Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVI TEMA,

QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 06 19, 12:21)
as galvoju atsakymo nebedarysiu,tik kudikelio laiskeli iskart g.gif Paskui iteiksiu ta sampe su saldainiais apklijuotais ir pasiusiu vardus rasyt,siulyt  ax.gif
Ant rytojaus manau uzdesiu jaunajai ziursteli ir skarele,pirkau lietuviu tautodailes pardej.

tai pas mane gandro atsakymas kaip mintis į tai,kad siunčiu jums vaikelio pradžiai šį bei tą...irgi duosiu svečiams rašyti vaikų vardus,o paskui teiksiu šampės butelį su saldainiais lotuliukas.gif biggrin.gif ale visos čia mes maždaug tą patį darysim biggrin.gif
skarelę ir prijuostę Urtėj pirkau ir pasiuvinėti, lininiai buvo ir paprasti, o ir kaina nedidelė 18Lt
Oras šiandien vestuvėms tai tikrai ne koks unsure.gif jei ir mano dieną lis tai reikės tartis,kad visai kitokią šukuoseną man darytų, nes dabar tai grabanas planuoja sukti,o jei bus lietus tai jos visai nelaikys gi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(JasVita @ 2010 06 19, 14:07)
žemaitijoj irgi lyja, bent jau skuode, plungėj, plateliuose  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o mugę mes spėjom vakar aplankyt, tai šį bei tą nupirkau, bet dar reikai  ax.gif  tikiuos ryt nelis...  smile.gif


bigsmile.gif nu ir informacija biggrin.gif

mes vakar vyrenėlę į Veisiejus vežėm į stovyklą,po to į Vilnių ir be šventės likau,išvargus buvau ir wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2010 06 19, 15:45)
tai pas mane gandro atsakymas kaip mintis į tai,kad siunčiu jums vaikelio pradžiai šį bei tą...irgi duosiu svečiams rašyti vaikų vardus,o paskui teiksiu šampės butelį su saldainiais  lotuliukas.gif  biggrin.gif  ale visos čia mes maždaug tą patį darysim biggrin.gif
skarelę ir prijuostę Urtėj pirkau ir pasiuvinėti, lininiai buvo ir paprasti, o ir kaina nedidelė 18Lt
Oras šiandien vestuvėms tai tikrai ne koks unsure.gif  jei ir mano dieną lis tai reikės tartis,kad visai kitokią šukuoseną man darytų, nes dabar tai grabanas planuoja sukti,o jei bus lietus tai jos visai nelaikys gi unsure.gif

Bet rasysi,dovanosi koki tai tekstuka? g.gif
As dar nzn kaip ta laiska gandrui siust,kada g.gif
Aha,temu kiek,o pasirinkimai panasus lotuliukas.gif
Man tai aciu D daug kas atkrenta,nes ne pirsliai mes ir be poru,be pulkelio(o tai yra be zaidimu),be stalo ispirkimo,be pirslio korimo thumbup.gif Veikla ant spargalo biski pasideliojau-tai veiksmo turetu but 2d thumbup.gif

Lija ir pas mus visa diena doh.gif
Man irgi tiek kainavo tik drinks_cheers.gif
Oj zwezda-nepavydziu kiek tau darbo laukia doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo "Tarp Kitko": 19 birželio 2010 - 14:17
Labukas.
Oi svociukes, kaip as privargau su ta Meiles simfonija, vis man nesiseke....
Gal gal kuri yra uzmacius kuri nors scenariju, kad butu smulkiai laikas surasytas kas kada. Dabar rasausi, bet noretusi paziuret kiek kuri skiria ...smile.gif
Atsakyti
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 06 19, 14:09)
Bet rasysi,dovanosi koki tai tekstuka? g.gif
As dar nzn kaip ta laiska gandrui siust,kada g.gif
Aha,temu kiek,o pasirinkimai panasus lotuliukas.gif
Man tai aciu D daug kas atkrenta,nes ne pirsliai mes ir be poru,be pulkelio(o tai yra be zaidimu),be stalo ispirkimo,be pirslio korimo thumbup.gif Veikla ant spargalo biski pasideliojau-tai veiksmo turetu but 2d thumbup.gif



tai aš ir nžn kada tą laišką išsiųsti?nes per tiltą kai neš tai širdeles rakins, tai kkaip nesinori ir tą laišką ten nuo to tilto leisti g.gif sakiau jaunieji patys parašys ir sulankstę lėktuvėlį paleis ax.gif
O gandro tekstuką ant lapo atspausdinau ir perskaitysiu antrą dieną smile.gif
Mieli Jaunavedžiai
vardas ir var

