Įkraunama...
Įkraunama...

Kodel naudoti dirzo neverta

QUOTE(Bonifacija @ 2010 06 03, 19:41)
nemegstu tokiu vaiku sveciuose. ateina ir isivaizduoja, kad pas mane irgi visi pavojingi daiktai paslepti, todel maziausiai, ka padaro, nureguliuoja skalbianke su indaplove, isvercia spinteles, o tevukai sypsosi "jis pasauli pazista"  doh.gif
Tai kad jusu irgi lupti.


o tai čia toks vaiko elgesys yra blogas ir nepageidautinas blink.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2010 06 03, 20:01)
nerealu, jei to nemokai vaiko. o jei nuo pirmu dienu aiskini, kur jo zaislai, kur ne, tuomet metinukas labai gerai atskiria, ka galima imti ir ko ne.

vel griztam prie drausmes - o kaip drausminat jeigu ima? Kaip JAV buvo priimtina - mediniu saukstu, kad neliktu melyniu? ar yra humaniskesniu variantu?
Atsakyti
QUOTE(san @ 2010 06 03, 20:01)
o tai čia toks vaiko elgesys yra blogas ir nepageidautinas blink.gif  unsure.gif


tai sakau, geriausiu atveju, nureguliuoja visa technika. nelabai geru atveju buna sudauzytu daiktu ir didziulis bardakas, nes ten, kur atradinejo pasauli, ten viska po saves ir paliko.

p.s. man keistas ir poziuris, kad ateina su metinuku "ramiai kavos pagerti", o tu vaikeli namus griauk blink.gif

QUOTE(Natuke @ 2010 06 03, 20:05)
vel griztam prie drausmes - o kaip drausminat jeigu ima? Kaip JAV buvo priimtina - mediniu saukstu, kad neliktu melyniu? ar yra humaniskesniu variantu?



normalia lietuviska kalba. jei lenda i spintele, patraukiu ir pasakau, kad tai ne zailsiukas, kad tavo zaisliukai cia, su jais galima zaisti.
Atsakyti
Bonifacija, kaip tu isivaizduoji sveciavimasi su vaikais? g.gif
Kaip tu pasiruosi, kai zinai, kad pas tave atvyks seima su mazais vaikais?
Kaip tu pasiruosi, kai pati eini i svecius su savo vaikais?
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2010 06 03, 19:57)
neteisi esi aboliuciai
kazka lyg bandai itikinti savo tiesom
nera musu-mamu-moteru-vaiku vienodu


Nesakau, kad ji savo vaikų nemyli, bet atkreipkit dėmesį, kaip ji kalba apie kitų mamų vaikus: tai lyg kažkokie maži kenkėjai, kurie tik ardo, griauna ir t.t. Todėl ir padariau tokią išvadą.
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2010 06 03, 20:22)
Bonifacija, kaip tu isivaizduoji sveciavimasi su vaikais?  g.gif
Kaip tu pasiruosi, kai zinai, kad pas tave atvyks seima su mazais vaikais?
Kaip tu pasiruosi, kai pati eini i svecius su savo vaikais?




ziurint kokio amziaus tas vaikas. turiu du, amzius parase.

su dukra problemu nera, nes jau isaukleta, kad imti svetimu daiktu negalima, paprastai sveciai patys pasiulo zaislus.

sunu visada ziuriu ir neleidziu sau tokios prabango kaip "ramiai isgerti kavos", kai jis svetimus namus griauna. Bet vel gi, kadangi bendraujame su draugais, kurie turi panasaus amziaus vaikus, tai jis buna isodinamas i sokliuka (ten sugeba dvi valandas sokinet biggrin.gif ) arba i manieza su zaislais.

turbut numirciau is gedos, jei mano vaikai eitu ir siukslintu sveciuose, stengiuosi sveciams nepridaryti problemu ax.gif

beje, siuo klausimu yra dvi nuomones: leisti at ax.gif asti pasauli ir paaiskinti, kur yra vaiko zaislai, o kur ne. tie vaikai ir skiriasi atitinkamai atejus i svecius.
Atsakyti
Bonifacija, nesimato jokio parašo su vaikų amžiumi...
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2010 06 03, 21:19)
tai sakau, geriausiu atveju, nureguliuoja visa technika. nelabai geru atveju buna sudauzytu daiktu ir didziulis bardakas, nes ten, kur atradinejo pasauli, ten viska po saves ir paliko.

