Įkraunama...
Įkraunama...

Kodel naudoti dirzo neverta

diskutuojam toliau?
mane sudomino jusu diskusija, nors mazai turiu laiko pasisakyti. Ragnez - aciu uz pastebejima del demesio skyrimo kiekvienam pagal poreikius. Dabar belieka issiaiskinti poreikius smile.gif
Vaizgante - ismiegoti š valandas be pertraukos - man siuo metu drambliuko svajone. Jau mazdaug tris metus nesu tiek ismiegojus be pertraukos.....(ir nestuma pridedu, nes keldavausi i tualeta po min penkis kartus) Man dabar naktimis tenka keltis kaip minimum po kartus, nes kiekvienas vaikas keliasi po 3 kartus, tai cia geriausiu atveju....jei pavyksta ismiegoti be pertraukos pora kartu po 3 valandas tai jau skaitausi beveik ir pailsejusi.....Man ne tai kad truksta miego, pagal gulejimo lovoje valandu skaiciu kaip ir pakanka, bet kad tas miegas toks su bent 6 pertaukom....tas matyt ir isvargina....
Sudomino tavo pastebejimas del maitinimo krutimi? Gal turi kokiu praktiniu ar teoriniu pamastymu kaip tai itakoja miega, dirgluma, sedimasi ant puodo ir kt dalykus? Butu labai idomu.
Bonifacija - netiketai man pagelbejo vienas dalykas, pagalvojau gal ir jums suveiktu. Mano vienas is dvyniu irgi buna kad nenori miegoti, maivosi vartosi begioja tai siusi uzsinori tai gerti tai siaip duksta. Tai as paemiau ir padariau taip - pasakiau akd dabar mes miegam, uzsimerkiu ir miegu. Neraminu jo, netildau, neprasau gulti. Na pasimala dar 15 - 30 min ir uzmiega. Gal kartais ir jums pagelbetu panasus demesio nekreipimas, nes dabar ji itraukia tave i zaidima - ji duksta, tu reaguoji - valio.
Atsakyti
Aušra R, pamenu, kai auginau pirmagimį ir man anyta taip pasakė: išsimiegosi ne anksčiau, kai vaikui bus 4 m...Tada nepatikėjau ja...Bet jos žodžiai pasiteisino 100 proc...
Akivaizdžiai matau, kad mamos manęs tiesiog nesuprato. Ir manęs tai nestebina, nes manęs dažnai nesupranta žmonės, kurių mąstymas materialistinis. Žmonės, kurie domisi dvasiniais dalykais, mane supranta...
Mano auklėjimo esmė yra tokia: vaikai ir vyras priklauso nuo to, kas yra moters viduje. Jei nori išauklėti gerus vaikus, susitvarkyk savo vidų. Jei nori gražių santykių su vyru, susitvarkyk vidų. Jeigu vaikai tavęs neklauso, vadinasi, su tavim pačia kažkas yra negerai. Auklėjimas žodžiais yra visiškai neveiksmingas. Kad ir dėl tvarkos, dėl kurios vyko tokia aštri diskusija pasibaigusioje temoje. Jeigu mamai poreikis grožiui išties plaukia iš vidaus, ir vaikai bus tvarkingi; jei mama tvarkosi iš įpročio, nes taip reikia, ką žmonės pasakys ir pan., vaikai jaučia , kad mama save apgaudinėja ir jie nebus tvarkingi arba tiesiog tyliai paklus mamos reikalavimams tvarkytis. Nelaikykit savo vaikų kvaileliais- jie mato, supranta, jaučia kur kas daugiau, nei jums atrodo...
Atsakyti
su tuo tvarkymusi... pati labai nėmėgstu to užsiėmimo ir darau tą kiek įmanoma rečiau. nu, bet iš vaiko šiokio tokio tvarkingumo reikalauju. pvz. gėrė limonadą, ta pačia proga aplaistė stalą, bambalio neįdėjo atgal į šaldytuvą. tai jei nekreipt į tai dėmesio, reiškia tvarkyt paliktą jovalą turiu aš? kodėl aš? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2010 06 03, 17:30)
su tuo tvarkymusi... pati labai nėmėgstu to užsiėmimo ir darau tą kiek įmanoma rečiau. nu, bet iš vaiko šiokio tokio tvarkingumo reikalauju. pvz. gėrė limonadą, ta pačia proga aplaistė stalą, bambalio neįdėjo atgal į šaldytuvą. tai jei nekreipt į tai dėmesio, reiškia tvarkyt paliktą jovalą turiu aš? kodėl aš?  unsure.gif


