Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(Lionesss @ 2010 06 09, 18:22)
Dabar vasara  blink.gif  nemanau, kad vaika sitiek priklot reikes  bigsmile.gif


Ziurint kokioje puseje palata bus. Nes ten, kur saule maziau sildo, tai maloniai vesu budavo. Kai nuvede vasara per karscius aprodyt pirmo auksto mokamas palatas, tai as nenorejau is ju iseiti, taip vesu ir gera buvo. Sienos storos, neisyla smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2010 06 09, 21:44)
Ziurint kokioje puseje palata bus. Nes ten, kur saule maziau sildo, tai maloniai vesu budavo. Kai nuvede vasara per karscius aprodyt pirmo auksto mokamas palatas, tai as nenorejau is ju iseiti, taip vesu ir gera buvo. Sienos storos, neisyla smile.gif

Niu matysim, as asmeniskai i vesesne ir noreciau 4u.gif o jei ka prisinesim tu pledu ir vsio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 06 09, 20:37)
Damos, kas gimdėt natūraliai (be CP), ar duoda ramiai su vaikučiu ant krūtinės gimdykloj 2 valandas pabūti?

aš tai visą laiką su vaikeliu buvau, tik keliom minutėm atskyrė - kai prausė, matavo, svėrė ir aprengė mirksiukas.gif Super.Visą laiką su savo lelium.Nerealu tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 06 09, 10:42)
Aš patarčiau įrankius imti kokius paprastus, nes man vieną kartą juos nunešė su lėkšte, tai ėjau ieškot  ax.gif

as pamirsau sakute, man ja irgi nunese lotuliukas.gif ir aisku nesugrazinau, tai dabar viruvej turiu is isrankiu 5 sakutes vietoj 6 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2010 06 11, 10:17)
as pamirsau sakute, man ja irgi nunese lotuliukas.gif  ir aisku nesugrazinau, tai dabar viruvej turiu is isrankiu 5 sakutes vietoj 6 biggrin.gif

as kai AK gulejau dabar, tai man skundesi kad ju irankius isveza valdiskus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vildži @ 2010 06 10, 22:14)
aš tai visą laiką su vaikeliu buvau, tik keliom minutėm atskyrė - kai prausė, matavo, svėrė ir aprengė mirksiukas.gif Super.Visą laiką su savo lelium.Nerealu tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif


Čia po tų 2 val.? g.gif
O visus maudo vaikučius? Vis dar su kalio permanganatu?
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 06 11, 11:48)
Čia po tų 2 val.?  g.gif
O visus maudo vaikučius? Vis dar su kalio permanganatu?


Taip, visus vaikus maudo...vaikus maudo paprastai, su vandeniu is vandentiekio.
Atsakyti
QUOTE(braskeles @ 2010 06 11, 09:39)
as kai AK gulejau dabar, tai man skundesi kad ju irankius isveza valdiskus  blink.gif

grazuma blink.gif
Nu cia riekia proto turet doh.gif , kad mano iranki pasieme, mat ji sunes, bet veztis daiktus is ligonines namo, nu nebent plika basa gimdyve ir neturi namie anei sauksto ar sakutes doh.gif kitaip nesuprantu tokio poelgio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 06 11, 11:48)
Čia po tų 2 val.?  g.gif
O visus maudo vaikučius? Vis dar su kalio permanganatu?

apie kokias 2val jus kalbate??? g.gif kazkaip man nedaeina ax.gif

asmeniskai man buvo taip,kad 17val pagimdziau,man parode vaikuti ir padejo ant stalo salia suvystyta..o pamaitint as ji gavau tik apie 8val,kai susiuvo mano kirpima,ismaude ir aprenge vaikuti..o po to jau visa laika buvom kartu 4u.gif diena,nakti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*B.A* @ 2010 06 11, 13:19)
apie kokias 2val jus kalbate???  g.gif kazkaip man nedaeina  ax.gif

asmeniskai man buvo taip,kad 17val pagimdziau,man parode vaikuti ir padejo ant stalo salia suvystyta..o pamaitint as ji gavau tik apie 8val,kai susiuvo mano kirpima,ismaude ir aprenge vaikuti..o po to jau visa laika buvom kartu  4u.gif diena,nakti  smile.gif


Nu vat tokio scenarijaus aš visai ir nenoriu doh.gif
Vaikas 2 val. turi būti pas mamą ant krūtinės (jei mamai ir vaikui viskas gerai, t.y. kurio nors nereikia staigiai gaivinti ar pan.), kad pats susirastų krūtį ir pradėtų žįsti. Šitos 2 val. labai svarbios tiek sėkmingai žindymo pradžiai, tiek mamos ir vaikelio savijautai (abu patyrė labai didelį stresą ir geriausiai jį įveikia būtent būdami kartu), tiek ir vaikučio imuninei sistemai, nes tada jis gauna nuo mamos kūno jos bakterijų. O pasverti, pamatuoti, suvystysi, gali ir vėliau. Kirpimus ir plyšimus taip pat geriau tvarkyti, kai vaikas mamai ant krūtinės, nes mamai tuo metu mažiau skauda wink.gif
Įdomu, ar kas nors RK prašėt būtent tokio pogimdyinio scenarijaus ir ar personalas geranoriškai į jį atsižvelgė? Nes piktuoju tai nesunkiai galima išsireikalauti, vaikas tai mano biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2010 06 11, 12:33)
grazuma blink.gif
Nu cia riekia proto turet  doh.gif , kad mano iranki pasieme, mat ji sunes, bet veztis daiktus is ligonines namo, nu nebent plika basa gimdyve ir neturi namie anei sauksto ar sakutes doh.gif  kitaip nesuprantu tokio poelgio doh.gif

nu gal netycia isimeta kaip savo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 06 11, 13:50)
Įdomu, ar kas nors RK prašėt būtent tokio pogimdyinio scenarijaus ir ar personalas geranoriškai į jį atsižvelgė? Nes piktuoju tai nesunkiai galima išsireikalauti, vaikas tai mano biggrin.gif


gimdžiau prieš metus. Su niekuom nesitariau. Iškart užgimusį vaikiuką dar su pulsuojančia virkštele padėjo ant manęs. Tada po kelių akimirkų perkirpo virkštelę ir padavė visą nuogutėlį man prie krūties. Taip gulėjom visas 2 valandas. Per tą laiką sutvarlė mane ir personalas išėjo, palikę tik mudu su vyru ir mažyliu prie krūties. Vėliau atėjo, pasvėrė, pamatavo, aprengė ir keliavom į palatą.
Geresnio ir gražesnio gimdymo net tikėtis būtų nerealu 4u.gif
Atsakyti