Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių transportas

As Vilniuje ieskojau. Bet vat pradejau tema siame forume, tai man atsiunte numeri, jau suderinau. Jeigu nori galiu ir Tau ta numeri persiusti.
Atsakyti
QUOTE(callipo @ 2008 03 18, 17:23)
As Vilniuje ieskojau. Bet vat pradejau tema siame forume, tai man atsiunte numeri, jau suderinau. Jeigu nori galiu ir Tau ta numeri persiusti.

aciux 4u.gif bet ma\ums klaipedoj reiketu.
o idomumo delej. kiek jums kainos? ax.gif
Atsakyti
O mes nesinuomosim limuzino, labai jau nuvalkiota, o vaziuosim su mano tecio masina (Ford mondeo caravan) nauja grazi masinyte ir ilga tai bus limuzino atmaina thumbup.gif
Atsakyti
O kodel limuzinai nuvalkiota? g.gif juk kaip ir balta vestuvine suknele, taip ir limuzinai manau yra klasika..
Atsakyti
Na, kad limuzinai ra banaloka, tai pritariu. Bet as kalbejau apie limuzino klases automobili, tai siek iek skirtingi dalykai. wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Cerecita @ 2008 03 19, 11:27)
aciux  4u.gif  bet ma\ums klaipedoj reiketu.
o idomumo delej. kiek jums kainos?  ax.gif

Mes norime 3 masinu, tai viena kazkur apie 480 dienai kainuos. Manau, kad jie ir iki Klaipedos pavaziuotu-sake, jog dirba visoje Lietuvoje, bet tada matyt ir kaina kiltu. Ju emailas yra audi_nuoma@yahoo.com galite parasyti, tiksliau suzinosite.
Atsakyti
QUOTE(callipo @ 2008 03 19, 14:15)
Mes norime 3 masinu, tai viena kazkur apie 480 dienai kainuos. Manau, kad jie ir iki Klaipedos pavaziuotu-sake, jog dirba visoje Lietuvoje, bet tada matyt ir kaina kiltu. Ju emailas yra audi_nuoma@yahoo.com galite parasyti, tiksliau suzinosite.

vienoj Vilniaus firmelej domiausi, tai jie vien uz atvaziavima i Klp uzprase vos ne apie 900-1000 lt blink.gif tai ir praktiskai atsisakiau sios idejos, nes klp neberadau nieko verysad.gif
bet aciu uz e-maila, pasidomesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
o man limuzinai patinka. Visi susesim i bendra kruva ir keliaudami dar vakareli pasidarysim thumbup.gif
Papildyta:

o man limuzinai patinka. Visi susesim i bendra kruva ir keliaudami dar vakareli pasidarysim thumbup.gif O vat tu masinu vorele tai tarybinius laikus primena blush2.gif



Atsakyti
QUOTE(Cerecita @ 2008 03 19, 13:29)
vienoj Vilniaus firmelej domiausi, tai jie vien uz atvaziavima i Klp uzprase vos ne apie 900-1000 lt  blink.gif  tai ir praktiskai atsisakiau sios idejos, nes klp neberadau nieko  verysad.gif
bet aciu uz e-maila, pasidomesiu  mirksiukas.gif

Mielai prasom 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti