Įkraunama...
Įkraunama...

Naudojam priemones iki galo

sena tema

user posted image

Ir į temą, baigiau Lady Speed Stick rutulinį dezodorantą, nepirksiu daugiau, nors tas želinis labai geras, bet šis per greitai baigėsi ir per karštį nepakamkamai apsaugojo.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 04 birželio 2010 - 08:16
į temą - pasibaigė štai toks.
user posted image
Puikus, mielai pirkčiau dar kartą, pasibaigus jį pakeitusiam.



Atsakyti
user posted image
Atsakyti
jau vienam kartui liko šios serijos dušo želė.
oriflame
man labiau patinka kreminės, o ši tokia skaidri ir nelabai skalsi.
Atsakyti
user posted image
žiemai/pavasariui labai liux buvo, dabar, atšilus oram, veido matiškumo iki darbo dienos galo neišlaikė. Į jos vietą
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 06 04, 09:07)
Ir į temą, baigiau Lady Speed Stick rutulinį dezodorantą, nepirksiu daugiau, nors tas želinis labai geras, bet šis per greitai baigėsi ir per karštį nepakamkamai apsaugojo..  doh.gif


Želinis ir man labai patinka, kvapas ilgai laikos, tik gal nevisiškai atlieka savo funkcijos - nesulaiko prakaito ilgam unsure.gif
Papildyta:
Beje, ir man jis jau in pabaigą, tai net nežinau ar pirkti kitą ar pasilikti prie šio mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibekė @ 2010 06 04, 18:39)
Želinis ir man labai patinka, kvapas ilgai laikos, tik gal nevisiškai atlieka savo funkcijos - nesulaiko prakaito ilgam unsure.gif
Papildyta:
Beje, ir man jis jau in pabaigą, tai net nežinau ar pirkti kitą ar pasilikti prie šio  mastau.gif


O kam svarstyti pirkti ar ne daiktą, kuris neatlieka savo funkcijos kaip priklauso? mastau.gif Negi dezodorantų šiais laikais maža?
Atsakyti
QUOTE(Kibekė @ 2010 06 04, 18:39)
Želinis ir man labai patinka, kvapas ilgai laikos, tik gal nevisiškai atlieka savo funkcijos - nesulaiko prakaito ilgam unsure.gif
Papildyta:
Beje, ir man jis jau in pabaigą, tai net nežinau ar pirkti kitą ar pasilikti prie šio  mastau.gif


Aš tų želinių sunaudojusi n vienetų, man tikrai super jie smile.gif Nors paskui Margaritos atradau, dvigubai pigesni, o poveikis toks pat geras smile.gif bent jau mėlynas buvo puikus, dabar kažkokį oranžinį turiu, na bet bent po šiandien dienos lyg viskas ok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 06 04, 08:07)
Ir į temą, baigiau Lady Speed Stick rutulinį dezodorantą, nepirksiu daugiau, nors tas želinis labai geras, bet šis per greitai baigėsi ir per karštį nepakamkamai apsaugojo..  doh.gif

As irgi siandien pabaigiau si dezodoranta Invisible, visai neblogas - sulaikydavo prakaita ir kvapa,dabar i jo vieta Granier tepamas irgi Invisible ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 06 04, 18:49)
O kam svarstyti pirkti ar ne daiktą, kuris neatlieka savo funkcijos kaip priklauso?  mastau.gif  Negi dezodorantų šiais laikais maža?


O tam, kad man jis yra vienas iš geresnių kada naudotų antiperspirantų (išskyrus tai, kad nelaiko tiek h, kiek nurodyta pakuotėje), nesinori vėl kokį š nusipirkti ir po to išmesti (kas dažnai man nutinka unsure.gif ) purškiamų tai išvis jau atsisakiau.

Aistuliaa, gal galit parašyti koks tiksliai tas dezikas arba įkelti paveiksliuką jo cool.gif 4u.gif gal ir pabandyčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibekė @ 2010 06 04, 19:23)
Aistuliaa, gal galit parašyti koks tiksliai tas dezikas arba įkelti paveiksliuką jo cool.gif  4u.gif gal ir pabandyčiau  smile.gif


Čia gelinį ar rutulinį turit omeny? susimakalavau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 06 04, 20:14)
Čia gelinį ar rutulinį turit omeny?  susimakalavau  doh.gif


Na, kad tą ir tą. Svarbu, ne purškiami 4u.gif
Atsakyti