Įkraunama...
Įkraunama...

Kroatija, V dalis

QUOTE(sindiokas @ 2009 05 04, 16:14)
Taip ir bus,nes draugai per Eura vaziavo ,tai kai baigesi pazintine kelione ir atvyko i kurorta jau,tada prisistate vietiniai surasti is anksto ir visas poras issivede kas kur...po nuosavas vilas,namelius..tai kazkam pasiseke,kaikam nelabai..miegojo ant suluzusios lovos.Siaip dar paklausia kur norite gyventi,tai visi saukia arciau vandens aisku!Bet grazesni vaizdai yra gyvenant auksciau,o jura vistiek netoli,pasivaikscioti sveika..

jauciu, ir su Gruda tas pats bus, kur pakliusim laimes dalykas g.gif
Atsakyti
QUOTE(KEPTA BULVE @ 2009 05 04, 18:47)
jauciu, ir su Gruda tas pats bus, kur pakliusim laimes dalykas g.gif

man iskart keista pasirode,kai mokejo po 1300lt vienam..na na galvoju kazi kur apgyvendins juk vaziuoja tai 2savaitems?Tai aisku nebus 3*...Isleido dvigubai pinigu apie 5200lt
Atsakyti
QUOTE(sindiokas @ 2009 05 04, 17:17)
man iskart keista pasirode,kai mokejo po 1300lt vienam..na na galvoju kazi kur apgyvendins juk vaziuoja tai 2savaitems?Tai aisku nebus 3*...Isleido dvigubai pinigu apie 5200lt

nu šakės..., jei valgyt nebus labai super, tai neprapulsim, bet svarbu butu DUŠAS biggrin.gif jau dabar tikiuos blogiausio verysad.gif o kam tie 5200 Lt išejo? Prašom truputėlį smulkiau: keliones kaina...kas dar? nes galvoju kaip ir "ant kokių išlaidų" planuoti savo kuklų biudžetą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KEPTA BULVE: 04 gegužės 2009 - 18:08
QUOTE(KEPTA BULVE @ 2009 05 04, 19:02)
nu šakės..., jei valgyt nebus labai super, tai neprapulsim, bet svarbu butu DUŠAS biggrin.gif jau dabar tikiuos blogiausio verysad.gif


del apgyvendinimo, manyciau, viskas bus ok 4u.gif mes ir ten nuomavomes apartamentus, nes sis verslas ten neblogai isvystytas, gyvenom ant juros kranto, turejom virtuvele, terasa ir pan. thumbup.gif aisku, mes vaziavom savarankiskai, tai apsigyvendavom ten, kur mums patikdavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kandidate @ 2009 05 04, 09:24)
Ačiū, tau už informacija.
Bet dar truputį pakankinsiu tave, kur gyvenote Kroatijoje (kokios gyv. sąlygos buvo). Mes užsisakėme į Kroatija per Eura ir kažkaip įdomiai pradėjo sukti apie gyvenamasias patalpas. Kai paprašiau viešbučio pavadinimo, tai sakė ten nėra, na jie neturi pavadinimo. Galvoju ar nebus taip kaip Palangoje, pas kokia močiutę rūsyje lovelė padėta ir gyvenk.


Aš ir dar dvi merginos kurios taip pat važiavo vienos gyvenome kambaryje su 3 lovomis(patogios miegui), dušu ir tualetu(atskiru mūsų kambaryje su kitais dalintis nereikėjo)ir buvo net nedidelė maža virtuvėlė su mažu šaldytuvu ir vyriklę(virtuvėlės neturėjo būti,bet buvo)ir dar balkonas, vaizdas buvo į kalnus ir į jūra šiek tiek. Šeimininkai neįkyrėjo, na tik kadangi galėjau su jais šiek tiek susišnekėti nes moku makedonų kalba truputi tai kvietė kavos kurios maloniai atsisakydavau biggrin.gif o kai atvažiavom tai gidė perskaitė sąrašą ir šeimininkai išsivedė apžiūrėti savo apartamentų, sakė gidė jei nepatiks tai pranešti bandys ka nors ieškoti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(abiga @ 2009 05 04, 09:33)
O tai kiek daugmaz reikia turet mokamiems objektams? Raso, kad 40 apie euru. Gal tos, kurios buvo, galetu nurodyti, kiek isties isleido? smile.gif


Aš neėmiau papildomų ekskursijų tai kažkur 200 lt gal išleidau jei gerai atsimenu...
Atsakyti
QUOTE(MajaLi @ 2009 05 04, 23:26)
Aš ir dar dvi merginos kurios taip pat važiavo vienos gyvenome kambaryje su 3 lovomis(patogios miegui), dušu ir tualetu(atskiru mūsų kambaryje su kitais dalintis nereikėjo)ir buvo net nedidelė maža virtuvėlė su mažu šaldytuvu ir vyriklę(virtuvėlės neturėjo būti,bet buvo)ir dar balkonas, vaizdas buvo į kalnus ir į jūra šiek tiek. Šeimininkai neįkyrėjo, na tik kadangi galėjau su jais šiek tiek susišnekėti nes moku makedonų kalba truputi tai kvietė kavos kurios maloniai atsisakydavau biggrin.gif  o kai atvažiavom tai gidė perskaitė sąrašą ir šeimininkai išsivedė apžiūrėti savo apartamentų, sakė gidė jei nepatiks tai pranešti bandys ka nors ieškoti smile.gif
Papildyta:
Aš neėmiau papildomų ekskursijų tai kažkur 200 lt gal išleidau jei gerai atsimenu...


