Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(inga002 @ 2010 10 26, 23:53)
o kaip del alkoholio?

girdejau, kad brendis gerai, o degtine ne  g.gif  kartais buna tokiu situaciju, kai neimanoma issisukti, tenka isgerti 2-3 taureles ar sampano taure  doh.gif

kai leidaus vaistus, sesute iskart pasake, kad jei isgersiu sampano ar vyno (gal bendrai apie gerima kalbejo) - ta vakara praleisti vaistu leidima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2010 10 27, 07:04)
kai leidaus vaistus, sesute iskart pasake, kad jei isgersiu sampano ar vyno (gal bendrai apie gerima kalbejo) - ta vakara praleisti vaistu leidima  4u.gif


Jei vartojami vaistai, tai sutinku... O siaip skaiciau, kad neturi itakos IS alkoholis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inga002 @ 2010 10 26, 22:53)
o kaip del alkoholio?

girdejau, kad brendis gerai, o degtine ne  g.gif  kartais buna tokiu situaciju, kai neimanoma issisukti, tenka isgerti 2-3 taureles ar sampano taure  doh.gif

na mano vyrui kazkaip atvirksciai... vaistu jis nevartoja, o vat alkoholio neatsisake, tik sumazino kiekius biggrin.gif ... g.gif siaip vartojam vyna, o jei tenka kazkur kitur tai renkasi degtine. Nes siaip gera degtine yra svariausias produktas (tiek kiek galima tokiu alkoholi skaityt smile.gif ) Nes nuo brendzio ar kokiu spalvotu jam aplamai kitoj dienoj nelabai... schmoll.gif
Atsakyti
mano vyras irgi renkasi degtine...
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2010 10 27, 07:04)
kai leidaus vaistus, sesute iskart pasake, kad jei isgersiu sampano ar vyno (gal bendrai apie gerima kalbejo) - ta vakara praleisti vaistu leidima  4u.gif


blink.gif o as kazkaip sumazinau..bet isgeriu kartais.. doh.gif o vargeli... pas mane niekas nezino apie tokia beda..tik tevai ir sesuo. neisivaizduoju kaip atsisakyti. nes zmones nesupranta kad nenoriu gerti unsure.gif

esu skaicius kazkur, kad tinka gerti tai, kas praplecia kraujagysles g.gif tada geriau kraujas varinejas. na zodziu kaip supratau- geriau
Atsakyti
QUOTE(inga002 @ 2010 10 27, 20:41)
blink.gif  o as kazkaip sumazinau..bet isgeriu  kartais..  doh.gif  o vargeli... pas mane niekas nezino apie tokia beda..tik tevai ir sesuo. neisivaizduoju kaip atsisakyti. nes zmones nesupranta kad nenoriu gerti  unsure.gif 

esu skaicius kazkur, kad tinka gerti tai, kas praplecia kraujagysles  g.gif  tada geriau kraujas varinejas. na zodziu kaip supratau- geriau

as isvis nelabai megeja, niu bet vyno negaliu atsisakyt blush2.gif
o visokiu brendziu, degtines nemegstu, nebent kokioj svetimoj saly pasiulo nacionalines paragaut blush2.gif darbe visi diagnoze nestumas padaro, bet paskutiniu metu vis persalus vaikstau, tai vaistai pasiteisinimas 4u.gif
Atsakyti
As tai alkoholio neatsisakiau ir nepamazinau dozes blush2.gif 4u.gif drinks_cheers.gif Savaitgaliais alaus, brendzio, veliau i sokius, su drauge kokteiliuku isgeriu thumbup.gif bet treciadienis- blaivi diena nes leidziu ta diena vaistus. As pastebejau kad paumejimus man sukelia sunkus ir ilgas fizinas darbas g.gif reiskia turesiu sedet ofise ir tik parasus det lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, padariau tyrima smile.gif visad po rebifo susileidimo gerdavau ibuprofeno 600mg, po to nutariau gerti puse tabletes, kad nepajusciau pasaliniu poveikiu-nebuvo, jau paskutinius du kartus nutariau isgerti tablete 200mg pasirodo uztenka tik 200mg.. thumbup.gif

Per daktara Hausa, koks tik simptomiukas, iskarto IS biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(<LIBE> @ 2010 10 28, 08:54)
Per daktara Hausa, koks tik simptomiukas, iskarto IS biggrin.gif


aha, as irgi pastebejau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(simpatica @ 2010 10 28, 00:35)
As tai alkoholio neatsisakiau ir nepamazinau dozes  blush2.gif  4u.gif  drinks_cheers.gif  Savaitgaliais alaus, brendzio, veliau i sokius, su drauge kokteiliuku isgeriu thumbup.gif  bet treciadienis- blaivi diena nes leidziu ta diena vaistus. As pastebejau kad paumejimus man sukelia sunkus ir ilgas fizinas darbas g.gif reiskia turesiu sedet ofise ir tik parasus det  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

as tai irgi alkoholi vartoju kaip vartojus, vyno, alaus, sampano. ne kiekviena diena, prisigert neprisigeriu, manau, tai nekenkia schmoll.gif copaxone anotacijoj nieko apie alkoholi neparasyta, leistis reikia kiekviena diena ir gyd. Kizlaitiene sake: gyvenk kaip gyvenai, atsisakyt nereikia nieko, jei tik pajegi tai daryti; ir vyno tai tikrai gali isgert mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalmatinas: 28 spalio 2010 - 08:57
as tai ir isgeriu kai proga pasitaiko ir pirtyje pasikaitinu, ne nemanau atsisakyti to kas patinka blush2.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Aš vėl pasikartosiu - ar spaudimas nekyla jums nuo tų mūsų leidžiamų vaistų?
Man tai šakės iki 170, nors šiaip normalus, sėdžiu galvą užsiėmus unsure.gif
Papildyta:
Talli,
o tau po gimdymo buvo paūmėjimas ? Šiaip visi gąsdina kad gali būti..
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2010 10 28, 11:45)
Labutis  4u.gif
Aš vėl pasikartosiu - ar spaudimas nekyla jums nuo tų mūsų leidžiamų vaistų?
Man tai šakės iki 170, nors šiaip normalus, sėdžiu galvą užsiėmus  unsure.gif

o man atvirksciai pazemejo iki 90 virsutinis
Atsakyti