Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

toliau dalinamės patirtimi ir įspūdžiais RK ligoninėje  smile.gif
ANKSTESNĖ TEMA ŠTAI
ČIA

ŠIEK TIEK NAUDINGOS INFO; 4u.gif

adresas Žygimantų 3..TEL.. Tel. (8-5)2610492

Raudonojo Kryžiaus rekomenduota VAISTINĖ
user posted image

NA IR PATI LIGONINĖ smile.gif

user posted image


Atsakyti
QUOTE(Wdrugelis @ 2010 06 08, 17:41)
tikrai daugiau nieko nereikia, tik va vaikuciui reiktu nepamirsti vilnoniu kojnyciu ir dar...kas mane siektiek nustebimo, prase i gimdykla su savim tureti adialiuka vaikui parsinesti i palata, jai neturesit, tai tada reiks vynioti i ranksluosti, jai toki busit pasiieme ar chalata...kazkaip galvojau, kad bent situo gali pasirupinti ir ligonine, bet ziuriu, kad viska reikia savo susivezti  g.gif


vilnones kojinytes jau paruostos, ir dar isidejau vystykliuka i kuri mane ar tai broli gimusi mamai ivyniojo, bet gal jis kiek per plonas bus, tai isimesiu ir dar kazka siltesnio, aciu uz patarima 4u.gif
Atsakyti
Aš kai sūnelį pagimdžiau tai manęs klausė ar reikia nueit atnešt dekutį, bet aš pasakiau, kad tokio neatsivežiau, tai suvyniojo į ligoninės. Buvo labai gerai kad davė, nes pora kart prasiusiojo pampersą vaikiukas, tai ne į lovą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 06 08, 19:19)
Aš kai sūnelį pagimdžiau tai manęs klausė ar reikia nueit atnešt dekutį, bet aš pasakiau, kad tokio neatsivežiau, tai suvyniojo į ligoninės. Buvo labai gerai kad davė, nes pora kart prasiusiojo pampersą vaikiukas, tai ne į lovą  biggrin.gif


manau tikrai ligonine vaikiuko nuogo nelaikys smile.gif bet vis tiek pasiimsiu savo kazka - bus atminimui leliukui jo pirmasis vystykliukas wub.gif blush2.gif
Atsakyti
As ir nebuvau pasiemusi dekiuko (ir taip buvo ka veztis), tai susupo i ligonines. Kita diena teko MB is namu atvezti dekiuka, nes ligonines toks nuskalbtas, kad net gaila i vaika buvo ziuret unsure.gif
Atsakyti
laba ryta 4u.gif
ivykdziau zygdarbi vakar - susikroviau tase i ligonine thumbup.gif tiklsiau dvi - viena skirta gimdymo etapui, o kita jau po visko vyras atnes is masinos

dar norejau pasiteirauti - skaicau visokiu atveju, ar emet vyrams uzkasti mka nors ? daugelyje literaturos raso, kad vertetu isimesti kazka lengvai ir greitai suvalgomo, ne cepelinu lotuliukas.gif

ir ar reikia RK tureti savo irankius stalo (puodeli, lektstute, pan.)?
Atsakyti
QUOTE(linoosikas @ 2010 06 09, 09:57)
laba ryta 4u.gif
ivykdziau zygdarbi vakar - susikroviau tase i ligonine thumbup.gif  tiklsiau dvi - viena skirta gimdymo etapui, o kita jau po visko vyras atnes is masinos

dar norejau pasiteirauti  - skaicau visokiu atveju, ar emet vyrams uzkasti mka nors ? daugelyje literaturos raso, kad vertetu isimesti kazka lengvai ir greitai suvalgomo, ne cepelinu lotuliukas.gif

ir ar reikia RK tureti savo irankius stalo (puodeli, lektstute, pan.)?


labas rytas smile.gif del maisto vyrui, tai tikrai nzn, cia gal jau pagelbes tos, kurios visa laika praleido su saviskiais...o del irankiu, tai taip, ju reikia, lekstes, gal ir ne, bet sakute, peilis ir t.t. pravers
Atsakyti
QUOTE(Wdrugelis @ 2010 06 09, 10:19)
labas rytas smile.gif del maisto vyrui, tai tikrai nzn, cia gal jau pagelbes tos, kurios visa laika praleido su saviskiais...o del irankiu, tai taip, ju reikia, lekstes, gal ir ne, bet sakute, peilis ir t.t. pravers


aciukas 4u.gif
Atsakyti
As tai viska savo turesiu smile.gif susikroviau ir irankius, ir pledukus, kojinytes, palutes vienkartines ir daugkartines smile.gif
Atsakyti
O gerai kad priminet, as irankiu neisidejau doh.gif
Atsakyti
Aš patarčiau įrankius imti kokius paprastus, nes man vieną kartą juos nunešė su lėkšte, tai ėjau ieškot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 06 09, 12:42)
Aš patarčiau įrankius imti kokius paprastus, nes man vieną kartą juos nunešė su lėkšte, tai ėjau ieškot  ax.gif

Ai bala nemate biggrin.gif paauksuotu ir neimsim biggrin.gif siaip as nezadu ju maisto valgyt, o tik ka atnes MB su mama, tai man negresia irankiu atemimas biggrin.gif kaip gerai butu zinot kada gimdysiu biggrin.gif prisiruosciau sau maisto porai dienu, o MB beliktu tik atnest biggrin.gif
Atsakyti