Įkraunama...
Įkraunama...

Draugauti su išsiskyrusiu vyru.

QUOTE(Female @ 2010 06 20, 14:57)
Jis yra visiškai išsiskyręs.
Na taip, yra ir kitų kliūčių, pvz., mano egoizmas, dėmesio troškimas, noras gauti viską tik sau ir t.t.  doh.gif  biggrin.gif Bet dėl šitų dalykų aš stengiuosi ir susitvarkysiu.

Aha, tai jau gerai, kad visai issiskyres. mirksiukas.gif
Demesio troskimas yra normalus dalykas. biggrin.gif Bet jeigu tu nori, kad visas jo demesys butu skirtas tik tau, tai tada nutrauk visas draugystes su juo ir susirask visai laisva vyruka.
Gal labai dar jauna esi? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2010 06 20, 15:40)
Nesu dar giliai įklimpus į šitą reikalą. Man labai patinka tas vyras, BET... Kyla visokių minčių ir dvejonių, eiti toliau ar pabaigti dar viską neskausmingai. Todėl įdomu sužinoti kokia visa tai praėjusių merginų patirtis ir atsiliepimai smile.gif


Jeigu dar gali viska pabaigti neskausmingai, pabaik dabar. Jei dabar pacioj pradzioj kilo toks klausimas, tai ateityje tu klausimu ir dvejoniu tik dauges ir bus n+k kartu skaudziau del tu "demesio trupiniu". Pati dar matau vaiku neturi, speju, kad esi dar jauna, na tai kam tau tas vyras su praeitimi? Toks butu mano patarimas is praktikos. Bet galiu galva guldyti, tu jo nepaklausysi hihihi.gif
Atsakyti
Jei tai TAS vyras, tai draugauk smile.gif. O jei vyras tik ŠIAIP SAU, tai kam Tau jis?
Atsakyti
Kad draugauti su vyru, kuris rupinasi savo mazais vaikais is pirmos santuokos, reikia tam tikros vidines brandos.... Jei mergina dar jauna, nebuvus santuokoj, vaiku neturejus - tai bus sunku... Gali buti net ir per sunku. Tokiu atveju patarciau ieskotis visai laisvo vyruko. Jei meteliu kokie 32 +, tada gal jau uzteks proto suvaldyti ir sia situacija. Nes siaip jau vyras, besirupinantis savo vaikais - tai rodo tik pagirtinas jo savybes. Tik klausimas, ar mokesi jomis dziaugtis, nesisavindama... Na, pvz., praleidziamo laiko kartu, demesio, alimetu ir t.t. klausimai.
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2010 06 20, 13:20)
Sveikos,

Gal yra draugavusių/draugančių su išsiskyrusiais vyrais ir pasidalins patirtimi.
Vyras turi vaikų, juos labai myli, praleidžia daug laiko su jais ir kartais toks jausmas, kad lieki tarsi už borto, trūksta dėmesio ir pan. Ar Jums nekliūna jo įsipareigojimai buvusiai šeimai? Kokie sunkumai ir džiaugsmai?  ax.gif


yra yra lotuliukas.gif
kol vaikas buvo mazas, siek tiek erzindavo tai, kad vyras vaziuodavo i tuos namus ir budavo kartu su vaiku ten, nes nebuvo galimybiu parsivezti ji i kita miesta, o ir nelabai isleisdavo. Dabar daugiau laiko praleidzia musu namuose, pagyvena, taip sakant. Bet as nejauciu nei kokio nors jausmo, nei ka, o jau apie meile svetimiems vaikams isvis patyliu. Siaip tai, daugiau minusu su vyrais, kurie turi tokia praeiti, nei pliusu, bet kiekvienas turi tai, ko nusipelno, tai nera cia ko purkstaut man. lotuliukas.gif
Kai esi jaunas, nepagalvoji apie tolimesne ateiti ir esi daugmaz maksimalistas, o problemos islenda veliau.
Atsakyti
QUOTE(daivinycia @ 2010 06 20, 15:53)
As susirupinciau, jeigu jis daug laiko ir demesio skirtu buvusiai zmonai. lotuliukas.gif
Demesys vaikams- siais laikais ne toks jau daznas reiskinys.Gan daznai issiskyre vyrai savo vaiku net neprisimena. Reiketu dziaugtis, kad rupestinga drauga turi.
Bendrauji su issiskyrusiu- vadinasi teks susitaikyt su tuo, kad yra "buvusi" seima, bendri rupesciai del vaiku, ju gimtadieniai, kitokios sventes, kur susirinks gal tik buvusi seima. Zodziu, reikalinga diplomatija, kompromisai, supratimas, kantrybe, aisku is abieju pusiu. O ir kai kurios exszmonos kartais labai megsta "alyvos i ugni papilt". Buna ir labai geru tarpusavio santykiu, bet priklauso nuo zmoniu. Zodziu, labai paprasta ir lengva tikrai nebus. Bent jau neteko tokiu atveju girdet, kur viskas eitu kaip sviestu patepta.

