Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus

kaip noreciau savo "kompozicijas" parodyt, ale laukiu, kol balkona istiklins, perdazys, kad ir gelytes grazioj aplinkoj butu. jos pas mane visos "sudraugintos" 4u.gif kad nebutu vienisos vazoneliuose.

o pratesiant offtopic apie stack-a-pot.... UK pavarciau Lakeland zurnaliuka... nu tieeek visokiu pribumbasiku ir balkono, ir sodo gelems... wub.gif
http://www.lakeland.co.uk/F/C/garden

o artimiausiu laiku teks isigyt ka nors is siu:
http://www.lakeland....gation-watering

nes vasara teks pasivazinet, nenoriu, kad jos numirtu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingailiukas @ 2010 06 08, 20:28)
o artimiausiu laiku teks isigyt ka nors is siu:
http://www.lakeland....gation-watering

nes vasara teks pasivazinet, nenoriu, kad jos numirtu  schmoll.gif

seniuose šian dvi laistymo sistemas nusipirkau, prie vandens čiaupo jungiasi. Nuolaidos nepadoriai didelės - dabar ramiai galėsiu išvažiuot tongue.gif
Atsakyti
Gl galit plačiau apie tas laistymo sistemas? Kokios kainos ir pan.

man vasarai reik išvykt 1,5 - 2 mėn..Tariausi su giminaite, kad palietų nors kas kelios savaitės, bet įtariu, kad vis tiek per retai gaunasi tas liejimas..ką čia sugalvojus, kad nenudžiovint bent kambarinių g.gif ..Balkoninės tai kaip nors, bet kambarinių gėlyčių išsaugojimo kls baisiai opus..Į didelį dubenį prileist ir pastatyt negaliu - supus. Į spec drėkinimo sistemas didelių pinigų sukišt irgi nenoriu..Kurgi paskui jas dėsiu..nebet kas pigaus būtų..Taigi, mielos moterys, pasidalinkint gudrybėmis, kaip išsaugot augalus per atostogas?
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2010 06 09, 12:06)
Gl galit plačiau apie tas laistymo sistemas? Kokios kainos ir pan.

man vasarai reik išvykt 1,5 - 2 mėn..Tariausi su giminaite, kad palietų nors kas kelios savaitės, bet įtariu, kad vis tiek per retai gaunasi tas liejimas..ką čia sugalvojus, kad nenudžiovint bent kambarinių g.gif ..Balkoninės tai kaip nors, bet kambarinių gėlyčių išsaugojimo kls baisiai opus..Į didelį dubenį prileist ir pastatyt negaliu - supus. Į spec drėkinimo sistemas didelių pinigų sukišt irgi nenoriu..Kurgi paskui jas dėsiu..nebet kas pigaus būtų..Taigi, mielos moterys, pasidalinkint gudrybėmis, kaip išsaugot augalus per atostogas?


esu skaičius tokį patarimą:

Kiek aukščiau pastatykite kibirą su vandeniu, o aplink jį, žemiau išrikiuokite augalus. Į kibirą sumerkite virvelių, kurių kitas galas gulės ant gėlės žemės.

pati nebandžiau, bet gal ir atstotų brangią laistymo sistemą g.gif

Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2010 06 09, 12:06)
Gl galit plačiau apie tas laistymo sistemas? Kokios kainos ir pan.

man vasarai reik išvykt 1,5 - 2 mėn..Tariausi su giminaite, kad palietų nors kas kelios savaitės, bet įtariu, kad vis tiek per retai gaunasi tas liejimas..ką čia sugalvojus, kad nenudžiovint bent kambarinių g.gif ..Balkoninės tai kaip nors, bet kambarinių gėlyčių išsaugojimo kls baisiai opus..Į didelį dubenį prileist ir pastatyt negaliu - supus. Į spec drėkinimo sistemas didelių pinigų sukišt irgi nenoriu..Kurgi paskui jas dėsiu..nebet kas pigaus būtų..Taigi, mielos moterys, pasidalinkint gudrybėmis, kaip išsaugot augalus per atostogas?

a, aš ne automatinę pirkau. Automatinė su drėgmačiu būtų geriau, nustatei laikmatį ir nesuki galvos. Manoji lašelinė, kapsi... ir prikapsi per valandą iki 2 litrų. Kainavo prieš tai iki 90Lt, o pirkau už 28Lt su centais. Vazonėliams kiek brangesnė, bet vis tiek lyginant su ankstesne kaina - nepadoriai mažai dabar kainuoja biggrin.gif