Gavau džiugią žinią Lietuvos respublikoje Šiaulių mieste
atsirado naujai iškepta vardas ir vardas šeima, su kuo juos
nuoširdžiausiai sveikinu. Pranešu ir griežtai įspėju, kad nesitikėtų jog
aš jiems vaikus nešiu, toks išnaudojimas seniai nemadingas ir visapu-
siškai pasenęs. Jaunieji patys privalo pasirūpinti vaikais, naudodami
pažangesnius metodus.
Kad neatidėliotų šito darbo besiskųsdami materialiniais sunkumais siunčiu pradžiai kraitelį. Stambesni reikmenys, kaip kūdikio lovytė, vonelė ir kiti daiktai bus atsiųsti vėliau.


Su pagarba Varliagaudauskis

Papildyta:
QUOTE(AudraB @ 2010 06 19, 14:44)
Labukas.
Oi svociukes, kaip as privargau su ta Meiles simfonija, vis man nesiseke....
Gal gal kuri yra  uzmacius kuri nors scenariju, kad butu smulkiai laikas surasytas kas kada. Dabar rasausi, bet noretusi paziuret kiek kuri skiria ...smile.gif

mes su muzikantasi pasikoregavome laiką (kada maždaug bus užsėdimai), beto dar ir šeimininkėms reikia pranešti kada sės svečiai už stalo ir panašiai.
Atsakyti
Senokai bebuvau, atsižvelgiant į tai, kokiu greičiu tema pildosi. Spėjau laidotuvėse sudalyvaut doh.gif Bet nieko - gyvenam toliau ir ruošiamės vestuvėm.

QUOTE(loretita2 @ 2010 06 16, 22:23)
O gal foto idetum kaip atrodo semininiai imusu pastuka.



Nemanau, kad verta tą dėti. Šeimyniniai - vyriškos apatinės kelnaitės, bet ne trumpikės, o tos su ilgom klešnėm vos ne iki kelių. Vyresni vyrai tokias nešioja. Ai, nešioja ir moterys pagyvenę, bet, žinoma, kitokio sukirpimo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(JasVita @ 2010 06 16, 22:28)
žinokit visai gražiai sijonukai atrodo ir iš agro plėvelės  4u.gif  smile.gif


thumbup.gif clap.gif clap_1.gif notworthy.gif yahoo.gif ploja.gif
Va čia tai mintis, o tiulio pirkt - gražu, bet jau gaila pinigų. Jau ir taip išlaidos prie 2000 artėja, net daug dalykų pačiai darant. Pvz., medalius 35vnt pati darau. Jei paskaičiuoti kiek jie perkant kainuotų doh.gif
Papildyta:
QUOTE(saulyte1986 @ 2010 06 16, 22:53)
as tai galvoju is dvieju bus abiems patogiau... kazkaip perdavinet ar per viduri laikyt g.gif o ir as nezinau ar apsimoka puosti, juk tas scenarijus tarp ranku visa diena... nenubyres viskas g.gif


Galvoju, jei puošt, tai iš lipnaus popieriaus pagamintais grožiais. O kokie nors "atsikišimai" tai tikrai manau neatlaikys.
Atsakyti
na ir orelis šiandien doh.gif doh.gif doh.gif Svočiutės, turiu prašymą blush2.gif gal kurį turit gražius žodelius mamai, išleidžiant sūnų iš namų. Pagelbėkit prašau.....
Atsakyti
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 06 17, 00:52)
1. na va,2h skaiciau septintaja tema blink.gif

2. Ech kaip man sunku jauciu bus..liudininko nepazystu,kitakalbis..Puse sveciu kitakalbiu,nesuprantanciu lietuviu kalbos visiskai.. verysad.gif  Neisivaizduoju koks s... jauciu gausis... Muzikantu taip pat nebus..
3.Pagal jaunaja-tai ji nenori ju,kad neduok Die ten koki Rimiski megdziotu jis.. cool.gif

