Įkraunama...
Įkraunama...

Pajuodavę paakiai

QUOTE(smeige @ 2006 01 04, 18:34)
mano vienos drauges paakiai nuo pat paauglystes buvo pajuode...ji pati labai pergyveno, tikrai atrodo kaip pervargus ar neissimiegojus..dabar jai nustate , kad su striuma(nezinau ar tikrai taip vadinas) turi problemu, isoperavo, pagere dar vaistuku ir paakiu oda pasikeite... smile.gif


Sveiki, neturėjau kantrybės visą temą perskaityt... ax.gif

Mano paakiai tamsūs nuo vaikystės (pastebimi nuotraukose, kur esu 8-erių), ir kadangi daugiau niekas šeimoje tokios 'dovanėlės' neturi, jau būdama 15-likos pirmą kartą ieškojau informacijos, kas man negerai smile.gif Ilgainiui susitaikiau su savo kasdiene veido išraiška, bet atsimenu paauglystėj yra manęs žmonės porą kart paklausę, kas man fanarą įstatė blink.gif lotuliukas.gif

Taigi, esu skaičiusi, kad tamsūs paakiai gali rodyti inkstų problemas. Kokie tyrimai atskleidžia inkstų problemas? Dar būdama mokykloj esu buvus 'ant mažakraujystės slenksčio' bet laiku išsityriau kraują ir ėmiau geležį vartoti, deja paakių būklės tai nė kiek neįtakojo.
Šiuo metu turiu problemų su striuma (skydliauke), taipogi kažkur lyg nugirdau kad su paakiais gali būti susiję, tad turiu daug vilties kad su sklydliauke kartu ir paakiai susitvarkys rolleyes.gif


Beje mano patarimas, pabandykite daugiau vandens per dieną išgerti, esu pastebėjusi, kad tai veikia paakius į gerąją pusę mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano paakiai taip pat pajuodę, ypač dabar, žiemą, pavasarį. Didžiausia tikimybė, kad paveldėjau, nes galiu parą išmiegot, vistiek pajuodusi vaikštau..
Atsakyti
Patamsėję paakiai būna dėl labai arti po oda išsidėsčiusių kraujagyslių, kas turi storesnį riebalinį sluoksnį, to paakiai šviesesni. Vitamino K trūkumas organizme irgi yra ratilų po akimis priežastimi. Vitaminas K įsisavina žarnyne prieš pat tiesiąją žarną. Vidurių užkietėjimai ar skysti viduriai, antibiotikų arba mėsos su antibiotikais vartijimas gali būti priežastimi, dėl kurios žarnynė nepasisavina vitaminas K. Tas vitaminas K kaupiamas kepenų riebaluose. Įvairūs kepenų susirgimai gali sutrikdyti šią funkciją. Kita patamsėjusių paakių priežastis - toksinai ir parazitai organizme, kurie savo ruožtu įtakoja kepenų veiklą, kurios savo tuožtu nesulaiko vitamino K ir t.t.
Mano patarimai: 1) stenkitės sureguliuoti žarnyno veiklą, žmogus turi išsituštinti būtinai vieną kartą per parą. Tamsios žalios lapinės daržovės padės atstatyti žarnyno bakterijų pusiausvyrą. 2) venkite nenatūralaus maisto, kosmetikos ir muilų iš naftos produktų ir kenksminų chemikalų. 3) vartokite parazitus pašalinančias priemones (žoleles, arbatėles, daržoves)...
Atsakyti
Mano paakiai niekada nebudavo pajuode,o kai dabar susirgau skydliaukes liga tiroiditu,paakiai pastoviai pajuode,nereguoja kad ir vaistukus geriu.
Atsakyti
Na nei skydliaukes nei inkstu problemu neturiu, bet nuo vaikystes vaikstau su pajuodusiais paakiais. Bet net nebuvo minties issitirti, kad del kazko jie tokie gali buti g.gif
Atsakyti
Perėjau visus gydytojus, esu visiškai sveika, bet va tų tamsių paakių nei vienas gydytojas negalėjo paaiškint, visi tik gūžteli pečiais...esu tamsaus gymio, tai sako gal tai dėl odos, kad esu tamsesnė, bet irgi nesąmonė...nors, kai pažiūri į indes, tai jos vos ne visos tokiais paakiais, ta pati Bernien turi tą bėdą. Gal tikrai kai kurioms lemta su ta bėda susigyvent... doh.gif
Atsakyti
Kreiptis i kompetetinga, savo darba mylinti daktara
Reikia pamatuoti kraujo PH
stebeti seiliu PH

Arba arterinio kraujo duju analize. Pasitikrinti ar nera kokios letines Acidozes arba Alkanozes.