Čia tuos 200 Lt išleidai eskursijom (na turiu omenyje tom kurios jau yra įtrauktos į kelionę) ar skaičiavai ir savo visas išlaidas.
Aš tai perskaičiusi visas temas apie Kroatija susidariau nuomonę, kad smulkiom išlaidoms reikia vežtis apie 200 euru vienam ir dar dėjau po 60 euru eskursijom ir ten visokiems muziejams.
O dėl gyvenimo sąlygų tai nelabai nudžiuginote, bet reikia gerai persiskaityti sutartį, ką mes galime iš jų reikalauti, nes tikrai nesiruošiu aš kažkokiame rusyje gyventi. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kandidate @ 2009 05 05, 08:13)
Čia tuos 200 Lt išleidai eskursijom (na turiu omenyje tom kurios jau yra įtrauktos į kelionę) ar skaičiavai ir savo visas išlaidas.
Aš tai perskaičiusi visas temas apie Kroatija susidariau nuomonę, kad smulkiom išlaidoms reikia vežtis apie 200 euru vienam ir dar dėjau po 60 euru eskursijom ir ten visokiems muziejams.
O dėl gyvenimo sąlygų tai nelabai nudžiuginote, bet reikia gerai persiskaityti sutartį, ką mes galime iš jų reikalauti, nes tikrai nesiruošiu aš kažkokiame rusyje gyventi.  schmoll.gif


O kas rašo apie gyvenimą rusyje?Jūs nelabai gal įsivaizduojate ką reiškia gyventi privačiose valduose?Rusyje nieks tikrai nemiegojo schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
Jei norite keliauti pigiai ir dar per agentūrą, kuri pasiima savo dalį pelno, tai susitaikykite su įvairiais "niuansais" ar nepatogumais. Ponu už kelis šimtus nebūsi, rankų kojų taip pat nebučiuos.

Jei norite sutaupyti, bet nebūti nuskriausti, verčiau keliaukite patys. Patys susirasite kur nakvoti, kur maitintis. Ekskursijas galima vietoje užsisakyti arba patiems organizuotis.
Atsakyti
Na, na, na kelionė visdėlto ne keli šimtai kainuoja. Kad ir keli šimtai tai manau agentūra jokios teisės neturi meluoti apie ju teikiamas paslaugas. O su kuo man keliauti tai jau leiskite man spręsti. Jeigu yra mokami pinigai tai ir turi buti suteikiama paslauga, tokia apie kokia yra kalbama, nes jei jie negali tai galime surasti kurie galės tai padaryti.
O keliauti patiems, kažko labai nedrąsu pirmą kartą, bet paskaičiau kelionių temas ir pamačiau kaip kiti su tokiais mažais vaikais keliauja manau, kad jei krizė labai neprispaus mūsų tai kitais metais bandysime patys. smile.gif
Atsakyti
Ne apie tai eina kalba. 4u.gif Pas mus dar dažnas atvejis, kad žmonės neįvertina lūkesčių ir savaip skaičiuoja išlaidas kelionėms, todėl dažnai pasitaiko nesusipratimų. Kaip antai vieniems ta pati kelionė buvo puiki, o kitiems tragedija. Todėl ir yra populiarus patarimas: nusiteik blogesniam, o gavęs geresnį, labiau džiaugsies.

Noriu paneigti populiarų mitą apie pigumą. Kroatija nėra pigi šalis, turėkite tai omeny. Galima kažką rasti pigiau, bet paieškojus ir geriau pažinus šią šalį.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 05 05, 15:58)
Ne apie tai eina kalba. 4u.gif  Pas mus dar dažnas atvejis, kad žmonės neįvertina lūkesčių ir savaip skaičiuoja išlaidas kelionėms, todėl dažnai pasitaiko nesusipratimų. Kaip antai vieniems ta pati kelionė buvo puiki, o kitiems tragedija. Todėl ir yra populiarus patarimas: nusiteik blogesniam, o gavęs geresnį, labiau džiaugsies.

Noriu paneigti populiarų mitą apie pigumą. Kroatija nėra pigi šalis, turėkite tai omeny. Galima kažką rasti pigiau, bet paieškojus ir geriau pažinus šią šalį.


Dėl pigumo visiškai pritarių kituose Balkanų šalyse pigiau, Kroatija jau seniai atrasta turistų ir gyvena iš turizmo. Pliaže vynuogių kaina 10 lt kg o parduotuvėjė du kartu pigiau pvz,vanduo brangus,nes karšta ir žmones ji vis tiek pirks, ledai pigus valgiau vos ne po 3 porcijas i diena ir pasirinkimas didelis biggrin.gif
Atsakyti
Tai jau tikrai yra ir pigesniu saliu, nors kazi kaip dabar atrodo ju maisto tarkim kainos g.gif Juk pas mus viskas taip pakilo, o pas juos?

Subjektyvi, norejau taves paklausti - vyro tevai zada i Kroatija rugsejo pabaigoj vaziuot. Kaip manai, bus problemu su apsigyvenimu kazku privaciai??? Kai buvom vasara, tai jokiu problemu ten nera, bet rugsejo pabaigoj ten jau tylu ramu - kazi sugebes jie, mokantys rusu ir lenku kalbas, susirast ka ar cia is anksto reik per neta iekot ir rezervint???
Atsakyti