Oj,oj kas manes laukia..apsisaukimas jauciu  cool.gif


1. Savo svočios darbo valandas skaičiuoju jau nebe valandomis, o paromis, savaitėmis ir mėnesiais ax.gif
2. Čia tai jau vargelis doh.gif
3. Kai žmonės nori kaaaažko, nežino ko, bet labai jau mandro, turi kreiptis į profesionalius švenčių organizatorius, o ne varyt į neviltį savo artimą žmogų. Tai tiesiog nesąžininga iš jaunųjų pusės. Stiprybės jums ir išdrįskit pasakyt, kad nepajėgsit vienu metu dirbti trimis etatais. Tegul nesitiki stebuklų. Aš būtinai perspėčiau, kad po to kalčiausia nelikčiau. O kaip matau, jums tai gręsia - pirmiausiai pervargimas, o po to - nedėkingumas.
Papildyta:
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 06 17, 12:14)
1. neisivaizduoja ka uz 1000lt priperkat tokio vertingo,kai daugeli dalyku galima paciam padaryt,ir grazu ir naujoviska,ypac paieskojus sitam forume,aisku jei kokia staigmena uzsakyt pvz sokius,ar klounus kokius,ar oro baliona ar dar kazka tai joo duoda per kisene...  nebent jus i ta 1000lt priskaiciavot ir rubus,bet cia jau kitas reikalas, nes paprastu sveciu eit irgi nuogas neeisi,bet eidamas ir sveciu irgi panasiai islaidauji,bet dovana nesames smile.gif   sorry,cia visai ne i tma,bet tiesiog negalejau i tai nesureaguot biggrin.gif

2. o as labai panorejau gulbes padaryt,ieskojau tame forume kur tortas ju,bet nera,jei nesunku gal nuoroda galetumet pamest i a.z kur ju ieskot galima? ax.gif
nemacius dar g.gif gal turi kur koki pvz parodyt bigsmile.gif


1. Aš skaičiuoju visas išlaidas, kurių nebūtų einant paprastu svečiu. Rūbų, batų tokių tikrai nebūčiau nei pirkus nei nuomavus ir būčiau radus savo spintoj tikrai (nuo ankstesnių balių). Ką darau savo rankomis - žaliavos visvien kainuoja. Pigiau, bet kainuoja ir gražesnis popierius, ir dažai, ir net nuvykimas iki tolimesnių parduotuvių, kur nebūčiau vykus tikrai.

2. Gulbes mane išmokė daryti pažįstama, o tame tinklapyje tikrai yra gulbė, tik vaivorykštinė ir ne visai tokios formos. Bet panaši. Tinklapio kitokio nežinau, bet nesunku būtų ir neakivaizdžiai pamokyti. Galim daryti taip: jūs prisilankstot 500 vnt. tokių modulių vienodų iš ketvirčio A4lapo (jei norit - galima didesnių ar mažesnių) ir parašot man į až. Pasakysiu, ką toliau daryt.
Papildyta:
QUOTE(Auksutis @ 2010 06 17, 13:32)
Atsiprasau mergaites uz toki klausima, o kam tos gulbes reikalingos? blush2.gif


Tai jau kas kaip sumąsto dėl dovanų/siurprizų. Į jas galima įstatyt šampano butelį ar rafaello saldainių pripilti, ar dar kas ką sugalvoja. Jos ten kaip krepšeliai gaunasi. Tik dugnelį reikia įdėt. O šiaip - nuo seno gulbės "dalyvauja" vestuvėse kaip ištikimybės simbolis.
Papildyta:
QUOTE(Ilmen @ 2010 06 18, 09:14)
sveikos

norėjau paklausti kaip jūs sudėjot (kas dėjo) pažadų tortą iš dėžučių. Man niekaip nesigauna (43 dežutės) ir taip ir taip bandau neišeina padaryti apvalaus  doh.gif


Man 35 irgi nesusirikiuoja, 3 atlieka doh.gif , bet mąstau, kad įsidėsiu juos kažkur "po skvernu" ir patyliukais (o gal su kokiu pajuokavimu) atiduosiu kam pritrūks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 19 birželio 2010 - 15:44