Žinai, mano vyras jei išsiima iš šaldytuvo agurkų stiklainį, niekada neįdeda jo atgal. Įdedu aš. Čia man vyrą auklėti ar anytai skambinti? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 06 03, 17:17)
Aušra R, pamenu, kai auginau pirmagimį ir man anyta taip pasakė: išsimiegosi ne anksčiau, kai vaikui bus 4 m...Tada nepatikėjau ja...Bet jos žodžiai pasiteisino 100 proc...
Akivaizdžiai matau, kad mamos manęs tiesiog nesuprato. Ir manęs tai nestebina, nes manęs dažnai nesupranta žmonės, kurių mąstymas materialistinis. Žmonės, kurie domisi dvasiniais dalykais, mane supranta...
Mano auklėjimo esmė yra tokia: vaikai ir vyras priklauso nuo to, kas yra moters viduje. Jei nori išauklėti gerus vaikus, susitvarkyk savo vidų. Jei nori gražių santykių su vyru, susitvarkyk vidų. Jeigu vaikai tavęs neklauso, vadinasi, su tavim pačia kažkas yra negerai. Auklėjimas žodžiais yra visiškai neveiksmingas. Kad ir dėl tvarkos, dėl kurios vyko tokia aštri diskusija pasibaigusioje temoje. Jeigu mamai poreikis grožiui išties plaukia iš vidaus, ir vaikai bus tvarkingi; jei mama tvarkosi iš įpročio, nes taip reikia, ką žmonės pasakys ir pan., vaikai jaučia , kad mama save apgaudinėja ir jie nebus tvarkingi arba tiesiog tyliai paklus mamos reikalavimams tvarkytis. Nelaikykit savo vaikų kvaileliais- jie mato, supranta, jaučia kur kas daugiau, nei jums atrodo...

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif visiskai pritariu
Atsakyti
na ir a dėl tvarkos pridėsiu biggrin.gif
- tvarkytis reikia todėl, kad taip patogiau gyventi (na lengviau rasti daiktus, nesivelia daiktai po kojomis , dėl kurių gali pargriūti, ir t.t.);
-praustis reikia todėl, kad apsisaugotume nuo ligų;
- ir t.t.
ir visai ne dėl to, kad taip mama pasakė ir tai yra įprotis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2010 06 03, 17:59)
na ir a dėl tvarkos pridėsiu biggrin.gif
- tvarkytis reikia todėl, kad taip patogiau gyventi (na lengviau rasti daiktus, nesivelia daiktai po kojomis , dėl kurių gali pargriūti, ir t.t.);
-praustis reikia todėl, kad apsisaugotume nuo ligų;
- ir t.t.
ir visai ne dėl to, kad taip mama pasakė ir tai yra įprotis schmoll.gif


Bet ši tema yra ne pie tai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 06 03, 17:17)
Jei nori gražių santykių su vyru, susitvarkyk vidų.

O čia tik moteriškei reikia savo vidų tvarkyti ar ir visdelto ir vyrui?

QUOTE(vaižgantė @ 2010 06 03, 18:32)
Žinai, mano vyras jei išsiima iš šaldytuvo agurkų stiklainį, niekada neįdeda jo atgal. Įdedu aš. Čia man vyrą auklėti ar anytai skambinti?  lotuliukas.gif

Labai atsiprašau, o kodėl tu įdedi, ar tavo vyras neįgalus? Tai va aš norėčiau taip išaukėti savo vaikus, ypač berniuką, kad jis pats įsidėtų į šaldytuvą agurkus, o ne lauktų kol tą padarys žmona. Va tuo mes ir skiriamės.

O domėtis dvasiniais dalykais ir būti dvasingu tai du skirtingi dalykai.
Labai atsiprašau Vaižgante, bet iš tavo rašymo čia, tu neatrodai dvasingas žmogus, labiau mėgstantis primesti savo mąstymą kaip vienintelį teisingą, o kitus žeminti, nesutikai su mano nuomone- materialistas, suluošintas mokyklos, nelaimingas, man gaila tokių žmonių ir t.t.

Viskas kalbam į temą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fruzina: 03 birželio 2010 - 18:28
QUOTE(Fruzina @ 2010 06 03, 18:24)
O čia tik moteriškei reikia savo vidų tvarkyti ar ir visdelto ir vyrui?




Moteriškei, nes tokie yra dvasiniai dėsniai.

Tau pikta, kad įvardinu viską tikraisiais vardais, o ne vynioju į vatą.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 06 03, 19:42)
Moteriškei, nes tokie yra dvasiniai dėsniai.

Tau pikta, kad įvardinu viską tikraisiais vardais, o ne vynioju į vatą.

doh.gif


Čia pikta tau, kad ne visi mąsto taip kaip tu.
Atsakyti
QUOTE(Fruzina @ 2010 06 03, 18:53)
doh.gif
Čia pikta tau, kad ne visi mąsto taip kaip tu.


Man ne pikta, o liūdna, kad moterys nenori prisimti sau atsakomybės. Nepadėti į šaldytuvą agurkų stiklainiai ar nenušluostytas stalas yra smulkmenos. Bet paprasčiau akcentuoti smulkmenas, o ne imtis esmės.
Yra tokia senovės išmintis: jei vyras veda išmintingą žmoną, ir pats tampa dar išmintingesnis; jei veda kvailą gražuolę, ir pats tampa kvailiu...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 06 03, 14:17)

Mano auklėjimo esmė yra tokia: vaikai ir vyras priklauso nuo to, kas yra moters viduje. Jei nori išauklėti gerus vaikus, susitvarkyk savo vidų. Jei nori gražių santykių su vyru, susitvarkyk vidų. Jeigu vaikai tavęs neklauso, vadinasi, su tavim pačia kažkas yra negerai. Auklėjimas žodžiais yra visiškai neveiksmingas.

Na o kaip man ta vidu susitvarkyti.........?(cia as rimtai) Ka as turiu daryti?
Atsiprasu praeitos temos neskaiciau... blush2.gif
Atsakyti