Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys


Labai ačiū visoms už atsakymus, 4u.gif kai kurioms rašau až arba išsisaugau vėlesniam laikui (Žaneta75, kai pradėsim mąstyt apie baldininkus, kreipsiuos)4u.gif



QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2010 07 28, 20:34)


Pinavija, daug ten perki?Lenkijoj? VErta važiuoti?
Atsakyti
merginos 4u.gif reik patarimo ax.gif susiduriau su prolema blush2.gif langas pas mus dedelis ir medinis su langinem,dazyta tamsiai ruda spalva,man reikia lentynu po langu,kuria diena klausiau vietinio garazininko uz kiek jis man ja padarytu (kiek virs 2m ilgio ir 57cm aukscio) sake uz 380 cia naturalus medis,na kaina gal ir neikvepianti,bet tiek jau to,plokstes tas pats varianats jau 760... blink.gif blink.gif unsure.gif o va baldu,galima sakyti kaip ir neturiu,na dviaukste lova parsitempiau ir juodai nudaziau (lova metaline) is sveciu kambario,o baldu i mazojo kambari noriu mazdaug tokiu
user posted image
bet kaip suderinti ta tamsu naturalu medi su balta plokste? g.gif doh.gif ar tada geriau nupirkti paprasta medine lova,palikti dviaukste? spinta ziogo kambaryje nera labai reikalinga nes uz sienos yra drabuzine,bet reik kokios komodos,bet ir dar galima pora metu palaukti,kol pats prades apsirengineti,kai jus darytumet? ir kiek ilgai reikia tos mazos lovos,jei neklystu ji 160cm ilgio?
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2010 07 30, 15:20)
Labai ačiū visoms už atsakymus,  4u.gif kai kurioms rašau až arba išsisaugau vėlesniam laikui (Žaneta75, kai pradėsim mąstyt apie baldininkus, kreipsiuos)4u.gif
Pinavija, daug ten perki?Lenkijoj? VErta važiuoti?

