Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVI TEMA,

QUOTE(loretita2 @ 2010 06 30, 13:31)
sakiau pati islydint, o antra diena jaunieji patys padekojo tevams


Aaa, supratau smile.gif Aš kadangi jokių eilių ir graudžių eilėraščių nesakiau nei per vienas vestuves, kur piršliavom blush2.gif, tai užtat ir liepiu jauniesiems pasiruošt biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,
gal turite minciu kaip galima iteikti jauniesiems skrynia,kurioje bus prideta viskas kas susise su sex.(pagalve,sex makaronai,sex balionai ir t.t.) unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aiste9 @ 2010 06 30, 15:41)
Sveikutes,
gal turite minciu kaip galima iteikti jauniesiems skrynia,kurioje bus prideta viskas kas susise su sex.(pagalve,sex makaronai,sex balionai ir t.t.) unsure.gif


Aš asmeniškai teiksiu, kai išlydėsių miegoti, kartu su medaus mėnesio suteikimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kacius @ 2010 06 30, 16:13)
Aš asmeniškai teiksiu, kai išlydėsių miegoti, kartu su medaus mėnesio suteikimu  smile.gif

aš irgi įteiksiu tokių dalykėlių išlydint jaunuosius miegot
Atsakyti
As nebusiu pirsliene, ir vestuves bus tik kaip akcentas ju dukreliu krikstynu metu.Visas demesys sake bus skirtas krikstynoms,tad dovanosim visa tai jau sveikinant.
Padekite sugalvoti kaip pateikti tokia dovana.Gal ja kaip suristi su kokiu bantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aiste9 @ 2010 06 30, 15:27)
As nebusiu pirsliene, ir vestuves bus tik kaip akcentas ju dukreliu krikstynu metu.Visas demesys sake bus skirtas krikstynoms,tad dovanosim visa tai jau sveikinant.
Padekite sugalvoti kaip pateikti tokia dovana.Gal ja kaip suristi su kokiu bantu g.gif

As sudesiu viska i papuosta krepsy) g.gif smile.gif

Zinau kad ne i tema))BET....tik sian suzinojau kad yra iklotai pazastims))man tai atradimas, nes nuo jaudulio gausiai prakaituoju...tai jejgu kam aktualu ir leidzia sukneles rankoves tai pirmyn....jeskosiu 1-2DRY parduotuvėse: Douglas, Kristiana, Sarma ir Kosmada 4u.gif

Ir noretusi daugiau FOTO-FOTO-FOTO))jusu darbeliu))) drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Labai prasau)))

Sian puokste jau uzsakiau..pridaviau bokalus graviravimui. bet niekur nerandu to popieriaus ant kurio spausdinti galima o po to su lygintuvu ant tekstiles deti .Labai prasau pagalbos!!!!
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2010 06 30, 17:55)
Zinau kad ne i tema))BET....tik sian suzinojau kad yra iklotai pazastims))man tai atradimas, nes nuo jaudulio gausiai prakaituoju...tai jejgu kam aktualu ir leidzia sukneles  rankoves tai pirmyn....jeskosiu 1-2DRY parduotuvėse: Douglas, Kristiana, Sarma ir Kosmada  4u.gif

Zinojau ,kad tokiu yra pries kokis 8metus, jau galvojau ,kad nebera tokiu dalyku, nes pas mane ir tokia problemele:(
Papildyta:
QUOTE(Aiste9 @ 2010 06 30, 15:41)
Sveikutes,
gal turite minciu kaip galima iteikti jauniesiems skrynia,kurioje bus prideta viskas kas susise su sex.(pagalve,sex makaronai,sex balionai ir t.t.) unsure.gif

g.gif gal i koki pinta krepsa sudet ir jo papuost
Atsakyti
Koki faina puslapiuka uztikau, verta paziuret http://7darov.com/
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2010 06 30, 19:16)
Koki faina puslapiuka uztikau, verta paziuret http://7darov.com/

