kaina pasake tokia, jog as is pradziu maniau, jog tik uz viena zieda  rolleyes.gif

Kitas juvelyras Raimundas (Vilnius) kazkaip man nelabai patiko kad ir is trumpo bendravimo pastu..

Taip pat debar suzadetinis silo metu yra Klaipedoje, buvo uzejes i "Aukso kalve" ir "Doras", tai ten kaina vos ne 4 kartus didesne pasake.. Nelabai suprantu kodel taip gali skirtis..  g.gif  As Tomo uzklausiau apie truputi mazesnius deimantus, bet kad ir kaina keistusi, nemanau kad iki tiek isaugtu kaip Klp.. Ziuresim, lauksiu daugiau atsiliepimu. Aciu!  thumbup.gif

Vilniuj žinau du juvelyrus Raimundus.smile.gif Nežinau apie kurį rašot,bet vienas iš jų yra brangininkas ir sakyčiau pasikėlęs.
Nežinau dėl ko taip skiriasi kainos.Jie užsideda kainas,kokias nori. Aš pvz. gaminuosi sau Pylimo g. Žiedas kainuoja 200 lt.Eurais tingiu versti. smile.gif
Fashion Gold irgi nebrangi gamyba ir kokybė gera.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2015 11 20, 20:29)
Tomo Vasiliausko darbai tikrai grazus, kokybiski. Gerai ideda brilianciukus. Manau nenusiviltumet.

Cia jis? Www.juvelyras.lt
Atsakyti
QUOTE(Caribian @ 2015 11 21, 09:26)
Cia jis? Www.juvelyras.lt

Nu čia ne Tomo puslapis,o Raimundo -brangininko.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2015 11 21, 23:07)
Nu čia ne Tomo puslapis,o Raimundo -brangininko.

Ne ta galune irasiau: juvelyras.net
Atsakyti