Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus

Nu ką mano verbenos, petunijos, nemezijos, lobelijos ir pėležirnis jau indeliuose po calofanu tupi prie lango blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2011 03 03, 19:17)
Nu ką mano verbenos, petunijos, nemezijos, lobelijos ir pėležirnis jau indeliuose po calofanu tupi prie lango  blush2.gif

Šaunu thumbup.gif
Atsakyti
ne čia pataikiau:4u:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mocha: 03 kovo 2011 - 17:42
ups 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mocha: 03 kovo 2011 - 17:42
QUOTE(Lavrynka @ 2011 03 03, 18:17)
Nu ką mano verbenos, petunijos, nemezijos, lobelijos ir pėležirnis jau indeliuose po calofanu tupi prie lango  blush2.gif

Pelezirnis pikiuojamas?
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 03 03, 21:16)
Pelezirnis pikiuojamas?


tikriausiai ne sodinau į atskirus indelius blush2.gif
Atsakyti
Mano sėklytėms šiemet sunkiai sekasi dygti. Iš 8 sėklyčių išdygo kol kas tik 2. Spėju reikės pasinaudoti patarimu ir trūkumą nusipirkti ax.gif
Atsakyti
Mano jau kelios seklytės išdygo thumbup.gif
Atsakyti
kas sėjotės dichondras - neskubėkit nedygusių nurašyt. pas mane tarpas tarp pirmojo ir paskutiniojo daigelių išlindimų - vos ne trys savaitės.
Papildyta:
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 03, 00:27)
o lovelio dugnas neatsikabina, toks papildomas padėklas-lėkštelė turėtų būti wink.gif

yra, tai nuo jo nuprešinėju doh.gif o nerekia? lotuliukas.gif sukarpyt reikia? doh.gif bleee lotuliukas.gif

QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 03, 14:33)
žiūrėkis kaip patogiau. Jei ten vienos rūšies pelargonijos ir nesiskiria spalva, tai tas tabletes viename inde galima laikyt. Tik tiek, kad kol neįsišaknydina, reiktų šiltnamio sąlygas sudaryt, laikyt uždengtus daigus stiklainiukais ar plėvele wink.gif

dėkui, gerai kad priminei. pasinaudosiu tokia šiltnamine sistema - dėžute.


užsitavorinau pelargonijų daigų Oliševičiaus. kodėl kai kurios yra tabletėse su kažkokiais mini akmenukais, o kai kurios - ne? čia geriau ar blogiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 03 07, 16:10)
yra, tai nuo jo nuprešinėju  doh.gif  o nerekia?  lotuliukas.gif sukarpyt reikia?  doh.gif  bleee  lotuliukas.gif

laugh.gif
juokingai susiskaitė ir vistiek nieko nesupratau, ką ten kirpsi? Nekirpk, reiškias ne to modelio lovelis, nu biggrin.gif

Lobelijos, petunijos auga, tunbergijos taip pat - smagumėlis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 07 kovo 2011 - 17:41
o čia likusiu geliu kiemelis

svyranti našlaitė-geltona
user posted image

dikondra
user posted image

gazanija
user posted image

lobelija
user posted image

o čia geliu mylėtoja Nr.2 xD
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 03 09, 21:22)
o čia likusiu geliu kiemelis

svyranti našlaitė-geltona
user posted image

dikondra
user posted image

gazanija
user posted image

lobelija
user posted image

o čia geliu mylėtoja Nr.2 xD
user posted image

oho, kur tiek sutalpinsi thumbup.gif
Atsakyti