Saunuole, geras atsakymas, tikrai sklandziai kaip sviestu patepta reikalai tikrai nesiklostys schmoll.gif
Atsakyti
Jeigu jums maža jo dėmesio, gal taip yra dėl to, kad jūsų santykiai nauji tiek jums tiek jam pačiam. Viskas palaipsniui juk auga, stiprėja.
Kita vertus, jeigu dabar jūsų dėl kažko netenkina ši draugystė, gal neverta jos tęsti toliau?
Mano nuomone viskas arba nuo pradžių klostosi gerai, arba nėra tikslo gaišti savo laiko, kažko tikintis.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnite: 23 birželio 2010 - 10:37
QUOTE(Female @ 2010 06 20, 14:40)
Nesu dar giliai įklimpus į šitą reikalą. Man labai patinka tas vyras, BET... Kyla visokių minčių ir dvejonių, eiti toliau ar pabaigti dar viską neskausmingai. Todėl įdomu sužinoti kokia visa tai praėjusių merginų patirtis ir atsiliepimai smile.gif


Jeigu jums pasakys, kad meskit ta vyra vistiek jus jo nemesit ir nepabaigsit nieko kol pati neisitikinsit. Nereikia saves apgaudinet 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
O ar jums labiau patiktų, kad jūsų draugas nesirūpintų vaikais savo smile.gif ? O tai kad rūpinasi, tai daug apie žmogų pasako. O dėl to dėmesio trūkumo tai va gal kitų draugai/vyrai daug dirba, kitų gal prie kompo daug laiko praleidžia ar su draugais.
Atsakyti
turejau drauga, bet jis tuo metu jau beveik metai negyveno su zmona, jie nebuvo issiskyre, zmona jau turejo kita "kakali"...ir buvo vaikas keliu metuku, ex draugui tas vaikas rupejo, bet bent taip sake, nes vienu metu jau buvome kaip ir issiskyre o as su jo seserim bendravau, o jis vaika savaitgaliui buvo parsivezes, tai su ta sese jo gryzom namo ir saugojom jo vaika, o jis pas mergeles islekes buvo doh.gif biggrin.gif dar netgi supyko kai as namo issiruosiau, pareiske kad likciau nakvoti biggrin.gif dabar juoka kelia tokia situacija, o tada verkti norejosi cool.gif
na bet dabar apie savo patirti, kaip as dabar viska suprantu kas tuo metu vyko.
vaiku rupinosi, viskas buvo gerai, bet kai parsivezdavo pas save keliom dienom tai mane galima sakyti pamirsdavo, vienu metu net kelias dienas neskambino, tik pora sms buvo kai vaikas pas ji buvo, poto isveze pas mama ir vel viskas gerai, rimtai pagalvojus tai vaikui tuo metu buvo 3, bekeik 4 metukai. mano manymu toks jau galetu papasakoti mamytei ar tevelis turi kitu draugiu, ka tevelis veikia ir t.t. galbut jis norejo susitaikyti, nors ir tevai ir gimines teige kad jokio susitaikymo negali buti jau ten, ir jis pats, (bet teigti galima daug ka) bet buvo taip. na cia dabar nesuprasi kaip kas, kiek zinau jis siuo metu praejus beveik metams yra dar neissiskyres, turi daugyyybe draugiu thumbup.gif ir retai mato blaivas dienas drinks_cheers.gif o zmogus pasiturintis, nereikia sukti galvos, vaikas gyvenas kaip karalius, pats tevelis dabar taip gyvena ir ko daugiau noreti g.gif
va tokia mano istorija, tik is tokios draugystes supratau kad jeigu vyras rupinasi vaiku ir dar kol nedidelis, jis bus jam pirmoje vietoje nei drauge, su kuria galbut labai trumpa laika tik kartu. ir su tokiu zmogum bus tikrai sunku gyventi ir kurti planus, nes nezine kuria minute gali paskambinti ir pasakyti, vaikas susirgo,susizeide ar dar kas ir vyras trenks visus darbus, planus ir leks, o jus liksite kaip ir ant ledo doh.gif cia tokia mano nuomone, reikia tureti daug stiprybes su issiskyrusiu vyru smile.gif
taigi turite nuspresti kaip jums geriau, jeigu siuo metu yra negerai kazkas, tai daugiau ir netempkite laiko, meskite, nes toliau bus dar sunkiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2010 06 20, 12:20)
Sveikos,

Gal yra draugavusių/draugančių su išsiskyrusiais vyrais ir pasidalins patirtimi.
Vyras turi vaikų, juos labai myli, praleidžia daug laiko su jais ir kartais toks jausmas, kad lieki tarsi už borto, trūksta dėmesio ir pan. Ar Jums nekliūna jo įsipareigojimai buvusiai šeimai? Kokie sunkumai ir džiaugsmai?  ax.gif

Siaip jau issiskyres issiskyrusiam nelygu. Priklauso kokia buvo seima, kaip issiskyre, kokia patirtis liko. Priklauso taip pat kaip sutarsi su vaikais, jei tokiu yra.
Man atrodo, kad jei rupinasi vaikais is buvusios santuokos, tai tikrai yra pliusas.
Esu kazkada susitikinejus su issiskyrusiu, bet santykiai nesitese tiek ilgai, kad pradeciau rimtai svarstyti galimas problemas g.gif
O is draugiu patirties - labai skirtingai buna, nelygu koks zmogus ir kokia situacija g.gif
Atsakyti
QUOTE(karolinakr @ 2010 06 21, 16:08)
Kad draugauti su vyru, kuris rupinasi savo mazais vaikais is pirmos santuokos, reikia tam tikros vidines brandos.... Jei mergina dar jauna, nebuvus santuokoj, vaiku neturejus - tai bus sunku... Gali buti net ir per sunku. Tokiu atveju patarciau ieskotis visai laisvo vyruko. Jei meteliu kokie 32 +, tada gal jau uzteks proto suvaldyti ir sia situacija. Nes siaip jau vyras, besirupinantis savo vaikais - tai rodo tik pagirtinas jo savybes. Tik klausimas, ar mokesi jomis dziaugtis, nesisavindama... Na, pvz., praleidziamo laiko kartu, demesio, alimetu  ir t.t. klausimai.

Tai va, kad nebuvo nei santuokos, nei vaiku ir vidines brandos, na bent jau siuo klausimu tai tikrai nera unsure.gif
Atsakyti