Kvepuoti judeti ir gerti daug vandens. Reikia slapintis po 1.5 L per para jiegu sveri 70 kg.

Vanduo ir oras vieni svarbiuasiu dalyku gyvenime.

Vandeni reikia gerti gryna(turiu galvoje negazuota ne cukruota, toki koks duotas naturalios gamtos) 1 h. pries valgi arba 2h. po valgio(i valgi iskaciuojama kava sultys ir t.t. zodziu visa kita). patartina, kad oksidacinis redukcinis potencialas vandens butu siek tiek neigiamas. O jeigu valgai daug skirtingu rusiu vaisiu ir zalumynu bei darzoviu tai gali gerti ir is krano. (kiekvienas save gerbiantis zmogus pasidomes apie vandeni jo savybes)

Pastovus alkoholis, pastovi dehidratacija, deguonies trukumas = rukstingumas, o nuo cia prasideda visos ligos.
Atsakyti
esu maloniai nustebinta - labai kompetetingas būsimas tėtis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(swea @ 2011 03 28, 03:13)

Šiuo metu turiu problemų su striuma (skydliauke), taipogi kažkur lyg nugirdau kad su paakiais gali būti susiję, tad turiu daug vilties kad su sklydliauke kartu ir paakiai susitvarkys  rolleyes.gif
Beje mano patarimas, pabandykite daugiau vandens per dieną išgerti, esu pastebėjusi, kad tai veikia paakius į gerąją pusę  mirksiukas.gif


Klausiau endokrinologes, ar gali skydliauke itakot paakiu juoduma - sake NE.
Atsakyti
Aš taip pat domėjausi dėl pajuodusių paakių gydytojo,tai ir man pasakė,kad striuma negali įtakoti pajuodusiu paakių... su striuma problemų turiu. Jau daug metų kovoju su pajuodusiais paakiais,turiu didelį kompleksą. Gėdinuosi,galvoju,kad esu dėl paakių negraži,jie labai matosi, nebežinau nei ką daryt.. beje pas mane ne tik pajuodę ,bet ir pageltę aplink akis, tai be maskavimo priemonių iš namų neinu. Gal merginos esate suradę kokią nors veiksmingą priemonę? gal kosmetologai padėtų?
Atsakyti
Siūlau nepergyventi, juolab jei paakiai pajuodę nuo vaikystės. Manieji irgi tokie, paauglystėj baisiai pergyvenau, bet dabar priimu tiesiog kaip savo išvaizdos bruožą. Va, jei jie pagelsta, tada jau ieškau ligos.
Atsakyti
QUOTE(SauleMenule @ 2011 11 01, 09:31)
Patamsėję paakiai būna dėl labai arti po oda išsidėsčiusių kraujagyslių, kas turi storesnį riebalinį sluoksnį, to paakiai šviesesni. Vitamino K trūkumas organizme irgi yra ratilų po akimis priežastimi. Vitaminas K įsisavina žarnyne prieš pat tiesiąją žarną. Vidurių užkietėjimai ar skysti viduriai, antibiotikų arba mėsos su antibiotikais vartijimas gali būti priežastimi, dėl kurios žarnynė nepasisavina vitaminas K. Tas vitaminas K kaupiamas kepenų riebaluose. Įvairūs kepenų susirgimai gali sutrikdyti šią funkciją. Kita patamsėjusių paakių priežastis - toksinai ir parazitai organizme, kurie savo ruožtu įtakoja kepenų veiklą, kurios savo tuožtu nesulaiko vitamino K ir t.t.
Mano patarimai: 1) stenkitės sureguliuoti žarnyno veiklą, žmogus turi išsituštinti būtinai vieną kartą per parą. Tamsios žalios lapinės daržovės padės atstatyti žarnyno bakterijų pusiausvyrą.  2) venkite nenatūralaus maisto, kosmetikos ir muilų iš naftos produktų  ir kenksminų chemikalų. 3) vartokite parazitus pašalinančias priemones (žoleles, arbatėles, daržoves)...



Kadangi mano veidas šviesus nuo gimimo, tai tie tamsūs paakiai grožio tikrai nepriduoda. Bandžiau ir miegoti ilgiausiai, ir nepervargti - paakiai pajuodę g.gif Galiausiai to neįtakojo nei miego apimtis, nei poilsis, nei atsipalaidavimas. Šie patarimai regis įprasto normalaus gyvenimo pagrindas, tačiau galbūt ir reikėtų pradėti nuo tokių dalykų
Atsakyti