Įkraunama...
Įkraunama...

Apyrankės

man labaiAšei patiko su žalvariu ir norečiau paklaust:tu vėriai dvi eiles ant troselio,kaip suprantu.Bet troselio apsaugą matau tik vieną,tai kaip tu abu troselius perveriai per tą apsaugą,ar jie tilpo,gal pas tave troselis plonesnis?Aš tai 0.38mm naudoju.
Atsakyti
Ačiū už pagyrimus merginos 4u.gif

QUOTE(rebeke @ 2010 06 15, 07:00)
man labaiAšei patiko su žalvariu ir norečiau paklaust:tu vėriai dvi eiles ant troselio,kaip suprantu.Bet troselio apsaugą matau tik vieną,tai kaip tu abu troselius perveriai per tą apsaugą,ar jie tilpo,gal pas tave troselis plonesnis?Aš tai 0.38mm naudoju.


Nuotraukoj neaiškiai matosi, bet ten 2 troselio apsaugėlės mirksiukas.gif

Atsakyti
merginos-superiniai jusu darbeliai 4u.gif reikia ir maniskes istraukt i viesuma ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2010 06 14, 23:10)
Asmensikai sau esu suverus su valu ant iapyranke  g.gif  nu laiko  g.gif  o su troseliu dar neturejau reikalu  smile.gif
Tai va ir idomu kaip butu galima issisukt is padeties  ax.gif

Suriskit ir prideginkit galus 4u.gif Valo nelaiko jokie spaustukai, anei uzrisimai. Auskarus dariau ilgus valinius, tai surisau ant vinutes bei prideginau, kad susilydytu, paslepiau tuos mazgelius po paslepeju.
Atsakyti
QUOTE(zymanau @ 2010 06 16, 10:37)
merginos-superiniai jusu darbeliai 4u.gif reikia ir maniskes istraukt i viesuma ax.gif

Gražios pirmosios dvi, o paskutiniosios visai nesimato unsure.gif Per daug margas fonas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zymanau @ 2010 06 16, 10:37)
merginos-superiniai jusu darbeliai 4u.gif reikia ir maniskes istraukt i viesuma ax.gif




oi kokios linksmos tos kekines apyrankes bigsmile.gif vasariskos bigsmile.gif thumbup.gif

Padariau ir as savaja ant troselio thumbup.gif drinks_cheers.gif zymiai lengviau veriasi, maziau laiko uzima thumbup.gif ACIU uz patarimus 4u.gif

Rodausi ax.gif blush2.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
Ašei, labai graži apyrankė wub.gif

Mano melancholiškas agato rinkinukas:

user posted image
Atsakyti
Alyvų kvapas
user posted image

Lauruže - labai dailus rinkinukas mirksiukas.gif .
Atsakyti
Va mano vakar pagamintos tongue.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Agnieshkute @ 2010 06 18, 07:06)
Va mano vakar pagamintos  tongue.gif

Gražios spalvos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnieshkute @ 2010 06 18, 07:06)
Va mano vakar pagamintos  tongue.gif




bigsmile.gif kokios saunios bigsmile.gif

O ta antroji cia ant tos vielutes su atmintim? g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2010 06 18, 15:50)
bigsmile.gif  kokios saunios  bigsmile.gif

O ta antroji cia ant tos vielutes su atmintim?  g.gif  smile.gif


Taip 4u.gif
Atsakyti