Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo mašinos

QUOTE(Merisier @ 2011 07 27, 14:43)
Knitmaster, toyota mezga. Tik abejoju, kad labai jau pigiau rasi...Kažkaip užkilusios gerokai kainos...Tu Lietuvoj esi ar kažkur ten?
Nors pvz va šita brother KR 836
ir į LT siunčia, ir kaina normali, ir bidų nėra. Su siuntimu gaunasi apie 500. taigi, reik tik netingėt paieškot - nemanau, kad nerasi, jei šitos kainą ir užkels...


As UK. As nezinau kokia ziuret, kad nenusipirkt dar vienos, kuri megztu 4-10 nr virbalais biggrin.gif
Brother KH710, tokia pigi visai, kaip ji. Man svarbu zinot modeliukus kad nesusimaut biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 07 27, 16:56)
As UK. As nezinau kokia ziuret, kad nenusipirkt dar vienos, kuri megztu 4-10 nr virbalais  biggrin.gif
Brother KH710, tokia pigi visai, kaip ji. Man svarbu zinot modeliukus kad nesusimaut  biggrin.gif

Pabandyk perskaityti šitos temos didesnę dalį - aš pati asmeniškai esu kelis kartus rašius apie modeliukus. Trumpai - Brotherio KH 230, 260 ir 270 megs storais siūlais, visos kitos - plonais mirksiukas.gif
710 megs ir ypatingai plonais, bet nu valdymas jos tai doh.gif aš nuo jos pradėjau - pirk nuo 830 modelio ir aukštyn, patikėk, pataupysi energiją biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Merisier @ 2011 07 27, 15:01)
Pabandyk perskaityti šitos temos didesnę dalį - aš pati asmeniškai esu kelis kartus rašius apie modeliukus. Trumpai - Brotherio KH 230, 260 ir 270 megs storais siūlais, visos kitos - plonais mirksiukas.gif
710 megs ir ypatingai plonais, bet nu valdymas jos tai  doh.gif aš nuo jos pradėjau - pirk nuo 830 modelio ir aukštyn, patikėk, pataupysi energiją biggrin.gif

Skaiciau nemazai ir apie daug modeliu cia. Aciu uz sia info. Man tik reikejo tokio sudeliojimo i vietas, nes per daug jau perskaiciau biggrin.gif
Atsakyti
sveiki smile.gif labai,labai labai noriu ismokti megzti mezgimo masina,gal atsirastu kokia gera mamyte,kuri galetu mane pamokyti,uz pamoka galiu sumoketi.gyvenu tarp Kauno ir Jonavos,turiu Brother 830,arba gal kas zinote kas galetu pamokynti.sioje srityje visiskai zalia, bet noras didelis biggrin.gif
Atsakyti
Bijau suklaidinti, taciau Kaune silainiu Maksimos antrame aukste yra siulu parduotuve. Ten dirba laaabai malonios pardavejos ir jos pasidejusios pastoviai mezga mezgimo masinomis, manau jei ju paprasytum uz atitinkama mokesty mielai tave ismokytu mezgimo masinos naudojimo pradmenu. Sekmes besimokant rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carolina212: 31 liepos 2011 - 20:32
QUOTE(lauriuksis @ 2011 07 31, 20:20)
sveiki smile.gif labai,labai labai noriu ismokti megzti mezgimo masina,gal atsirastu kokia gera mamyte,kuri galetu mane pamokyti,uz pamoka galiu sumoketi.gyvenu tarp Kauno ir Jonavos,turiu Brother 830,arba gal kas zinote kas galetu pamokynti.sioje srityje visiskai zalia, bet noras didelis biggrin.gif

jei arciau Jonavos tai galiu pagelbet.
Atsakyti
QUOTE(Frekė @ 2011 08 01, 11:09)
jei arciau Jonavos tai galiu pagelbet.

aciu.mielai priimsiu pagalba thumbup.gif
Atsakyti
turiu viena klausimeli smile.gif visaip kaip eksperementuoju su savo mezgimo masina,ir kazka pridirbau g.gif ant karietos kur prisisuka tas daikciukas kazkas su juo negerai nes kai tik privaziuoju prie adatos uzstringa,tai viska nuimu vel uzdedu ir vel uzstringa,ar tai labai rimta blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lauriuksis @ 2011 08 08, 20:47)
turiu viena klausimeli smile.gif visaip kaip eksperementuoju su savo mezgimo masina,ir kazka pridirbau g.gif ant karietos kur prisisuka tas daikciukas kazkas su juo negerai nes kai tik privaziuoju prie adatos uzstringa,tai viska nuimu vel uzdedu ir vel uzstringa,ar tai labai rimta blink.gif


gal blogai karieta uzdedi ant masinos, man tada strigdavo. arba gal kokiu mygtuku prispaudei, ar rankenele nusukai.
Atsakyti
Delfinyte,aciu uz patarima 4u.gif,buvau blogai karieta uzdejusi,o kiek nervavausi biggrin.gif
Atsakyti
Merginos o turit kuri mezgimo masina SEVERENKA kaip su ja mezgasi ar apsimoka ja pirkti? noriu pradeti nuo visai paprastos o paskui jei viskas gerai pirkciau geresne
Papildyta:
O ka reiskia dviflange. O veritas gera mezgimo masina?
Papildyta:
O dopleta kokia, ar gera?
Atsakyti
merginos gal galit kuri patarti kaip ta linkeri naudoti Freke man atsiunte is yotubo kaip jis veikia(aciu jei),bet man jis taip nevaziuoja doh.gif ,kai ta ratuka suku,ka as ne taip darau nelabai suprantu doh.gif ta adata kaip ir ta siula uzkabina ir vel paleidzia nes linkeris nepajuda is vietos g.gif
Atsakyti