Įkraunama...
Įkraunama...

Linijiniai šokiai

Gal kas lanko solo sokius vaiku ir jaunimo centre?kaip suprantu cia turetu buti panasu i linijinius..?o gal galit rekomenduoti linijinius sokius netoli centro vilniuje?
Atsakyti
Labas, na ir kaip patiko festivalis palangoje?
Man labai fainai buvo, smagiai pasisokom, pratesima hbh dar padarem thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ruosiames vilniuje sokiam 2011-09-10 4u.gif
Atsakyti
gal Vilniuje arciau lazdynu rajono rengiami sokiai?
Atsakyti
pirmosios temos niekur nerandu, o ir siaip internete mazai informacijos apie siuos sokius rolleyes.gif taigi gal kas galetu apsviesti? kaip sekesi pvz per pirmaja pamoka, ka per ja veikete? ar buvo koks apsilimas? keik per ja ismokote? skaiciau, kad lankantieji ismoksta ivairiuos sokius, kuriuos gali sokti ivairiuose salyse, tai ka cia treneriai nekuria savo choreografijos? yra kazkoki standartai? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(8588 @ 2012 08 22, 13:32)
1. pirmosios temos niekur nerandu, o ir siaip internete mazai informacijos apie siuos sokius  rolleyes.gif  taigi gal kas galetu apsviesti?
2. kaip sekesi pvz per pirmaja pamoka, ka per ja veikete?
3. ar buvo koks apsilimas?
4. keik per ja ismokote?
5. skaiciau, kad lankantieji ismoksta ivairiuos sokius, kuriuos gali sokti ivairiuose salyse, tai ka cia treneriai nekuria savo choreografijos?
6. yra kazkoki standartai?  g.gif  blush2.gif

1. Šiek tiek galiu papasakoti iš savo patirties. Anksčiau šokau su partneriu, dabar jo neturiu, tad antrus metus pradedu linijinius šokius.
2. Pirmoji pamoka sakyčiau priklauso ir nuo trenerio, ir nuo žmogaus. Kadangi esu šokusi nebuvo sunku, ėjau jau į antrą lygį. Tačiau ir treneris buvo tikrai supratingas, reikėjo pasivyt ir daugiau figūrų išmokt, rodė lėtai, aiškiai, nebuvo kažkas neįmanomo.
3. Mums apšilimas buvo, šokam 1,5 val tad ir apšylam. Buvo taip, kad kitas treneris pavadavo nuolatinį, tai jis pratęs prie 1val treniruotės ir apšilimas buvo greitas ir tiesiog kitoks.
4. Sunku pasakyti. Manau treneris turi galvoje kelis šokius ir pradžioje moko pagrindinius žingsnelius. Tad juos ir išmoksta.
5. Taip šokiai įvairūs - čia-čia, samba, rumba, salsa, bačiata, džaivas. Treneriai turi savo choreografiją, savo brėžinius, tačiau ritmas ir pagrindiniai žingsniai nesiskiria nuo šalies ar klubo kuriame šoksite laisvu laiku smile.gif Neprivaloma šokti vienodai, bet tiek vienoje tiek kitoje muzikoje, kurios ritmas salsa galėsite šokti.
6. Ką turite galvoje standartai? Yra pagrindiniai žingsniai. Juos mokotės, išmokstat ir tada net ir patys pajutę ritmą galite improvizuoti. Manau, kad pagrindinis žingsnis ir yra standartas.


Dar, man patinka. Žinoma tai visai kitaip nei su partneriu, bet tikrai labai smagu. Šoki, šoka kūnas, jis tvirtėja, rankos pasidaro plastiškesnės, laikysena gražesnė ir eisena daili smile.gif
Žinoma būna, kad tikrai nepavyksta kokios figūros padaryt, ar dažnai ritmas pabėga, bet visi mokomės. Vienos dainos labiau patinka ir ritmą jauti, kitose sunkiau išgirsti kur taktai smile.gif
Bet siūlau tikrai pabandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Mane irgi domintų, kur galima būtų lankyti linijinius šokius Vilniaus centre - Žirmūnuose g.gif Pagooglinusi matau, kad Jakšto g., šiuo metu renkama grupė pas Milaną Jašinskytę. Gal dar kas kur nors žinote? Gal kas lankote Jakšto g.? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2013 01 01, 19:39)
Mane irgi domintų, kur galima būtų lankyti linijinius šokius Vilniaus centre - Žirmūnuose  g.gif Pagooglinusi matau, kad Jakšto g., šiuo metu renkama grupė pas Milaną Jašinskytę. Gal dar kas kur nors žinote? Gal kas lankote Jakšto g.?  smile.gif



Tai pačiame šiaurės miestelyje verkių gatvėje yra linijinių šokių mokykla, man rods kaip tik renkama grupė nauja smile.gif http://sokiumokykla....stis_verkiu.pdf
Atsakyti
Sveikutės smile.gif ar yra dar lankančių linijinius šokius?
Atsakyti
QUOTE(apolla @ 2011 08 17, 14:30)
gal Vilniuje arciau lazdynu rajono rengiami sokiai?

taip yra grupe Basanaviciaus gimnazijoje 4u.gif

QUOTE(Staigmena @ 2016 03 05, 22:56)
Sveikutės smile.gif ar yra dar lankančių linijinius šokius?

tiap yra ir labai reikai 2 sokeju skubiai, kitaip uzdaroma labai gera 10 merginu grupe Konarskio g. 34. pradejome sauniai ir nenorime mestipusiaukelei 4u.gif 4u.gif 4u.gif
http://www.tpsokiust...adedantiesiems/

kas norite prasau atsiliepti!!!!!

Atsakyti