Įkraunama...
Įkraunama...

BT matuotojų sekta. Gaudom toliau gandrus!

QUOTE(||Indrute|| @ 2010 06 30, 08:22)
4u.gif sveikutes tikiuosi dar pamenat mane. smile.gif labai dziaugiuosi kad spejau pasisakyt senoje temukeja. cia pradejau cia ir pabaigsiu. taigi BT man matuoti nebereikia  biggrin.gif vakar gine patvirtino kad as 5 savaites kaip laukiuosi. Labai del to dziaugiuosi ir noriu padekot jums kad ismokinot matuot ir gaudyt O. Taigi pirmasis matavimo ciklas man buvo laimingas, todel galiu drasiai teigti, kad BT matavimas tikrai padeda pastoti.  biggrin.gif  ax.gif teiva. Todel siunciu Jums daug virusiuku.... va kaip tik dar nusiciaudejau i kompa  lotuliukas.gif Sekmes visoms 4u.gif  4u.gif  linkiu gaudyt gandrus nors ir keturiom biggrin.gif

ciumpu vyrusiuka,labai noreciau uzsikrest, p.s.dideli sveikinimai,lengvu 9menesiuku
Atsakyti
QUOTE(||Indrute|| @ 2010 06 30, 08:22)
4u.gif sveikutes tikiuosi dar pamenat mane. smile.gif labai dziaugiuosi kad spejau pasisakyt senoje temukeja. cia pradejau cia ir pabaigsiu. taigi BT man matuoti nebereikia  biggrin.gif vakar gine patvirtino kad as 5 savaites kaip laukiuosi. Labai del to dziaugiuosi ir noriu padekot jums kad ismokinot matuot ir gaudyt O. Taigi pirmasis matavimo ciklas man buvo laimingas, todel galiu drasiai teigti, kad BT matavimas tikrai padeda pastoti.  biggrin.gif  ax.gif teiva. Todel siunciu Jums daug virusiuku.... va kaip tik dar nusiciaudejau i kompa  lotuliukas.gif Sekmes visoms 4u.gif  4u.gif  linkiu gaudyt gandrus nors ir keturiom biggrin.gif


Sveikinu labai labai ir linkiu lengvu 9 menesiuku nestuke.gif
Papildyta:
QUOTE(*Puika* @ 2010 06 30, 09:01)
aš ir labai po truputi kylau..  ax.gif  bet manau,kad viskas tik į gerą  lotuliukas.gif


Aga, bet jau siandien visai neblogai uzsikopei i virsu thumbup.gif Na as dar ryt poryt pamatuosiu jog isitikinti kad tikrai buvo O, paskiau bus ilgasis savaitgalis, isvaziuojam i kaima, tai jau nebus ten kaip matuot, truputi vel mintis atitolinsiu, nes kitaip tai sunku negalvot doh.gif Jau vakarais netgi pastoviai vaziuoju pas vyra i ofisa tvarkau jam buhalterija, viska deliojuosi, kad tik negalvoti ir nesinervuoti del pastojimo, tai kaip iseinu puse 8 ryte is namu taip ir pareinu apie 8 ar puse 9 vakare biggrin.gif Bet trutputi maziau iseina gruzinti save unsure.gif
Atsakyti
Indrute sveikinu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(||Indrute|| @ 2010 06 30, 08:22)
4u.gif sveikutes tikiuosi dar pamenat mane. smile.gif labai dziaugiuosi kad spejau pasisakyt senoje temukeja. cia pradejau cia ir pabaigsiu. taigi BT man matuoti nebereikia  biggrin.gif vakar gine patvirtino kad as 5 savaites kaip laukiuosi. Labai del to dziaugiuosi ir noriu padekot jums kad ismokinot matuot ir gaudyt O. Taigi pirmasis matavimo ciklas man buvo laimingas, todel galiu drasiai teigti, kad BT matavimas tikrai padeda pastoti.  biggrin.gif  ax.gif teiva. Todel siunciu Jums daug virusiuku.... va kaip tik dar nusiciaudejau i kompa  lotuliukas.gif Sekmes visoms 4u.gif  4u.gif  linkiu gaudyt gandrus nors ir keturiom biggrin.gif

Sveikinu, smagu, kad greit pavyko wub.gif
Atsakyti
del kraujo grupes yra viiska nesamone, jog sunkiau pastoti del to.. mano drauge minusine gimdys trecia kleckiu liepos men, su visais uzkibo is 1 karto wink.gif va cia tai vaisingumas bigsmile.gif
neirida grazus pakritimas, dabar tik kilk bigsmile.gif
visoms kitoms kylancioms po 4u.gif, kad dar auksciau kiltumet..
o mano cikals vel jauciu mane prades apgaudineti doh.gif laukiu OT parodymu siandieniniu..
http://www.babyplan.ru/profile/73948
Atsakyti
QUOTE(auxxe @ 2010 06 30, 10:16)
del kraujo grupes yra viiska nesamone, jog sunkiau pastoti del to.. mano drauge minusine gimdys trecia kleckiu liepos men, su visais uzkibo is 1 karto wink.gif va cia tai vaisingumas  bigsmile.gif
neirida grazus pakritimas, dabar tik kilk  bigsmile.gif
visoms kitoms kylancioms po 4u.gif, kad dar auksciau kiltumet..
o mano cikals vel jauciu mane prades apgaudineti doh.gif laukiu OT parodymu siandieniniu..
http://www.babyplan.ru/profile/73948


Tu taip nestresuok, dar gi tik 9 CD pas tave smile.gif
Atsakyti
QUOTE(auxxe @ 2010 06 30, 10:16)
del kraujo grupes yra viiska nesamone, jog sunkiau pastoti del to.. mano drauge minusine gimdys trecia kleckiu liepos men, su visais uzkibo is 1 karto wink.gif va cia tai vaisingumas  bigsmile.gif
neirida grazus pakritimas, dabar tik kilk  bigsmile.gif
visoms kitoms kylancioms po 4u.gif, kad dar auksciau kiltumet..
o mano cikals vel jauciu mane prades apgaudineti doh.gif laukiu OT parodymu siandieniniu..
http://www.babyplan.ru/profile/73948



Ačiū auxxe, nuraminai dėl kraujo grupės ax.gif
Pritariu Domingo Faustas nuomonei,kad nestresuok dar... mirksiukas.gif gaudyk 4u.gif , kad daugiau entuziazmo būtų
Atsakyti
as tikrai nestresuoju. labai ramiai.. 4u.gif o siaip esu turejus 23 dienu ciklu pora, todel ir nenustebintu O ir 9 CD
Atsakyti
sveikos merginos, ateinu padet damust sita sena temute mirksiukas.gif
Indrute sveikinu nestuke.gif
o as si cikla kadangi poilsiauju tai BT nematuoju ir nesinervuoju, nors taip niezti rankas paimt termometra, bet ...... susilaikau. kam save kankinti doh.gif
visoms sekmes kuo didziausios thumbup.gif palieku jus visa menesi neuzsuksiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemaiciuke @ 2010 06 30, 09:41)
sveikos merginos, ateinu padet damust sita sena temute  mirksiukas.gif
Indrute sveikinu  nestuke.gif
o as si cikla kadangi poilsiauju tai BT nematuoju ir nesinervuoju, nors taip niezti rankas paimt termometra, bet ...... susilaikau. kam save kankinti  doh.gif
visoms sekmes kuo didziausios  thumbup.gif palieku jus visa menesi neuzsuksiu  ax.gif

atostogos visada i nauda, linkiu grizti jau su gerom naujienom smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti