Įkraunama...
Įkraunama...

Kas svarbiau? Saugesne ateitis ar jausmai?

Situacija mano tokia. Draugavau su vaikinu du metus - pirma rimta draugyste. Mylejau. Taciau nuejau dirbti i nauja darba, susidraugavau su vienu bendradarbiu, tad po darbo vis nueidavom isgerti alaus, paplepeti. Kalbedavomes apie viska, buvo labai smagu, pajutom, kad esam labai panasus, kad galim atvirauti, kalbetis apie viska. Ispradziu atrode viskas nekalta, tiesiog labai geri draugai. Taciau, kuo toliau, tuo labaiu pradejom jausti vienas kitam kazka daugiau nei paprasta simpatija. Isimylejom. Ypac jis.
O jis taip pat turejo drauge, su kuria kartu buvo kelis metus, kartu gyveno.
Abu kankinomes. As nezinojau, kuri pasirinkti, o jis buvo tikras kaip niekad del savo jausmu, vadino mane savo gyvenimo moterim, sake, kad su manim nori pasenti ir tureti vaiku. Draskiausi kazkur apie puse metu, kol galiausiai nusprendziau, kad savaji vaikina per daug iskaudinau, kad galeciau ir toliau buti su juo. As ji palikau. Skyrybos buvo labai skaudzios, mano vaikinas labai kentejo, ziauriai ji iskaudinau.
Draugyste su tuo bendradarbiu buvo grazi, mylejom vienas kita, buvom tarsi vienas zmogus. Taciau ta musu laime buvo persmelkta abejoniu, nepasitikejimo, nes islysdavo tai jo buvusi drauge, tai mano buvusis. Taciau kazkaip nugaledavom viska, nes labai mylejom.
Galiausiai pries pat naujus vel pasirode mano ex, pasake, kad visa si laika mylejo mane ir nori, kad as grizciau, nupiese musu ateiti graziausiom spalvom.
Ka gi, iki naujuju turejau pasirinkti. Pasirinkau grizima atgal.
Taciau dabar sedziu pirma diena po nauju ir man skaudu. Nezinau, ar gerai pasielgiau, paaukodama meile ir pasirinkdama saugesne ateiti... Protas liepia grizti, o sirdis verkia. Kita vertus, meile nebuna amzina, turi pagalvoti apie ateiti... Nezinau....
Prasau patarkit, issakykit savo nuomones...
Atsakyti
Ateitis bus tokia, kokią pati susikursi, ir joks ex ar ne to už tave nepadarys smile.gif Gali gulėti ant maišo pinigų ir visą gyvenimą būti nelaiminga... O gali turėti labai nedaug, bet džiaugtis kiekviena diena... Bet kokiu atveju, tik tu žinai, kas tau geriausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lote @ 2006 01 01, 16:32)
Situacija mano tokia. Prasau patarkit, issakykit savo nuomones...

Panašu, kad į pačios širdį dar nepasibeldė meilė. Kai myli, nereikia "rinktis". Meilė būna kaip banga, užlieja viską, svetimi patarimai nebebūna girdimi. Net jei aplinkiniai sako ką nors kritiško išrinktojo atžvilgiu, gali pulti tokį kritikuotoją tarsi tigrė. Jei nėra stiprių jausmų, tai kam žaisti "meilę iki grabo lentos". Juk nebūtinai saistytis kažkokiais saitais ir juo labiau veržtis į santuoką, jei pati nežinai ko reikia. Gal tikroji didelė meilė yra tik ateitis. O dabar džiaukis gyvenimo duodamais draugų jausmais ir leisk viskam tekėti naturalia tėkme. Kam rinktis?
Atsakyti
Žinai, kas baisiausia tokiuose pasirinkimuose?
Ta tariamai "saugesnė" ateitis, nebūtinai gali būti saugesnė. Nes maža kas gyvenime gali nutikti.
Be to, kodėl manai, kad su Ex tavo ateitis saugesnė? Jis patikimesnis, turtingesnis? Ar pasitikės dabar tavimi Ex, ar nepriekaištaus tau? Ar nepavydės labai?
Meilė toks jausmas, kuris kinta. Na, taip, nebelieka pradinės įsimylėjimo euforijos, bet ją pakeičia kiti šilti jausmai tam žmogui, nebe tokie deginantys, bet to juk negalima pavadinti meilės pabaiga...

Atsakyti
QUOTE(Kveli @ 2006 01 01, 17:19)
Žinai, kas baisiausia tokiuose pasirinkimuose?
Ta tariamai "saugesnė" ateitis, nebūtinai gali būti saugesnė. Nes maža kas gyvenime gali nutikti.