p.s. man keistas ir poziuris, kad ateina su metinuku "ramiai kavos pagerti", o tu vaikeli namus griauk  blink.gif
normalia lietuviska kalba. jei lenda i spintele, patraukiu ir pasakau, kad tai ne zailsiukas, kad tavo zaisliukai cia, su jais galima zaisti.

o tai ar nera tevu kalte?
jei sveciuose,manau pati mama ir turi gainioti vaika.jei ne-tuomet dar ne laikas eiti gert kavos.pasiaugini dar vaika iki 3-4m,kaip jau nebesiukslins ir pirmyn.
todel cia ne vaikai manau kalti.vienas smalsesnis,landesnis,kitas ramesnis.aktyvus-maziau aktyvus.as uzauginau du,,jau suauge,nereikejo man rist spinteliu.
ir tema berods kitaip vadinasi
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 06 03, 20:30)
Nesakau, kad ji savo vaikų nemyli, bet atkreipkit dėmesį, kaip ji kalba apie kitų mamų vaikus: tai lyg kažkokie maži kenkėjai, kurie tik ardo, griauna ir t.t. Todėl ir padariau tokią išvadą.


siuos epitetus pati sugalvojot


QUOTE(girene @ 2010 06 03, 21:25)
o tai ar nera tevu kalte?
jei sveciuose,manau pati mama ir turi gainioti vaika.jei ne-tuomet dar ne laikas eiti gert kavos.pasiaugini dar vaika iki 3-4m,kaip jau nebesiukslins ir pirmyn.
todel cia ne vaikai manau kalti.vienas smalsesnis,landesnis,kitas ramesnis.aktyvus-maziau aktyvus.as uzauginau du,,jau suauge,nereikejo man rist spinteliu.
ir tema berods kitaip vadinasi



butent as ir sakau, kad tevu problema, jokiais budais ne vaiku. ir man nereikejo rist spinteliu. ir valytoja turejau, kuri ateidavo tvarkyti su 1,5 metu vaiku ir jis nepadarydavo jokio bardako. tad ne koks stebuklas yra tokie vaikai, o elementarus AUKLEJIMAS IR DISCIPLINA apie kuria ir kalbames.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bonifacija: 03 birželio 2010 - 21:34
tetos, nesibarkit 4u.gif tiek Fruzina, tiek Vaižgantė savaip teisios.

QUOTE(M.Rasele @ 2010 06 03, 21:00)

Pakeiskite mastyma vietoj zodziu REIKIA, turetu buti NORIU.

sutinku. nu, va aš nenoriu paskui sūnų, tokį jau didelį bachūrą, bėgiot su škudurėliu, kai jis ką išvertė, pridrabstė, sukniso, ir pabėgo sau. dry.gif jis dar pas mane namie gyvens apie 12 metų (čia jei 18 sulaukęs eis gyvent savarankiškai). na, žmoną gal jis ras tokią kaip Vaižgantė, kuriai nebus problema. o va aš nenoriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2010 06 03, 22:39)
tetos, nesibarkit  4u.gif tiek Fruzina, tiek Vaižgantė savaip teisios.
sutinku. nu, va aš nenoriu paskui sūnų, tokį jau didelį bachūrą, bėgiot su škudurėliu, kai jis ką išvertė, pridrabstė, sukniso, ir pabėgo sau. dry.gif jis dar pas mane namie gyvens apie 12 metų (čia jei 18 sulaukęs eis gyvent savarankiškai). na, žmoną gal jis ras tokią kaip Vaižgantė, kuriai nebus problema. o va aš nenoriu doh.gif


Lukesciai, lukesciai, lukesciai - jie labai daznai gadina mums gyvenima, o ypac kenkia tarpusavio santykiams.
Atsakyti
Oi, Bonifacija, kokie dar maži tavo vaikai...Dar viskas prieš akis mirksiukas.gif
Atsakyti