Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus

QUOTE(LaWita @ 2010 07 15, 13:05)
LT grazios jusu Surfinijos ir Tunbergijos  wub.gif

QUOTE(jediara @ 2010 07 15, 15:04)
Kaip gražu  bigsmile.gif  thumbup.gif

QUOTE(Semile @ 2010 07 15, 15:49)
kokios gražios bigsmile.gif nesu tokiu macius blush2.gif jas pati sejot g.gif

QUOTE(Žanė @ 2010 07 15, 16:02)
thumbup.gif  o jos vienmetės? sėjot? kenkėjai nepuola?  4u.gif
ir surfinijos gražios  thumbup.gif

QUOTE(Neili @ 2010 07 15, 18:16)
LT labai nuostabios gelytes  tongue.gif

QUOTE(nila_ks @ 2010 07 15, 18:18)
Pasaka, ypac oranzine  wub.gif Nauja ideja, kitiems metams thumbup.gif


Ačiū už gražius žodžius 4u.gif

Jos vienmetės kiek žinau, pirkau jau kiek paaugintą, kaip pirmoj foto matosi iš Shetelig Žirmūnų g. Vilniuje.

Atsakyti
QUOTE(LT @ 2010 07 15, 13:46)
O aš įsimylėjau[color=purple] Tunbergijas 
 

bigsmile.gif thumbup.gif Kokia graži "eglutė" rolleyes.gif
Turiu sėklų, kitąmet sodinsiu, šiemet pasirinkau pelėžirnius prie sienos sodinti - jau žydi tongue.gif

Tai tunbergijos auga iki 2m tikrai? Man užpildytų sieną balkone???
Atsakyti
QUOTE(DoNeila @ 2010 07 16, 09:39)
bigsmile.gif  thumbup.gif Kokia graži "eglutė" rolleyes.gif
Turiu sėklų, kitąmet sodinsiu, šiemet pasirinkau pelėžirnius prie sienos sodinti - jau žydi tongue.gif

Tai tunbergijos auga iki 2m tikrai? Man užpildytų sieną balkone???


Jei turi už ko kabintis, lipti į viršų manau gali ir iki 2m. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 07 15, 17:02)
thumbup.gif  o jos vienmetės? sėjot? kenkėjai nepuola?  4u.gif


tunbergijoms netinka atviros, vėjų perpučiamos vietos. Na, čia tam atvejui, kad nereiktų sekantį sezoną verkti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 07 16, 12:45)
tunbergijoms netinka atviros, vėjų perpučiamos vietos. Na, čia tam atvejui, kad nereiktų sekantį sezoną verkti  biggrin.gif

oi, Gaudvile, ką be jūsų daryčiau aciuks.gif biggrin.gif
jau vos ne "arką" regėjau iš jų doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 07 16, 12:45)
tunbergijoms netinka atviros, vėjų perpučiamos vietos. Na, čia tam atvejui, kad nereiktų sekantį sezoną verkti  biggrin.gif


Na bet pas mane balkonas nors ir neįstiklintas, ir vėjas paskutiniu metu stiprokas, bet auga pas mane Tunbergija rytinėje pusėje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 07 16, 14:59)
oi, Gaudvile, ką be jūsų daryčiau aciuks.gif  biggrin.gif
jau vos ne "arką" regėjau iš jų  doh.gif  lotuliukas.gif

be mūsų tikrai nenumirtumėt tongue.gif biggrin.gif
o bet tačiau, kokia padėtis tersoj yra juk ir nežinau, tik perspėjau wink.gif
QUOTE(LT @ 2010 07 16, 15:39)
Na bet pas mane balkonas nors ir neįstiklintas, ir vėjas paskutiniu metu stiprokas, bet auga pas mane Tunbergija rytinėje pusėje  ax.gif

pas jus balkono atraminės sienelės įstiklintos 4u.gif Auginau prie pietinės kaimynų sienos, augo puikiausiai, o kai terasoj, viejų perpučiamoj auginau, turėjau vargo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 07 16, 14:59)
oi, Gaudvile, ką be jūsų daryčiau aciuks.gif  biggrin.gif
jau vos ne "arką" regėjau iš jų  doh.gif  lotuliukas.gif

