Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Telšiuose :)

Sveikos mamytes 4u.gif Pati gimdžiau Telšiuose pries daugiau nei 4 metus ir atrodo taip nedaug teatsimenu doh.gif blogo kogero pasakyti negaliu nieko g.gif isskyrus kad akusere buvo neipatingai maloni kol neikisau pinigeliu blush2.gif buvo ganetinai grubi ir sake maziau dejuok lotuliukas.gif o kai jau nebeturejau jegu (2naktis buvau be miego doh.gif ) ir sakau leiskit nuskausminamuju tai ji isejo ir gryzo tik uz valandos ir pareiske, kad siuo metu jau per velu... nu ka padarysi, pagimdziau ir taip. Kaip tik dirbo skyriaus vedejas, tai tik pora kartu ikiso nosi, paziurejo ar viskas gerai ir nesirode daugiau. Buvo uzsukusi ir mano gyd Matulaitiene (ta dien dirbo ji ir poliklinikoj), paklause kaip laikausi bei palinkejo sekmes. siaip viskas tikrai normaliai praejo, nors galvojau kad bus zymiai blogiau ir baisiau ax.gif Kiek pamenu dusas buvo tai tragiskas, labiau primine sandeliuka ir buvo labai salta jau ten. Gal dabar jau kas pasikeite? g.gif Idomu viskas smile.gif Sykart gimdymo bijau labiau nei pirma karta, net susimastau apie CP...
O kas del mokejimu, tai pas Matulaitiene lankausi Seimos klinikoj, tai tenka susimoket uz vienkartinius instrumentus po apziuros ant lektuvo, o del echoskopijos, tai dare jau du kartus ir moket nereikejo visiskai nieko...
Atsakyti
QUOTE(Dora13 @ 2014 01 17, 15:56)
Sveikos mamytes  4u.gif  Pati gimdžiau Telšiuose pries daugiau nei 4 metus ir atrodo taip nedaug teatsimenu doh.gif  blogo kogero pasakyti negaliu nieko g.gif  isskyrus kad akusere buvo neipatingai maloni kol neikisau pinigeliu blush2.gif  buvo ganetinai grubi ir sake maziau dejuok lotuliukas.gif  o kai jau nebeturejau jegu (2naktis buvau be miego  doh.gif  ) ir sakau leiskit nuskausminamuju tai ji isejo ir gryzo tik uz valandos ir pareiske, kad siuo metu jau per velu... nu ka padarysi, pagimdziau ir taip. Kaip tik dirbo skyriaus vedejas, tai tik pora kartu ikiso nosi, paziurejo ar viskas gerai ir nesirode daugiau. Buvo uzsukusi ir mano gyd Matulaitiene (ta dien dirbo ji ir poliklinikoj), paklause kaip laikausi bei palinkejo sekmes. siaip viskas tikrai normaliai praejo, nors galvojau kad bus zymiai blogiau ir baisiau ax.gif  Kiek pamenu dusas buvo tai tragiskas, labiau primine sandeliuka ir buvo labai salta jau ten. Gal dabar jau kas pasikeite? g.gif  Idomu viskas smile.gif  Sykart gimdymo bijau labiau nei pirma karta, net susimastau apie CP...
O kas del mokejimu, tai pas Matulaitiene lankausi Seimos klinikoj, tai tenka susimoket uz vienkartinius instrumentus po apziuros ant lektuvo, o del echoskopijos, tai dare jau du kartus ir moket nereikejo visiskai nieko...

Sąlygos tikrai dabar skyriuje superinės, paprašykit Matulaitienės, ji nuveda prieš gimdymą parodyti, jei pageidaujama. Gimdykla labai jauki, gažu, patogu, tikrai thumbup.gif O dėl medikų- vedėja pasikeitusi, daro akušerių rotaciją, tai tos, kur visą gyvenimą priimė gimdymus, sėdi prie popierių, o "žalios" mokosi gimdymus priimti. Mano gimdymas baigėsi tuo, kad teko ateiti labiau patyrusiai ax.gif
Atsakyti
Negi niekas nebegimdo Telšiuose, kodėl niekas nebepasidalina kaip sekėsi. Galvoju apie Telšius ir Klaipėda, negaliu apsisprest.

Atsakyti
QUOTE(sipsenele11 @ 2015 11 14, 17:28)
Negi niekas nebegimdo Telšiuose, kodėl niekas nebepasidalina kaip sekėsi. Galvoju apie Telšius ir Klaipėda, negaliu apsisprest.

as uz Telsius, Klaipedoj remontai, o gydytojai ir Telsiuos geri
Atsakyti
Ka as galiu pasakyti smile.gif Jei nestumas puikus, nera jokiu patalogiju, jei jauties gerai, tai tada tik Telsiuose gimdyt. Nu ner nieko geriau, kaip arti namu buti. Jei ka pamirsai - vyras nuleke ir paeme. Ypac antra karta gimdysiancios dar pergyvena kaip bus su pirmagimiu, kai prasides gimdymas ir pan. As kai pirma gimdziau Telsiuose, tai antra karta nebuvo jokiu abejoniu, kad cia ir gimdysiu antra. Man pasitaike akuseres super, keitesi pamainos ir abi tikrai malonios buvo. Nors kartais ir pabardavo, kai nekvepduovau arba nebevaiksciojau per saremius, bet cia tik man kad geriau butu, kad gimdymo veikla greiciau prasidetu.
Atsakyti
Sveikos. Esu mažeikiškė, tačiau noriu pasidžiaugti už Telšių moteris. Į Telšių ligoninę atėjo dirbti bene pati geriausia Mažeikių ginekologė.
Atsakyti