labai idomu bet nesuprantu usiskai!na laivelius popierinius esu lanksciusi 12 val su vandens lelijomis laaabai grazus vaizdelis!
bliamba taip noretusi baznycioje uzsakyt jauniesiems smuikininke ar fleitiste?bet manau jok jaunieji tuo turi rupintis jei jie to nori?nes jie zadejo man pinigeliu duoti vestuvem,bet kolkas nieko negavau tik cia vis renkuosi scenariju,bet reiktu jau po biski pirkinetis!bet neturiu is ko...
kazkas dar irgi orandzinem suknytem bus ane?mes praeitais metais drauges vestuvem ruosemes orandzine spalva!siemet va geltonos pamergeles pati liktai gavau juda suknyte ziuresiu kaip ten atrodysiu??(na pasiguodzia)
viskas kaip ir aisku atrodo,bet neramu jau...
faina ta mintis jaunikis atsiplesia is tuoletinio popieriaus kiek jam prireiks lapuku o poto pleso ir sako apie jaunaja gerus zodelis,taip pat ir jaunoji tai gali8 daryti?mastau jauniesiems prie stalo kokiu tai momentu po pazadu duoti?
Atsakyti
QUOTE(ramune82 @ 2010 07 01, 08:50)
labai idomu bet nesuprantu usiskai!na laivelius popierinius esu lanksciusi 12 val su vandens lelijomis laaabai grazus vaizdelis!
bliamba taip noretusi baznycioje uzsakyt jauniesiems smuikininke ar fleitiste?bet manau jok jaunieji tuo turi rupintis jei jie to nori?nes jie zadejo man pinigeliu duoti vestuvem,bet kolkas nieko negavau tik cia vis renkuosi scenariju,bet reiktu jau po biski pirkinetis!bet neturiu is ko...
kazkas dar irgi orandzinem suknytem bus ane?mes praeitais metais drauges vestuvem ruosemes orandzine spalva!siemet va geltonos pamergeles pati liktai gavau juda suknyte ziuresiu kaip ten atrodysiu??(na pasiguodzia)
viskas kaip ir aisku atrodo,bet neramu jau...
faina ta mintis jaunikis atsiplesia is tuoletinio popieriaus kiek jam prireiks lapuku o poto pleso ir sako apie jaunaja gerus zodelis,taip pat ir jaunoji tai gali8 daryti?mastau jauniesiems prie stalo kokiu tai momentu po pazadu duoti?

Labai gražu tūrėtų būt, tik kažin kokia kaina būtų to užsakymo.Labai ir aš norėčiau nustebinti jaunuosius.
Dar vienas klausimėlis. Kažkur paskaičiau, kad merginos pakuoja vieną dėželę į kitą, su užrašas ant dėželių" atidaro jauniausias", "atidaro aukščiausias". Pradėjau nešti namo dėželes, prisipirkau dovaninio popieriaus... Dabar galvoju, o kaip pateikti tą dėžę ir kas tūrėtų būti pačioj mažiausioj dėžėj, t.y. koks pateikimo tikslas- gal kokia lėlytė, gal kokios sauskelnių atsargos g.gif Ar darysit kas nors šitaip?
Atsakyti
Laba visoms busimoms ir buvusioms svociutems smile.gif Prasau priimti ir mane i savo draugija ax.gif Man si diena bus 08,14.
Atsakyti
QUOTE(rudis1 @ 2010 07 01, 10:21)
Laba visoms busimoms ir buvusioms svociutems smile.gif Prasau priimti ir mane i savo draugija ax.gif Man si diena bus 08,14.

as irgi 08.14 jau skaitineju viska ir deliojuosi scenariju tuoj kibsiu gamiti viska!
Papildyta:
QUOTE(vildar @ 2010 07 01, 10:12)
Labai gražu tūrėtų būt, tik kažin kokia kaina būtų to užsakymo.Labai ir aš norėčiau nustebinti jaunuosius.
Dar vienas klausimėlis. Kažkur paskaičiau, kad merginos pakuoja vieną dėželę į kitą, su užrašas ant dėželių" atidaro jauniausias", "atidaro aukščiausias". Pradėjau nešti namo dėželes, prisipirkau dovaninio popieriaus... Dabar galvoju, o kaip pateikti tą dėžę ir kas tūrėtų būti pačioj mažiausioj dėžėj, t.y. koks pateikimo tikslas- gal kokia lėlytė, gal kokios sauskelnių atsargos g.gif  Ar darysit kas nors šitaip?

na fleitistes is palangos turiu telefona pati dar neskambinau bet kas rekomendavo sake 150lt kainuoja biski brangokai taip oretusi pazystamu rasti kurie tai sugebedu daryti ir jam kokia 50lt duoti gi vistiek pinigelis!bet ta moteriske jau yra ejusi zino baznycios eiga vat tas dalykas gerai jok zino kada ten sugroti!mastau isejus is baznycio gal didele deze paleisti heliniu balionu?o gal ir berysio uzteks konfeti arba bliamba idomu kiek kainuoja tas sautuvas kuris baltais lapukais sauna reikes pasidometi....manau tas dalykas idomiau butu nei ziedlapiai ar dar kazkas ziuresiu kaip cia ma viska spet apgalvot?mintys begioja juodai!

o tu dezuciu minties as irgi noreciau kas ten yra vyriausias jauniausias auksciausias zemiausias?kaip grazu isjudinti liaudi bet manau 2 diena tai tiktu daryti?
as ir mastau gandro laiska imesti kokioj tai vietoj kur bus pasto dezute ,o kita diena paskaityti nuo gandro laiska ir tada ten tuos vardukus rinkti ant butelio ar dar kur nesugalvojau?
Atsakyti