Įkraunama...
Įkraunama...

Po Europą - automobiliu

idomu kiek iki italijos viduriuko ir atgal kainuoja kuras? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(glinglingas @ 2007 05 10, 10:11)
idomu kiek iki italijos viduriuko ir atgal kainuoja kuras?  ax.gif

bet kad Dubrovnike gynybine siena apeit tikrai ne kelios kunos kainavo... Nepamenu, bet daugiau - (bijau pameluot - gal 20Lt), todėl ir nėjom. Ir ne vasaros sezonas buvo. Pulos amfiteatro bilietas - tiksliai 10Lt.
Atsakyti
QUOTE(Rimukas @ 2007 05 10, 08:09)
Tai tiek info prisikopijavau (na ne tik, apie Kroatija, bet ir apie pravažiuojamas šalis), kad turiu 66 lapus wordo, ir nežinau ką pratrinti, nes atrodo ir tas pravers, o gal ir to reikės, čia įdomus pasakojimas, čia vertingi patarimai. Bet faktas tame kad tuoj nebeatrinksiu kur kas  doh.gif 

Kas per daug, tas nesveika tongue.gif nors aš irgi mėgėja prisirankiot info. Tiesa, tiek daug lapų dar nesu turėjus biggrin.gif Šiaip tai prisikopinus susidedu viską į aplanką pagal maršrutą. Apsistojus nakvynės vietoj, iš vakaro smagu su taure vyno rankoj sėdėt kokiam balkonėly ir studijuot rytdienos medžiagą. Net istoriniai faktai puikiai sulenda.
Atrinkt atrinksi, svarbu susistemint ir susiplanuot biggrin.gif
Atsakyti
Žmones forume dažnai tai pasirodo, tai vėl dingsta... Aš irgi žadėjau fotoreportažą iš Ukrainos, bet vis dar neturiu laiko. Kaupiuosi smile.gif O ir tolimesnėmis kelionėmis rūpinuosi - valio turim savo kemperi smile.gif Tai jau kirba mintis apie Suomiją per Jonines. Gal čia kas užsuks iš šios šalies žinovu - domina gamta ir suomių požiūris į kemperi, stovintį šalia ežero ne kempinge... Ar tai įmanoma. Žinau, kad į Helsinkį nevažiuosim, nes buvom užpernai. Saima ežerą šį kartą turbūt irgi aplenksim, o bandysim pamatyti Tiurku ir dar kokį ratą apsukti. Taigi, jei kas ką žinot - pasidalinkite smile.gif
Atsakyti
Labai prasau patarimo, ar verta keliaujant per Vengrija aplankyt Balatona, visi kaip susitare rezia, kad baisi bala.
Atsakyti
QUOTE(djoka @ 2007 05 15, 16:36)
Labai prasau patarimo, ar verta keliaujant per Vengrija aplankyt Balatona, visi kaip susitare rezia, kad baisi bala.


Teisingai ASA pasake,kad nepamates - nesuzinosi.
Teko pernai 4 dienas praleisti Keszthely prie Balatono. Balatone nesimaudziau,tik pabraidziau. Tikra bala po lietaus. Net smelis ten juodas.Murzinas. Jei ne drauges vestuves ten,tai buvimas ten butu tik laiko gaisinimas.Bet,cia tik mano nuomone.
Atsakyti
QUOTE(CESARIA @ 2007 05 16, 16:44)
O Jūs kada ir į kokias vietas?  smile.gif


Ši kelionė automobiliu mums bus pirmoji. Dar nesame sudarę konkretaus maršruto. Aišku tik tiek kad maršrutas bus maždaug toks" Lenkija-Čekija-Austrija (ten pasisvečiuosim pora dienų pas gimines)-Italija-Prancūzija-Šveicarija (svečiuosimės pas draugus Luganoje)-ir namo. Miestai mus nelabai traukia, todėl nekeliame sau užduoties jų pamatyti kaip įmanoma daugiau. Vyras užsideges traukti iki Potugalijos doh.gif ir ten pailseti pora dienų, bet aš tokius norus žiuriu atsargiai. Manau pirmai kelionei užteks ir minimum plano g.gif

Važiuoti planuojame birželio pabaigoje. Kelionės trukmė 14-20 dienų.
Papildyta:
Va ir bandau surinkti kuo daugiau info kelionei, nes vyrui viskas atrodo labai easy. Jis nesureikšmina kelionės planavimo, maršruto parinkimo ar nakvynės klausimų. Tik va ar pakak man laiko šį bei tą suplanuoti iki kelionės g.gif

Patarkit, gal geriau keliaujant mašina pasirinkti pora šalių, kurias apžiūrėtume rimčiau, o visas kitas tik pravažiuoti kur ne kur sustojant g.gif Kažkaip man atrodo, kad mūsų kelionė be jokių aiškių planų gali užsitęsti visą amžinybę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MiJo: 17 gegužės 2007 - 10:11
QUOTE(MiJo @ 2007 05 17, 12:40)
Patarkit, gal geriau keliaujant mašina pasirinkti pora šalių, kurias apžiūrėtume rimčiau, o visas kitas tik pravažiuoti kur ne kur sustojant  g.gif  Kažkaip man atrodo, kad mūsų kelionė be jokių aiškių planų gali užsitęsti visą amžinybę.


Man tai atrodo visų šalių, kurias Tu surašei, aplankyti per dvi savaites neįmanoma. Pasirinkit ką norit labiausiai pamatyti. Aš suprantu, kad viską.... smile.gif Kai mes pirmą kartą važiavom, man irgi atrodė, kad jei jau būsim šiaurės Prancūzijoje, tai reikia aplankyti ir Belgiją, nes ji šalia, o tada šalia Belgijos jau ir Olandija ir t.t. Bet tai nerealu!!! Pora šalių maksimum.
Sakykim - šiaurės Italija ir pietų Prancūzija arba vien tik Italija, tačiau jau tada galima nuvažiuoti ir piečiau, iki Caprio... Jeigu stosite visose pakeliui esančiose šalyse, tai jau pakankamai pavargsite. Tada geriau apsiriboti tik jomis, ir toliau nelėkti...

Mūsų šeima šiaip jau yra mėgėjai tokių atostogų kai reikia pastoviai judėti pirmyn, mes trokštame naujų įspūdžių, vaizdų, pagulėti prie jūros ir pailsėti pavargus nuo važiavimo mums užtenka gero pusdienio. Bet atsimenu pernai, įpusėjus trečiai kelionės savaitei, sėdėdami kempinge Sorente ir gurkšnodami vyną, mes supratome - viskas, daugiau nebegalime, reikia traukti namo. Galų gale atbunka emocijos, nebežavi dalykai, kuriais šiaip žavėtumeisi... Matyt, žmogus gali priimti tik tam tikrą kiekį naujų įspūdžių, dar ir nuovargis, karštis padaro savo - ir stop.

Nors, kita vertus, viskas ateina per savo patirtį. Pabandysit, kitais metais jau žinosit ką daryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(CESARIA @ 2007 05 17, 18:37)
Nors, kita vertus, viskas ateina per savo patirtį. Pabandysit, kitais metais jau žinosit ką daryti  smile.gif

100 proc. sutinku drinks_cheers.gif Cia gali aprasyti visas smulkmenas nuo ... iki, bet tai nereiskia, kad kiti zmones visa tai patirs - net ir 10 kart vaziuojant per tas pacias salis viskas gali buti kitaip.
Pirmam kartui nereikia uzsibresti per daug - svarbu tureti kazkoki keliones tiksla, o pakeliui - kaip Dievas duos. Mes pernai keliaudami po 11 saliu turejom tiksla - persikelti keltu is Kroatijos i Italija ir apziureti Roma, o pakeliui is dalies planuotai, is dalies ne pamatem dar ir Viena, Sveicarija, Monblana ir t.t. Taip ir delioji viska pagal ta pagrindini keliones tiksla, o jei kur nespeji - normalu, nes kol esi namie, viskas atrodo vienaip, o kai pavarges, nevalges ir pilnas ispudziu gristi is eilinio apziureto miesto - suvoki, kad gal jau ir gana. Va tik kalnu mums vis negana...
Beje, labai idomi situo atzvilgiu kleione buvo i Ukraina. Mes vaziavom pas pussesere ir musu tikslas buvo pasiekti ju namus. Daugiau niekuo nesidomejom, nors esam siek tiek patyre keliautojai mirksiukas.gif Na o visa tolesne keliones eiga patikejom jiems. Ir ka jus manot - kaip super, kai tau tereikia sesti i automobili ir tave apvezioja visur... Sakysit tai daro kelioniu agenturos - ne, nes mes buvom 6 zmones (is ju 2 vaikai) ir pakeliui vis pasitardavom ir vos ne ekspromtu nuspresdavom ar ta ar kita pilis yra vertos musu demesio, ar ne. Kartais gerai ir visai nieko neplanuoti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 17 gegužės 2007 - 22:41
Va va, bet pasiplanuoti visvien reikia. Kažkaip juk reikia apskaičiuoti kur nakvosime. Iš visų mano išvardintų šalių ilgiau užtruksime tik Austrijoje (tiksliau Vienoje) ir Šveicarijoje (Luganoje), o visas kitas tik pravažiuosime. Aišku, labai norėtųsi aplankyti Veneciją, Veroną. Įtariu, kad taip ir bus, nes šie miestai mums pakeliui. Keliauti esame numatę nuo 14 iki 20 dienų, o ir biudžetas pakankamas.
Atsakyti
QUOTE(MiJo @ 2007 05 18, 10:58)
Va va, bet pasiplanuoti visvien reikia. Kažkaip juk reikia apskaičiuoti kur nakvosime. Iš visų mano išvardintų šalių ilgiau užtruksime tik Austrijoje (tiksliau Vienoje) ir Šveicarijoje (Luganoje), o visas kitas tik pravažiuosime. Aišku, labai norėtųsi aplankyti Veneciją, Veroną. Įtariu, kad taip ir bus, nes šie miestai mums pakeliui. Keliauti esame numatę nuo 14 iki 20 dienų, o ir biudžetas pakankamas.



O kaip Jūs važiuosite - savo mašina ir nakvosite viešbučiuose? Ar su palapine ir kempinguose?
Aišku, pasiplanuoti reikia. Man atrodo, bent tuos pagrindinius kelionės taškus, o tai, kas patrauks akį pakeliui, palikti improvizacijai. Pasižiūrėti i-nete viešbučių, lankytinų vietų ir t.t.

Šiaip jau iki Vienos galite nuvažiuoti be papildomos nakvynės. Neseniai draugai važiavo - 14 valandų, ir jau vietoje. Tiesa, grįžtant atgal buvo pasiklydę, tai užtruko kelionė jau 16 valandų. Štai kada praverčia navigacinė sistema thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(CESARIA @ 2007 05 18, 13:21)
O kaip Jūs važiuosite - savo mašina ir nakvosite viešbučiuose? Ar su palapine ir kempinguose?
Aišku, pasiplanuoti reikia. Man atrodo, bent tuos pagrindinius kelionės taškus, o tai, kas patrauks akį pakeliui, palikti improvizacijai. Pasižiūrėti i-nete viešbučių, lankytinų vietų ir t.t.

Šiaip jau iki Vienos galite nuvažiuoti be papildomos nakvynės. Neseniai draugai važiavo - 14 valandų, ir jau vietoje. Tiesa, grįžtant atgal buvo pasiklydę, tai užtruko kelionė jau 16 valandų. Štai kada praverčia navigacinė sistema  thumbup.gif


Taip, važiuosime savo mašina. Kadangi vairuos tik mano vyras (aš nevairuoju), įtariu reikės nakvynei rinktis viešbutukus ar motelius kokius. Jis kaip velnias kryžiaus baidosi nakvynės kempinguose. Bet nieko, jei nebus kur nakvoti - nakvos ten, kur rasime vietų rolleyes.gif
Atsakyti