Tai štai, visų pirma, reiktų susiskirstyti augalus pagal drėgmės poreikį. Gal vienoms kambarinėms visai tiks ir tas paprastasis būdas, kurį paminėjo Darsė wink.gif

Tačiau 2 mėnesius g.gif
Na, o kas dėl pinigų, kaip suprantu, tai tos išvykos būna kiekvienais metais, reiškias būtų naudojamos kasmet. Kitas klausimas - ateinantis žmogeliukas, griežti nurodymai, kada, kaip ir kuo wink.gif

QUOTE(Darsė @ 2010 06 09, 12:37)
pati nebandžiau, bet gal ir atstotų brangią laistymo sistemą g.gif

mes taip darydavom su mama, o išvykdavom lygiai mėnesiui toli toli. Tik tiek, kad dar ir patalpos, kurioje buvo sustatomi augalai užtempdydavom langus. Tai štai, mėnesį ištverdavo ir atrodydavo dar geriau, nei kitu laiku. Tačiau mėnesį, pusantro turėtų ištvert ( a, gi neaišku, dar kokios gėlės). Bet 2 mėnesiams kažin ar pavyktų.
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 06 08, 11:34)
gal pasirodysi kada su savo gėlytėm, norėčiau pažiūrėti kaip atrodo bigsmile.gif kitais metais ir aš jau norėčiau kažką įvairesnio užsiauginti, ne tik petunijas rolleyes.gif
o lietus ir toliau plaka manas gėles doh.gif  bet saulei išlindus atigauna vėl thumbup.gif

zydi jau petunijos wub.gif , o lakisius ir lobelijos dar ne rolleyes.gif Foto butinai idesiu, ryt ginuos magistra unsure.gif , tai jau busiu laisvesne smile.gif
Atsakyti
o, geros gynybos thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos visos,

Aš esu visiškai visiškai žalia, 'nulinukė' puošimo srityje, bet gal neišmesit už tokį klausimą - kaip tvirtinti vazonėlį prie lango iš lauko (prie laukinės palangės)? Ką pirkti, ar kablius kokius specialius, kaip juos tvirtint, nuo ko pradėt? Ar aš ne čia pataikiau, ar ko neįskaičiau (suprantu, kad Jums tokie klausimai net nekyla blush2.gif ) Jei atsakysit, ačiū! 4u.gif
Atsakyti
O ta lašelinė sistema, kaip čia suprast, kad 2 litrai prikapsi?

Eina reguliuot ką nors, ar ne? nelabai suprantu čia per kokį intervalą tie litrai sukapsi - negi ištisai? Tai juk irgi tada teoriškai supūt augalas turi nuo drėgmės pertekliaus.g.gif
Atsakyti
tai aš apie saviškį rinkinį rašiau, loveliams, vazonėliams kitokia -
user posted image - 24,12Lt;

user posted image - 47,29 Ū va, šią dar važiuosiu pirkti
Atsakyti
QUOTE(Dorofėja @ 2010 06 09, 12:37)
Sveikos visos,

Aš esu visiškai visiškai žalia, 'nulinukė' puošimo srityje, bet gal neišmesit už tokį klausimą - kaip tvirtinti vazonėlį prie lango iš lauko (prie laukinės palangės)? Ką pirkti, ar kablius kokius specialius, kaip juos tvirtint, nuo ko pradėt? Ar aš ne čia pataikiau, ar ko neįskaičiau (suprantu, kad Jums tokie klausimai net nekyla  blush2.gif )  Jei atsakysit, ačiū! 4u.gif

na šitą klausimą geriausia tu užduok kokiam ermitaže, senukuose, schatelige wink.gif papasakosi, kaip tavo palangė atrodo, o jie tau parinks kablius.
jei visai nieko ten nėra, ta prasme jokio "prancūziško" balkono ar kablių (senuose namuose būdavo tokie įmūryti), o palangė nuožulni, tai reikia gręžti manau. geriau parduotuvėje pakonsultuos wink.gif su gyvais pavyzdžiais - prekėm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 06 09, 13:24)
na šitą klausimą geriausia tu užduok kokiam ermitaže, senukuose, schatelige wink.gif papasakosi, kaip tavo palangė atrodo, o jie tau parinks kablius.
jei visai nieko ten nėra, ta prasme jokio "prancūziško" balkono ar kablių (senuose namuose būdavo tokie įmūryti), o palangė nuožulni, tai reikia gręžti manau. geriau parduotuvėje pakonsultuos wink.gif su gyvais pavyzdžiais - prekėm  4u.gif


Supratau, ačiū!! 4u.gif
Atsakyti