pirkau per vežėjus lentynas koridoriui. rudeniop Liepai kambarį atiduosim, mąstau apie Ikėją. bet nežinau, ar per vežėjus, ar patys nulėsim ax.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
atsiprasau kad isiverziu i jusu temuke budama naujoke bet su patarimu blush2.gif
arbatos puodeli labai grazus sitie baldeliai bet manau dar per sviesus ir juolab berniukui blush2.gif tai manau geriau baldelius rinkt tamsesnius tada butu lengviau ir prie lango derint mirksiukas.gif o kas del komodu, spintos tai ziurint kaip jums lengviau ar jums lengviau kad jo drabuzeliai tam paciam kambari ar sudeti kitur kaip jusu atveju drabuzinej mirksiukas.gif o jei visgi rinksites situos baldeliu tai vidine puse langu galit issviesint ax.gif na cia mano nuomone 4u.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
rutuliuks mamyte aciu 4u.gif va man ir "pjaunasi" cia visi vaikiski baldai balti,na kartais su kokios kitos spalvos intarpu doh.gif kad bent jau butu galima gauti toki komplekta,kad ir is plokstes bet medzio imitacijos,tai gal dar,bet dabar ta balta schmoll.gif drabuzine pas mus didele,ten laikom visus rubus tai spintos kaip ir nereikia,komodos reiktu visokiems smuliems rubams susideti,na negi eisi knistis i drabuzine del poros kojiniu? g.gif va jei pasirinkciau paprasta medine gal atspalvis ir nebutu identiskas,bet vis ne plokste g.gif as jau nebezinau ko noriu,tie baldeliai kazkaip istrigo,matyt daugiau kaina nei dizainas blush2.gif
ikeliu keliata foto ax.gif
pirmoje matosi langas su atidarta langine,ir kampas dviaukstes lovos
antroje langines is lauko puses viena puse atidaryta,kita puse dalinai atidaryta
trecioje is vidaus pilanai atidarytos langines.po langu noriu lentynos kuri dabar laikinai tarnautu kaip stalas ir pintuose (na dar klausimas) krepsiuose slepciau zaislus,kur dabar mazos spinteles tame kampe noriu daryti rasomaji stala
gal kuriai kils kokiu minciu,kelios galvos geriau nei viena 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
sveikos 4u.gif
puodeli arbatos jusu sunelis dar gan mazas tai jam tokia lovyte dar per anksti g.gif na ir labai priklauso koks jusu maziuko charakteris siaip as pabijociau det lentynas po langu nors gal ne visi vaikai tokie bezdzioniukai kaip mano doh.gif blush2.gif tai gal geriau lentyna daryt kampine ties ta vieta kur dabar komodele padeta g.gif rolleyes.gif o ta dviaukste lova ten ir stoves ar jus ja isnesit g.gif jei ja isnesit ten deciau lovyte ir komoda siaip nelabai matosi koks tas kambarys visas tik kampais matosi na bet is tiek kiek matau tai tikriausiai kambari statyciau tikriausiai kad taip rolleyes.gif nors aisku jums gal kitaip graziau ax.gif o kas liecia lovytes ir komodas jei jau nera tamsiu na kad nesipjautu su langinais ir langinem kurios labai grazios blush2.gif tai nusipirkus baltus baldelius galima juos persidazyt tik vat kad norisi nusipirkt daigta kuris tikru o ne perdazinet ir panasei rolleyes.gif
Atsakyti
na del lovytes aisku kad jos nebus ax.gif nes jis nemiega lovyteje,net ir sona nuememe vistiek su isterijos priepoliais,o va dviauksteje miega kuo puikiausiai,net nepabusdamas.apie laipiojimus as geriau patylesiu blush2.gif alpinistas,visas i mama biggrin.gif dviaukste lova gali likti,galiu ir isnesti i kita kambari,del to problemos nera,o va lentynos-placios palanges noriu ax.gif biggrin.gif del saugumo manau viskas butu gerai,kol suprastu,kad vaiksciojama pro duris,ziema langas rakinamas,jei pakankamai silta dedasi i lango viduri remas su tinkleliu nuo uodu ir kitokiu skraidanciu bzzz mirksiukas.gif tai dabar mastau ar numoti ranka i ta langa ir pirkti baltus baldelius ir juos dekoruoti lipdukais,ar vistik dairytis mediniu,nors ir kitokio atspalvio g.gif
Atsakyti
as tai gal rinkciaus medinius baldelius blush2.gif
o tai jis jums nelipa lauk is tos lovos tik pabudes g.gif as bandziau guldyt savaji i lova-masina tai pora syk pietu miegojo ant zemes doh.gif nors labai noreciau jau mazosios lovytes atsisalyt bet kad tada mano vaikis miegotu ant zemes nors gal kai isikraustisim i naujus namucius gal reiktu vel pabandyt ne i mazaja det g.gif nors MB man ausis nusukines jei prasysiu sustatyt masina o po to skusiuos ir vel prasysiu mazos lovytes blush2.gif o dar ir mums ateja dazymo malonumai tai jei pati neismastysiu kaip perdazyt teks kreiptis i jusu visu pagalba biggrin.gif
Atsakyti
matau daug merginu susirinkusiu 4u.gif kaip kitu nuomones? ax.gif na is lovos islipa,miega be jokiu apsaugu,bet va krist nekrenta biggrin.gif jei nubunda nakti ir nori valgyti pats pas mane ateina ax.gif
tai lauksiu daugiau pasiulymu,derinti baldus prie lango ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliuks mamyte @ 2010 07 31, 15:41)
as tai gal rinkciaus medinius baldelius  blush2.gif 


As turbut irgi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, aš ieškojau naujos idėjos vaikų kambariui, radau 3d piešinius, manau,kad gražu būtų kokios pasakos a sapnų karalystės motyvas, bet būtent 3d ant sienos, gal žinote kaip čia padaroma? čia piešiama ar fototapetas toks būna, o gal žinote,kas galėtų taip padaryti?
http://www.testinis....ant-sieni..html
user posted image
user posted image

user posted image

šitas nerealus, aišku ne vaikų kambariui lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingulė: 31 liepos 2010 - 16:33
vaikų kambariui va kažko tokio norėčiau:
user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingulė: 31 liepos 2010 - 18:11