Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai ir kiti saldumynai

[attachmentid=39585]
[attachmentid=39586]
Atsakyti
[attachmentid=39588]
Atsakyti
[attachmentid=39615]
[attachmentid=39614]
[attachmentid=39612]
[attachmentid=39613]
[attachmentid=39607]
[attachmentid=39608]
[attachmentid=39609]
[attachmentid=39610]
[attachmentid=39611]
Atsakyti
[attachmentid=39643]
Atsakyti
idomus tortas
Atsakyti
keleta dar
Atsakyti
nu ir pavarei tu cia!
Atsakyti
Bet kaip grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif [FONT=Arial][FONT=Times][SIZE=1][COLOR=blue]
Atsakyti
o jau tortu grazumelis... wub.gif
Atsakyti
labai gražūs torčiukai aš taip išsitraukiau iš interneto kažkokį ir man vestuvėm iškepė iš nuotraukos tai kad tik išsisrinkit jum patinkantįsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(melana @ 2005 11 30, 22:13)
labai gražūs torčiukai aš taip išsitraukiau iš interneto kažkokį ir man vestuvėm iškepė iš nuotraukos tai kad tik išsisrinkit jum patinkantįsmile.gif



ne nu tortu grozis nerealus, bet tai nemusu lietuvaiciams "atgrubnagiams" tokius grozius kept....

melana, sakyk o kur tu uzsisakineja ta torta kokioj firmoj taip moka atkartot is foto? a?
Atsakyti
QUOTE(Deborah @ 2005 12 01, 16:01)
ne nu tortu grozis nerealus, bet tai nemusu lietuvaiciams "atgrubnagiams" tokius grozius kept....

melana, sakyk o kur tu uzsisakineja ta torta kokioj firmoj taip moka atkartot is foto? a?


nu kodel tu taip apie tautiecius lietuvius??? manau ir jie sugeba ne ka prasiau nei svetimsaliai...be to lietuviu tortai daug skanesni nei kokios usa...valgiau ragavau...biskvitas vienas...jokio skanumo!

be to, man is tu pateiktu tortu visruj, tik vienas gal tas su drugelias grazus...bet ir tai primarmaliuoti kazkokie....
bet cia tik mano skoniui taip atrodo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katyteee: 01 gruodžio 2005 - 18:59