Įkraunama...
Įkraunama...

PIN UP



Liuminesa, liuks suknele, ypac kai as leoparda megstu biggrin.gif

Man tai daddyos patinka, kazkaip pin-up girl tai man grynai kicas toks blush-anim-cl.gif viskas nusaldinta iki bagalybes blush-anim-cl.gif

http://www.daddyos.com/
Atsakyti
Aš įsimyėjau pin-up mergytes kai pirmą kartą Ditą von tease pamačiau paauglystėj lotuliukas.gif Per daug nesidomėjau, bet kelis perliukus prisitaikyt galima smile.gif

makiažo pamoka: http://www.youtube.c...h?v=syjnwqh9VD0

Juoda suknelė wub.gif
user posted image

Pakoreguota: Atsiprašau už nuotraukos gabaritus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglutt: 19 sausio 2011 - 00:20
Jo, gražiausios internete, bet kainos jų doh.gif Na, kad metus po suknelę gali įgyt hihihi.gif

Aš nemažai savo skudurėlių rūbukuose radau, maikutės, sijonai. Čia kaip buvo bumas užėjęs, net ir ten buvo daug visko, dabar apmažėjo. Galima siūtis smile.gif Ir neretai galima paprastą daiktą paimt ir pataisyt, kad tiktų labiau į pin up smile.gif

Gin, man daddy-os irgi labiau prie širdies mirksiukas.gif
Atsakyti
oho kokios sagos ant suknelės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2011 01 19, 00:47)
ojoj kiek čia grožybių wub.gif įtraukiama prie "favorites" biggrin.gif
gal dar kokių panašių puslapių žinote, kurių nepaminėjot šioj temoj? ax.gif aš tai žinau tik tuos kuriuos meta įrašius guglėj "pin up clothes" ax.gif
Ar dažnai tenka siųstis iš panašių puslapių? Nes aš tai ką randu pirkti panašaus, tai tik "kuistukuose" ir tai tik drabužėlių galima rasti, o norėčiau aksesuarų ir tašiuko ax.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Šita kokia gerulėėė, nebuvau užmačius smile.gif Hot wub.gif
Atsakyti
sveikos.palandziojau po pin up temas, nu patiko man tas stilius labai.isigijau batelius,nu mano manymu jie pin up'iski tokie.bet man mazi blink.gif 36-37 dydis (vidpadis beveik 24cm.tiksliau kokie 23.7)
user posted image
Atsakyti
Atmenant žavingą ikoninę aktorę ir pin-up Jane Russell wub.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
Kokia ilgakojė wub.gif
Atsakyti
Ji nebuvo aukšta, vos 1,7cm, tai matyt kojos ilgos labai
Atsakyti
QUOTE(inguckiene @ 2011 02 26, 17:03)
sveikos.palandziojau po pin up temas, nu patiko man tas stilius labai.isigijau batelius,nu mano manymu jie pin up'iski tokie.bet man mazi blink.gif 36-37 dydis (vidpadis beveik 24cm.tiksliau kokie 23.7)
user posted image

kur pirkot? laabai gražūs wub.gif
Atsakyti