Įkraunama...
Įkraunama...

VGTU studentės, vienykimės III d.

QUOTE(Vysnaite1 @ 2012 03 12, 12:40)
Ačiū. Na šiemet sakė, kad studentai turi patys išbandyti savo jėgas ir susirasti praktikos vietą, tipo atskleisti visas savo galimybes ir panašiai.

Specialybė aplinkos inžinerija

O jei nieko nerandi paskiria į institutą... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Partena! @ 2012 03 13, 19:04)
O jei nieko nerandi paskiria į institutą... biggrin.gif


Geriau jau rasti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2012 03 14, 09:10)
Geriau jau rasti biggrin.gif


O kodėl? Gal būtų visai įdomu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Partena! @ 2012 03 13, 21:04)
O jei nieko nerandi paskiria į institutą... biggrin.gif

gerai kad paskirtu. VVF bus linksma su praktika sad.gif dar net normaliai reikalavimai neaiskus.
Atsakyti
Niekis. Visur dabar reikia nemokamos darbo jėgos:-))). Atnešt kavos, ....papildyt ežį
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2012 03 14, 09:33)
O kodėl? Gal būtų visai įdomu  g.gif


Nemanau, beto ataskaita turetu buti parasyta mazdaug "kokia naudinga buvo praktika, kaip visa sistema gerai veikia"..
Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2012 03 15, 10:03)
Nemanau, beto ataskaita turetu buti parasyta mazdaug "kokia naudinga buvo praktika, kaip visa sistema gerai veikia"..

Bet tikslingai laiką praleidi, mano praktika apsiribojo viena naktimi -ataskaitos parašymu biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi kažkaip galvoju, kad visgi praktika būna naudinga kažkuo, nes labai didelė dalis studentų tik susitvarko popieriukus, net ir ataskaitas parsisiunčia iš interneto... O tas, kad "pas mus čia geriausia, jūs tik studijuokit, pinigėlius mokėkit, ir mes jūsų neišmesim, diplomas garantuotas" labai stiprus pas mus, deja. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2012 03 17, 23:23)
Aš irgi kažkaip galvoju, kad visgi praktika būna naudinga kažkuo, nes labai didelė dalis studentų tik susitvarko popieriukus, net ir ataskaitas parsisiunčia iš interneto...  O tas, kad "pas mus čia geriausia, jūs tik studijuokit, pinigėlius mokėkit, ir mes jūsų neišmesim, diplomas garantuotas" labai stiprus pas mus, deja.  unsure.gif

Iš vienos pusės Jūs teisi, iš kitos kas nori 2mėnesius dirbti už ačiū...? Aš tuo metu dirbau normalų darbą už kurį gavau pinigus.
Atsakyti
QUOTE(Partena! @ 2012 03 19, 16:21)
Iš vienos pusės Jūs teisi, iš kitos kas nori 2mėnesius dirbti už ačiū...? Aš tuo metu dirbau normalų darbą už kurį gavau pinigus.

Aš ir nesuvokiu praktikos kaip darbo, už kurį gaunami pinigai... Pati atlikinėjau be jokio užmokesčio, kad nieko negausiu, buvo pasakyta per pirmą susitikimą ir pakartota vėliau dar porą kartų, bet ėjau ne dėl pinigų. Aišku, jeigu jau dirbate darbą už atlyginimą, tada sunkiau. smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal kas turit darbo vietos saugos referata? Buciau labai dekinga...nebespeju jau atsiskaitinet, labai pagelbetumet ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nafeesa @ 2012 04 24, 22:47)
Sveikutes, gal kas turit darbo vietos saugos referata? Buciau labai dekinga...nebespeju jau atsiskaitinet, labai pagelbetumet  ax.gif


Nu blin. Referatas - lengviausias dalykas, kurį galima padaryt. biggrin.gif Per porą valandų galima.
Atsakyti