Įkraunama...
Įkraunama...

Pajuodavę paakiai

QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 04, 14:19)
Gal ir vertėtų. Mes darėm inkstų echoskopiją dėl šlapinimosi į lovą ir paaiškėjo, kad inkstuose šlapimas užsilaiko. Bet atrodo, kad sūnus jau išauga tą problemą. Retai ta bėda pasitaiko. Dabar ieškau, kur rasti Weledą, kuri platina vaistus anemodoron, skirtus tiems, kurių organizmai neįsisavina geležies.T ai būdas atsikratyti mažakraujystės.

Na nieko sau kaip viskas panasu...Parasiau tau i AZ.
Atsakyti
QUOTE(-Agata- @ 2006 01 03, 01:47)
Mano paakiai pajuodavę. Tai pastebėjau nuo vaikystės. Kai kurių žmonių paakiai tamsesni ir tai turbūt įgimta. Kur neperskaičiau, visur rašoma, kad tai nuo nuovargio. Tačiau nesu aš tokia jau nuvargusi! Bet šita problema labai mane kankina, iš šono atrodo tikrai nesveikai, sunkiai užmaskuojama. Šiuo metu nepatiriu ir jokio streso, paskutiniu metu niekuo nesirgau. Gal patartumėte kokių vitaminų? O galbūt čia kokios nors ligos požymiai? Pastebėjau, kad vasarą to nesimatė taip ryškiai, ar čia dėl įdegio? Iš anksto ačiū už patarimus.  smile.gif

Kiek pamenu mano paakiai nuo vaikystės pajuodę.Tik kartais labiau,kartais ne,gal priklauso nuo poilsio ar dar ko.Ai ,bet aš jau tiek pripratus,kad jau pati jų nepastebiu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos visos,
pas mane irgi visada pamele silpni paakiai verysad.gif ,bet gal kuri nors zinote ar pastebejote kokia nors efektyvia priemone paakiams?Man tai jau ne viena kosmetologe sake,kad moterims padeda vyrikos priemones paakiams,bet pati tik zadu bandyti, kai baigsiu savaji...
Atsakyti
QUOTE(olive @ 2008 07 15, 11:41)
Sveikos visos,
pas mane irgi visada pamele silpni paakiai  verysad.gif ,bet gal kuri nors zinote ar pastebejote kokia nors efektyvia priemone paakiams?Man tai jau ne viena kosmetologe sake,kad moterims padeda vyrikos priemones paakiams,bet pati tik zadu bandyti, kai baigsiu savaji...

ne kosmetinėm priemonėm čia reiktų gydytis, o vidinėm mirksiukas.gif pasidomėk tuo plačiau, pasiieškok straipsnių įvairiom kalbom, tikrai rasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2008 07 15, 13:25)
ne kosmetinėm priemonėm čia reiktų gydytis, o vidinėm mirksiukas.gif pasidomėk tuo plačiau, pasiieškok straipsnių įvairiom kalbom, tikrai rasi ax.gif

Ot tai naujiena...gal galima smulkiau,ar inkstai cia, ar kepenys?ar kokia nuoroda ax.gif (pasidomek,pasiieskok...aciu...)Visos mes zinome,kad grozis priklauso nuo musu sveikos mitybos,ir ne tik,nes jei ne kosmetines priemones atrodytumem dar baisiau...
Atsakyti
Va ka suradau vienam puslapyje.

Paakiai pajuosti gali dėl nuovargio, miego trūkumo, streso, dietų. Jie tamsėja ir dėl ligų, pavyzdžiui, sergant inkstų ligomis ar lėtinėmis infekcijomis, menstruacijų metu. Tačiau yra žmonių, kurie pajuodusius paakius paveldi. Ir tai nėra ligos požymis.

Su pajuodusiais paakiais kovoti galima liaudiškais būdais: žalio agurko griežinėliais ar tarkuotų bulvių kompresais. Juos ant užmerktų vokų reikėtų laikyti apie pusvalandį. Tačiau naudojant šias priemones rezultatai bus matyti tik po dviejų savaičių kasdieninio naudojimo. Geriausia pagalba pavargusioms akims – poilsis ir sveika mityba.

