Įkraunama...
Įkraunama...

Apyrankės

Paskutiniai darbai iš praeitos temos smile.gif


zaahra
user posted image

Diidi
user posted image


Atsakyti
Sveikos, ilgą laiką grožėjaus jūsų darbais, nusprendžiau ir aš pasirodyti blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
ašei - daili apyrankė mirksiukas.gif ;
O čia mano mergaitiškos:
Miško uogos
user posted image
Raudonoji gėlelė
user posted image
Atsakyti
As su klausimu 4u.gif darau 5 eiliu apyranke (ant valo) kaip patartumet uzbaigt? g.gif Na kuom vala tvirtinti, kad tvirtai laikytusi g.gif

Asmeniskai sau esu su tais spaustukais darius, bet si karta tokius brokuotus gavau verysad.gif bash.gif luzta tik suspaudus verysad.gif

Galvoju gal reiktu mazgais rist g.gif gal po laseli kliju g.gif

Laukiu jusu patarimu ax.gif kai baigsiu parodysiu kas gavosi ax.gif
Atsakyti
Visų pirma apyrankę patarčiau verti ant troselio. O užbaigti spaustukais-nieko naujo čia neišrasi smile.gif
Atsakyti
Uj merginos, kiek naujų grožybių wub.gif Šaunuolės!!!

Rodausi dar vieną apyrankę iš šviežiai "iškepto" komplekto "Eliana"
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaahra: 14 birželio 2010 - 20:50
Šita šiuo metu mano mėgstamiausia ax.gif

user posted image

Atsiprašau dėl foto apipavidalinimo, kol gaminuos tik sau, neįsigilinau į visas subtilybes blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ašei: 14 birželio 2010 - 21:03
QUOTE(ašei @ 2010 06 14, 08:26)
Sveikos, ilgą laiką grožėjaus jūsų darbais, nusprendžiau ir aš pasirodyti  blush2.gif
user posted image



Laaabai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 06 14, 20:42)
Visų pirma apyrankę patarčiau verti ant troselio. O užbaigti spaustukais-nieko naujo čia neišrasi smile.gif



veriu ant sito user posted image+ uzsegimas smile.gif ar troselis ne per storas bus? g.gif nes kaip minejau gavau labai nekoybiskus spaustukus, o laikas spaudzia verysad.gif

Asmensikai sau esu suverus su valu ant iapyranke g.gif nu laiko g.gif o su troseliu dar neturejau reikalu smile.gif


Tai va ir idomu kaip butu galima issisukt is padeties ax.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2010 06 14, 23:10)
veriu ant sito user posted image+ uzsegimas  smile.gif ar troselis ne per storas bus?  g.gif  nes kaip minejau gavau labai nekoybiskus spaustukus, o laikas spaudzia  verysad.gif

Asmensikai sau esu suverus su valu ant iapyranke  g.gif  nu laiko  g.gif  o su troseliu dar neturejau reikalu  smile.gif
Tai va ir idomu kaip butu galima issisukt is padeties  ax.gif

Troselio storį juk gali pasirinkti smile.gif Na vieną laikė, kita gali nutrūkti, nes valas apyrankėms labai nepatvarus schmoll.gif Dėk spaustukus, įdėk į suspaudžiamus burbuliukus ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 06 14, 22:28)
Troselio storį juk gali pasirinkti smile.gif Na vieną laikė, kita gali nutrūkti, nes valas apyrankėms labai nepatvarus schmoll.gif  Dėk spaustukus, įdėk į suspaudžiamus burbuliukus ir viskas.


4u.gif aciu uz patarimus smile.gif reiks isbandyt, nes visa apyranke tenka ardyt doh.gif pasirodo uzsakove savo riesa blogai pamatavo, kai viska padariau (tik neuzbaigiau, paslepdama galus) pasirodo maza jai ta apyranke doh.gif tai tenka viska ardyt doh.gif

Bet gal tada ant troselio viska padarysiu bigsmile.gif

Aciu thumbup.gif
Atsakyti
[quote=zaahra,2010 06 14, 21:50]Rodausi dar vieną apyrankę iš šviežiai "iškepto" komplekto "Eliana"


tikrai grazi 4u.gif
Atsakyti