Visiškai pritariu drinks_cheers.gif niekada negali žinoti, kaip pasisuks gyvenimas... Maža kas gali atsitikti - gaisras, avarija, bankrotas, liga ir kitos baisybės.... Aišku, tfu tfu tfu... Niekada nepamiršiu močiutės žodžių - vaikeli, žiūrėk, kad pirmiausia būtų meilė, o pinigai yra uždirbamas dalykas. Ji pati visą gyvenimą kentėjo, nes pasirinko saugesnę ateitį...
Taip greitai apsispręsti būna labai sunku - geriau neskubėti ir apgalvoti, gal pabūti vienai šiek tiek... Juk nuo tavo sprendimo priklausys tavo (ir ne tik tavo) ateitis ir laimė. Taip kad patariu neskubėti ir apsispręsti teisingai mirksiukas.gif
Aš tai renkuosi jausmus - kaip dauguma moterų blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Grizus pas ex, zinau, kad turesiu viska - namus, busiu saugi tiek is materialines puses, tiek siaip jausiuos su juo saugesne, zinau, kad jis bus man istikimas, rupinsis seima ir namais. Jis i viska ziuri rimciau.
Tuo tarpu su dabartiniu as jauciuosi smagiau, su juo as esu as, mes vienas kita puikiai suprantam. Bet bijau, kad jis lygiai taip pat gali isimyleti kita ir iseiti, jauciu, kad jis nebus man istikimas. Be to, jis nieko neturi (kol kas). Ir siaip jis toks vejavaikis... Bet as ji myliu...
Rinktis turiu: arba su vienu, arba su kitu...
Bijau, neisduoti antra karta sugrizus, bijau, akd pati nesusitvarkysiu su savo abejonem.
Zinau, kad turiu pati nuspresti, bet bijau, nes tai mano ateitis...

Esu ziauriai pasimetusi..

tiesa, pasak astrologes, man netinka nei vienas... smile.gif
Atsakyti
Tas ir skaudžiausia, kad besiblaškydama skaudini ne tik save, bet ir brangius žmones...
O tai gal tu tik labai susižavėjusi tuo antruoju, gal tai ne meilė? O kaip su ex - myli jį ar tik prisirišus esi labai? Sunku ką nors patarti, nes tu pati geriau viską žinai ir matai 4u.gif
Meilė žmones keičia, gal ir tavo naujasis pasikeistų ir taptų ištikimas šeimos vyras, mylintis tėvas ir t.t.g.gif biggrin.gif ? Sunku tau dabar, bet laikas parodys, o gal ir pats viską pakreips reikiama linkme mirksiukas.gif nepergyvenk labai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lote @ 2006 01 01, 16:38)
tiesa, pasak astrologes, man netinka nei vienas... smile.gif


Tai gal imk ir paklausyk astrologės, jei tiki jos nuomone... Negi tikrai patiki savo ateitį astrologei?

Atsakyti
kai taip nebezinai, kas geriau, kai blaskaisi iki beprotybes, tai pasiduodi patarimui nueiti net ir pas astrologe. KAs baisiausia, tai ji viska apie juos papasakojo, kokie jie yra istikruju, lyg juos butu pazinojusi... ir pasake, kad netinka nei vienas, nei kitas...
vienu zodziu...

savo exui nejauciu meiles, na, gal tik like silti jausmai, todel dar sunkiau... kita vertus, ga ta meile gris, juk mylejau ji...

dabartiniui, zinau, kad jauciu meile, tai nera susizavejimas...

turbut bus taip, kad neteksiu ir vieno, ir kito... verysad.gif
Atsakyti
Zinai, tikroji meile neziuri kuris turtingesnis ir saugesne ateiti zada.Patarineti galima daug bet geriausia isiklausyk i savo sirdies balsa ir pati nuspresk.Kartais ir buna ir taip, tas, kuris viska turi po kiek laiko gali nieko netutureti tuo paciu ir tu nieko neturesi, o tas, kuris nieko neturejo-tures daugiau nei gali isivaizduoti.Juk gyvenime visko buna, ne vienas nera garantuotas gyvenimu be problemu.
Ir dar saugesne ateitis-negi tu nori viska is jo, ar paciai nekila noras ka nors veikti? g.gif
As tai rinksciaus mylima zmogu ir kurciau saugia ateiti .
Atsakyti
O as pasirinkciau ta, su kuriuo jausciausi saugesne visomis prasmemis biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE
Zinai, tikroji meile neziuri kuris turtingesnis ir saugesne ateiti zada.Patarineti galima daug bet geriausia isiklausyk i savo sirdies balsa ir pati nuspresk.Kartais ir buna ir taip, tas, kuris viska turi po kiek laiko gali nieko netutureti tuo paciu ir tu nieko neturesi, o tas, kuris nieko neturejo-tures daugiau nei gali isivaizduoti.Juk gyvenime visko buna, ne vienas nera garantuotas gyvenimu be problemu.
Ir dar saugesne ateitis-negi tu nori viska is jo, ar paciai nekila noras ka nors veikti? 
As tai rinksciaus mylima zmogu ir kurciau saugia ateiti .


Lote, o ar tu nerimauji dėl to materialinio saugumo, ar dėl antrojo tavo draugo patikimumo. Rašei, jog jis gali vėliau ir pas kitą išeiti.
Rimta draugystė, vėliau santuoka, remiasi tarpusavio pasitikėjimu ir pagarba. Ar galėtum gyventi su žmogumi ir bijoti, kad jis gali būti tau neištikimas? Ar tenkintų gražūs pažadai, bet nieko nedarymas?
O kaip tavo dabartinis draugas, ar kovoja dėl tavęs, ar taip ir laksto tai pas tave tai pas savo ex? Kokio jo santykiai su jo buvusia? Ar ji žino apie jūsų santykius?
Ko sieki tu pati? Kokios šeimos norėtum?
Visa tai retoriniai klausimai. Tik neskubėk, leisk laikui viską sutvarkyti. Gal ta tikroji meilė dar prieš akis.
Atsakyti