Drįsčiau paneigti, nes pas giminaitę būtent kampiniam balkone kabarojasi vijoklinės tunbergijos kolonos. Ir niekas joms ten nesidaro ax.gif Labai gausu žiedų.
Atsakyti
Truput vaizdųsmile.gif

Mano "mišrainė":
user posted image

O čia surfinija, kuri be gal;o man patinka wub.gif smile.gif , ji skleidžia labai malonų aromatą (ypač vakare), nors gelių visai negausiai, dažniausiai buna tok 1 žydinti gėlė. Pirkau deigeliais turgelyje, tai net nežinojau ką perku. Gal reikėjo ją atskirai sodint, nes pas mane greičiausiai ją užgožė tame pačiame vazone pasodintos lobelija ir svyr.verbena.
user posted image

O čia mano tunbergija:) Aišku, labai kukli. Jei neklystu susižavėjau ta gėlele, pamačius ją iš LT tais 2008metais thumbup.gif Aš sodinau pati iš sėlkų, o be to šiais metais viską labai vėlai sodinau/sėjau, tai gelytės tik dabar pradeda normaliai augt ax.gif
user posted image

LT , pažiūrėjau, kad Jūsų surfinaja labai panaši į tą mano kuklumą smile.gif Taip pat pilnavidurė, tik vienspalvė. Ar kvepia Jūsų šitą surfinija (na tikiuos, kad tai surfinija ax.gif doh.gif biggrin.gif )? Ir kur pirkot? Daigeliais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lavaza: 17 liepos 2010 - 13:09
Mane irgi suzavejo LT tunbergijos 4u.gif

Rasote, kad balkonas rytinis...bet vasara rytinej pusej iki pietu juk saule kepina?
o jei dar balkonas istiklintas g.gif Na, zinoma, langus galima pastumdyti..Kazkaip pagalvojau, labai kompatiskas augalas - auga aukstyn, toks sauletas, vasarinis, nuotaikingas...Beveik susiviliojau g.gif
Atsakyti
o man tai ta rūžava verbena labai graži wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lavaza @ 2010 07 17, 13:05)

O čia mano tunbergija:) Aišku, labai kukli. Jei neklystu susižavėjau ta gėlele, pamačius ją iš LT tais 2008metais thumbup.gif  Aš sodinau pati iš sėlkų, o be to šiais metais viską labai vėlai sodinau/sėjau, tai gelytės tik dabar pradeda normaliai augt  ax.gif

LT , pažiūrėjau, kad Jūsų surfinaja labai panaši į tą mano kuklumą smile.gif Taip pat pilnavidurė, tik vienspalvė. Ar kvepia Jūsų šitą surfinija (na tikiuos, kad tai surfinija  ax.gif  doh.gif  biggrin.gif )? Ir kur pirkot? Daigeliais?


Oi, kaip smagu skaityt, kad kažkas seka mano gėlių pavyzdžiu thumbup.gif Kad tik daugiau kas augintų balkonuose gėlių, nes mūsų name balkonuose tuštoka, nelabai jauni kaimynai augina gėles, gal daug keliauja,atostogauja ir nesipuošia gėlėmis verysad.gif

Svyrančią pilnavidurę SURFINIJĄ, jau antri metai perku Kalvarijų turguje, pati nelabai turiu galimybių užsiauginti iš sėklų, nes bute tik viena palangė ir tai miegamajam doh.gif O taip norėtųsi daugiau vazoninių gėlių augint.
O dėl kvepėjimo, tai labai skaniai kvepia thumbup.gif

QUOTE(Violeta* @ 2010 07 17, 16:10)
Mane irgi suzavejo LT  tunbergijos  4u.gif

Rasote, kad balkonas rytinis...bet vasara rytinej pusej iki pietu juk saule kepina?
o jei dar balkonas istiklintas  g.gif Na, zinoma, langus galima pastumdyti..Kazkaip pagalvojau, labai kompatiskas augalas - auga aukstyn, toks sauletas, vasarinis, nuotaikingas...Beveik susiviliojau g.gif


Saulės ryte buna, bet neperdaugiausiai, o balkonas stiklintas iki pusės, viršus nėra stiklintas ax.gif
Atsakyti