QUOTE(pašnekutė @ 2010 06 19, 17:29)
1. Savo svočios darbo valandas skaičiuoju jau nebe valandomis, o paromis, savaitėmis ir mėnesiais  ax.gif
2. Čia tai jau vargelis  doh.gif
3. Kai žmonės nori kaaaažko, nežino ko, bet labai jau mandro, turi kreiptis į profesionalius švenčių organizatorius, o ne varyt į neviltį savo artimą žmogų. Tai tiesiog nesąžininga iš jaunųjų pusės. Stiprybės jums ir išdrįskit pasakyt, kad nepajėgsit vienu metu dirbti trimis etatais. Tegul nesitiki stebuklų. Aš būtinai perspėčiau, kad po to kalčiausia nelikčiau.
O kaip matau, jums tai gręsia - pirmiausiai pervargimas, o po to - nedėkingumas.

1.Tai man jau irgi naktimis valsas ausyse doh.gif
2.Jau nusiraminau ir nemanau,kad didelis(bent jau didesnis nei kitoms)vargelis bus tongue.gif Jaunikis lb linksmu plauciu thumbup.gif Tikiuos jo artimieji,draugai panasus gi.. ax.gif O kad jie nesupras ka kalbu-tai dzin tongue.gif Pacius svarbiausius tekstukus-isversiu i vokieciu kalba ir duosiu pasiskaityt kas nesuprato lietuviskai ax.gif O daugiau tai susikalbejimas lengvas-tik riesus paskausta user posted image lotuliukas.gif
3.Gal ir zino,taciau bando nesakyt,tipo nevargint.. ax.gif Is manes jie nori tik parasiuko biggrin.gif Bet kaip jau minejau,kad jaunosios tevai buvo musu pirsliai,tad sirdingai jauciuos skolinga ax.gif
Vajej,kodel jus tokia kategoriska huh.gif Nemanau ,kad nedekingi jie bus.Jie tikisi maziau,nei,kad as sugalvojus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2010 06 18, 20:53)
Mielos, svociutes, o tai kaip ta konservavima reikia daryt? Kazkaip neteko girdeti.



Praeitos temos pabaigą peržvelkit - ten buvom apie tai išsiplėtę
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 19 birželio 2010 - 16:42
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 06 19, 17:08)

Vajej,kodel jus tokia kategoriska huh.gif Nemanau ,kad nedekingi jie bus. Jie tikisi maziau,nei,kad as sugalvojus tongue.gif


Na, iš to jūsų pasisakymo man kažkaip taip pasirodė...
Atsakyti
QUOTE(JasVita @ 2010 06 19, 14:07)
žemaitijoj irgi lyja, bent jau skuode, plungėj, plateliuose  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o mugę mes spėjom vakar aplankyt, tai šį bei tą nupirkau, bet dar reikai  ax.gif  tikiuos ryt nelis...  smile.gif

kas cia is zemaitijos??? thumbup.gif
as savo seses vestuvese dariau gandro laiska pririsau prie vieno helinio baliono is daugelio kitu buvo didele deze pilna haliniu balionu sirdutes formos paprasiau jaunuju paziureti kas cia toj dezej kai atidare tie balionai kilt pradejo taip grazu buvo sulaikiau juos ir perskaiciau laiska visiem juoko buvo ir paleidom skristi!

dar dariau sesei puzle jaunuju foto liepiau abiem sustatyti komentavau judu nuo siol nebeatskirai o viena irgi geras prisiminimas liko!na cia tiko ta puzle kai sodyboje apsistojom kai vaziavom su palyda is zakso iki sodybos kur buvo svente!siaip gamtoj nelabai manau idomu ta puzle butu statyti?
o dabar kur pirsliausiu rugpjucio 14 tai mastau medine sirdute rasti esu maciusi tik nesu is atskiru daliu maciusi reiks gal prasyti kokio staliaus jok padarytu?uzrasyt graziai o jaunuju prasysiu manau suklijuot be spineliu?sakysiu kaip sukibdysit tas sirdutes puses taip ilgai vienas kita ir mylesit?gal ziauriai?jei nesilaikys rimtai klijai?nu ziuresiu gal ka nors kita sumastysiu?as vietoj tos spyneles noriu tai daryt?galvoju virtuveje pasikabintu ta sirdute ilgai atsimintu?o kai ant tilto paliktu taip nebeidomu bent jau man?na ziuresiu....gal keisis mintys?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune82: 19 birželio 2010 - 19:21