Pavargusias akis palepinti galite šiltos juodos ar liepžiedžių arbatos, šalto pieno kompresais. Paraudusioms akims tinka ramunėlių, krapų ar mėtų nuoviro kompresai. Kompresus laikyti reikėtų apie 10 minučių.
Atsakyti
Mano pajuode paakiai.Pastoviai.Galiu jaustis sveika, linksma , energinga.Einu gatve , sutinku seniai matyta drauge, o ji man :-kas tau ?Sergi?
Mano atvejis paveldimas, nes tevo tokie pat paakiai.Vasara ,kai saule idegu ,tai viskas ok, o dabar jau isryskejo.Pati matau , kad atrodau kaip dede Pulinys.Maskuoju juos tik toniniu piestuku.O visos tos kalbos apie ivairias kosmetines priemones - nesamone.Nebent nuovargio , nemiegojimo atveju, o jei igimta sita grozybe, tai jau reikia su ja ir susigyventi.
Atsakyti
ir man tenka visada maskuotis tamsius paakius doh.gif . ir mano seserei taipogi rolleyes.gif . pas mus paveldeta ir su sveikata nesusije doh.gif nebent dar daugiau pajuostu tongue.gif
Atsakyti
Mano paakiai irgi pajuodavę, nuo pat vaikystės. verysad.gif Mano atveju tai ne liga ir ne nuovargis, paveldėjau iš tėvo.
Internete teko skaityti apie hyaluroninės rūgšties ar riebalų injekcijas į paakius. Norėjau paklausti, gal kuri iš Jūsų išbandėte? Labai norėčiau pati pabandyti, tačiau jeigu poveikis tik apie pusę metų, tai gaila man pinigėlių... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cziokoladine @ 2008 10 28, 18:37)
Mano paakiai irgi pajuodavę, nuo pat vaikystės.  verysad.gif Mano atveju tai ne liga ir ne nuovargis, paveldėjau iš tėvo.
Internete teko skaityti apie hyaluroninės rūgšties ar riebalų injekcijas į paakius. Norėjau paklausti, gal kuri iš Jūsų išbandėte? Labai norėčiau pati pabandyti, tačiau jeigu poveikis tik apie pusę metų, tai gaila man pinigėlių...  ax.gif


o kur skaitei? gali parasyti nuoroda?
Atsakyti
QUOTE(Cziokoladine @ 2008 10 28, 19:37)
Mano paakiai irgi pajuodavę, nuo pat vaikystės.  verysad.gif Mano atveju tai ne liga ir ne nuovargis, paveldėjau iš tėvo.
Internete teko skaityti apie hyaluroninės rūgšties ar riebalų injekcijas į paakius. Norėjau paklausti, gal kuri iš Jūsų išbandėte? Labai norėčiau pati pabandyti, tačiau jeigu poveikis tik apie pusę metų, tai gaila man pinigėlių...  ax.gif


as skaiciau cosmopolitane. bet nieko konkretaus neparasyta.

as tai nezinau, jei kokia liga tai ji tesiasi puse gyvenimo ir as apie ja nieko nezinau. kiek ziurejau nuotraukas, tai vaikystej buvo patamseje, bet kitaip, 7-8 klases nuotraukose nesimato jokiu fanaru. o va dabar jau daug metu belekas. neatsimenu nuo kada tai prasidejo, nes ir dometis labiau savo isvaizda pradejau nuo kokios 9 klases. vaikystej sirgau inkstu uzdegimu ir dar turiu struma difussa 2 laipsnio, nors kai paskutini karta tyriaus buvo rezultatai normalus. tiesa, seniai jau tai buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(leblon @ 2008 10 28, 20:45)
o kur skaitei? gali parasyti nuoroda?


Neprisimenu tiksliai, kažkokio žurnalo tinklalapyje, bet ten tiesiog buvo parašyta, kad galima tokiu būdu gelbėti situaciją ir kad kaina yra apie 1500 Lt, tačiau ar poveikis ilgalaikis ar reikia nuolatos kartoti procedūras nieko nebuvo paminėta g.gif
Atsakyti