Įkraunama...
Įkraunama...

Doc. Ališauskas

Sveikos! kaip galima susisiekti su Alisausku?Gal kas tel.nr turite? Buciau labai dekinga
Atsakyti
ieškok klinikoj grybo g.
Atsakyti
Mamos, gal kas nors pas jį neseniai (bent jau metų bėgyje) gimdėte? Jeigu kartais gimdėte, kokiu būdu.
Nes ketinu su juo konsultuotis dėl gimdymo būdo - ar reikalingas man siūlomas Cezaris ar ne...
Atsakyti
Įtariu, kad gimdymų jis nepriima... g.gif
Atsakyti
as labai noreciau pasakyti apie ji daug geru zodziu. operavausi pas ji, tada pastojau ir priziuri. bei gimdysiu pas ji, nes greiciausiai reikes cezario.. kai karta jo nebuvo medicinos centre_grybo, tai teko pas kita nueiti, tai daugiau pas nieka kita neisiu.pagarba ir padeka jam uz jo profesionaluma, zinias, malonu bendravima-kad tik visoms toki gydytoja tureti
Atsakyti
QUOTE(Zziviliukas @ 2010 04 28, 10:27)
as labai noreciau pasakyti apie ji daug geru zodziu. operavausi pas ji, tada pastojau ir priziuri. bei gimdysiu pas ji, nes greiciausiai reikes cezario.. kai karta jo nebuvo medicinos centre_grybo, tai teko pas kita nueiti, tai daugiau pas nieka kita neisiu.pagarba ir padeka jam uz jo profesionaluma, zinias, malonu bendravima-kad tik visoms toki gydytoja tureti

o tai sis gydytojas priema gimdymus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dabej @ 2010 04 28, 18:17)
o tai sis gydytojas priema gimdymus?  g.gif


as nezinau ar siaip jis priima gimdymus..esu girdejusi ,kad ne.
as lankausi pas ji privaciai ir jis mane operavo ir svieciasi cezaris, todel sake, kad mane priims..
cia speju reikia su juo kalbetis ir tartis..nes manau jis ziauriai uzimtas..jis specializuojasi rupesteliuose, tad gal jei ju nera-nukreipia kitur smile.gif as esu biski rupestelis, tai labai dziaugiuosi,kad jis manim rupinasi..
Atsakyti
QUOTE(Zziviliukas @ 2010 04 29, 11:36)
as nezinau ar siaip jis priima gimdymus..esu girdejusi ,kad ne.
as lankausi pas ji privaciai ir jis mane operavo ir svieciasi cezaris, todel sake, kad mane priims..
cia speju reikia su juo kalbetis ir tartis..nes manau jis ziauriai uzimtas..jis specializuojasi rupesteliuose, tad gal jei ju nera-nukreipia kitur smile.gif as esu biski rupestelis, tai labai dziaugiuosi,kad jis manim rupinasi..

aisku, taip ir galvojau...
tai sekmingo isnesiojimo ir gimdymo be rupesteliu wink.gif
Patikimuose rankuose esi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dabej @ 2010 04 29, 16:59)
aisku, taip ir galvojau...
tai sekmingo isnesiojimo ir gimdymo be rupesteliu wink.gif
Patikimuose rankuose esi  thumbup.gif



aciu..zinau smile.gif smile.gif
Atsakyti
Lankiausi pas doc. Ališauską grybo gatvėje, bet labai jau kainos ten didelės, plius hormonus išsityriau sumokėjau apie 600 lt doh.gif Dabar vėl reikia pas jį pakliūti, bet ar įmanoma nevilnietei į raudoną kryžių į priėmimą pas jį papult? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zziviliukas @ 2010 04 28, 09:27)
as labai noreciau pasakyti apie ji daug geru zodziu. operavausi pas ji, tada pastojau ir priziuri. bei gimdysiu pas ji, nes greiciausiai reikes cezario.. kai karta jo nebuvo medicinos centre_grybo, tai teko pas kita nueiti, tai daugiau pas nieka kita neisiu.pagarba ir padeka jam uz jo profesionaluma, zinias, malonu bendravima-kad tik visoms toki gydytoja tureti

Sveika turiu labai asmenini klausima bet nezinau ar man atsakisi.Noriu suzinot ar brangiai moket Alisauskui jeigu su juo tartis del planinio cezario pjuvio, nes manodaktare iseina atostogu tai manau kad negales man atlikti cezario.Jei nepaslaptis kiek jam reikia moket?
Atsakyti
QUOTE(Pacifica @ 2010 07 04, 09:40)
Lankiausi pas doc. Ališauską grybo gatvėje, bet labai jau kainos ten didelės, plius hormonus išsityriau sumokėjau apie 600 lt  doh.gif  Dabar vėl reikia pas jį pakliūti, bet ar įmanoma nevilnietei į raudoną kryžių į priėmimą pas jį papult?  g.gif

Labas gal galetum man suteik informacija kiek mazdaug Alisauska ima uz CP operacija, kiek jam moket?Labai noreciau susitart su tuo gyd. bet noriu zinot kokie "ikainiai" pas ji.
Atsakyti