Įkraunama...
Įkraunama...

Originali ar ne?

QUOTE(Tutia @ 2010 05 26, 23:03)
na aš kiek buvusi Duty Free, tai pigiausias variantas buvo apie ~100 Lt, o ar įprastose užsienio parduotuvėse gali būti pigiau, tai kažin  g.gif  Na nebent kokia super duper akcija, bet nemanau, kad iki 50 Lt  4u.gif

Tikrai nepatikeciau kad ji kazkur uzsienyje galetu kainuoti 50 lt, na pagalvokit gi paciai pardavejai dar reikia uzsidirbti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 05 26, 15:54)
Paskaicius atsiliepimus apie nare,atrodo,kad megeja zaisti su padirbiniais.. smile.gif
Papildyta:

Yra (tbs, loreal,catrice ir kt.),bet ne tiek daug firmu,kaip uzsienyje.



ir ne tokios geros kaip uzsienyje ko gero... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 05 26, 15:52)
Gal galite padeti. Ar originalas cia?  blush2.gif
Kazkaip jauciu, kad ne biggrin.gif
http://www.manodrabu...-guerlain-pudra

Man rodos, kad neorginali, nes ant dangtelio turi buti uzrasas Guerlain, nebent dangtelis nusuktas, nes uzrasas yra tik ant vienos puses
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nila_ks: 27 gegužės 2010 - 20:37
Kadangi paskutiniu metu temose (ypač pirkinių) iškyla klausimų dėl vienos ar kitos prekės originalumo, manau, būtų mums visoms naudinga turėti vieną bendrą temą, kurioje galėtume kelti nuotraukas ir argumentuotai padiskutuoti taip pagelbėdamos viena kitai smile.gif


Aš pradėsiu pirma biggrin.gif
Prieš Kalėdas Kristėj pirkau Lancome Definicils tušą rinkinyje su akių pieštuku ir maža akių valiklio bi facil talpa. Tušui neturiu jokių priekaištų: gerai dažo, netrupa, bet po pirkinių temoje kilusios diskusijos dėl kt Lancome tušų kažkaip iš smalsumo sugalvojau palyginti su internetinėse parduotuvėse parduodamų tušų foto (sephora, nordstrom, lancome-usa ir lancome.co.uk) ir pasirodo, jog užrašai ant dangtelių skiriasi. doh.gif Niekur taip ir neradau tokio.
Įdedu foto palyginimui (atsiprašau už kokybę):
user posted image
user posted image
user posted image
Matosi, kad vienoje pusėje prie užrašo Lancome trūksta "Paris", o kitoje pusėje irgi visai netaip.

Lauksiu nuomonių 4u.gif
Atsakyti
Taviškis tušas iš rinkinuko, tad gali skirtis nuo įprastos pakuotės. 4u.gif
Atsakyti
Pirkau Definicils (butent tusa, o ne rinkinuka) Sarmoje gal pries pusantru metu, jis toks pat kaip jusu nuotraukoj. Apacioj isspaustas kodukas. Uzraso "paris" nera, taip pat nera uzraso "high definition mascara".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AMARILIS: 21 birželio 2010 - 11:47
smagu,kad tokia tema atsidare, tai ikelsiu cia,
viena nare ikele foto Guerlain miniuko, na kas ka besakytu,tai ipakavimas tikrai nekvepia originalumu, negi guerlainas taip pradejo dezute klijuoti? g.gif

ir kur galima tokiu nusipirkti originaliu? nes jau prisiskaicius baisu nusvilti doh.gif


QUOTE(erika08 @ 2010 06 14, 12:52)
Sweikos merginos  4u.gif
Noriu išsiaiškinti - aš turiu originalius Guerlain meteoritus (miniatiūrų rinkinukas) ar ne.
Turiu įtarimų dėl neoriginalumo - dėžutės labai nedailiai apklijuotos, ant dėžutės šone užrašas "Pudra veidui" (kur visomis kalbomis) padaryta klaida užraše rusų kalba. Būčiau labai dėkinga už jūsų pastebėjimus  4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 21 birželio 2010 - 12:26
erikiux, pakuotės tai tikrai neoriginalios schmoll.gif
Atsakyti
taigi , verysad.gif buvau šiandien kauno kristianoje Akropolyje. susiorganizavau kelionę ir priežiūrą mažiukei , kol ji miegojo, ir kas iš to ? retorinis klausimas žinoma. Konsultantė labai maloni pasitaikė, iškart pasakiau , kad pirkau meteoritus ir norėčiau palyginti su pas juos pardavinėjamais Kristianoje. mielai parodė ką turi. Dabar jau kaip ji sakė naujo leidimo meteoritai yra beige ir dore. atidarė abi dėžutes naujas pasižiūrėti prie manęs , aš jai parodžiau turimus. Žodžiu ji pasakė, kad spalvos panašios į seno leidimo beige meteoritus,o mažiukai sako, gal dėl to , kad miniukas. Kaip ji sakė, niekada nebuvo gavę miniukų, todėl nežinanti kokio dydžio rutuliukai turi būti. Dabar mano akim žiūrint- maniškiai beige kaip diena ir naktis nuo parduodamų Kristianoje verysad.gif . Dabar kaip konsultantė aiškino tai įvestos į naują leidimą kitos spalvos, bet kad patys rutuliukai skiriasi labai jau. žodžiu nieko panašaus, o ar originalūs ar ne, konsultantė atsakyti negalėjo, nes miniuko akyse nemačiusi. taigi taigi doh.gif gail gali duoti efektą, kad patys burbuliukai visai ne tokie? tai gi turiu mythic, matau , kad skiriasi, bet ką čia gali žinoti , jei skiriasi leidimai, todėl ir klausiau nuomonės forume. O aplamai tai turbūt čia geriau neskaityti jokių nuomonių, pirma rašė, kad Guerlain iš vis lygtai nepadirbinėja, paskui jau rašė , kad padirbinėja. nu žodžiu , moralas iš šitos istorijos vienas , ką nusipirkai SM forume, tuo ir džiaukis biggrin.gif . labai jau tie thumbup.gif beige man patiko kristianoje , pirksiu juos ,tik kad kiekis doh.gif . Turiu juk originalius mythic, tikrai esu patenkinta jais .
ir antra , pirkau naujus meteoritus, o pasirodo jau jie bandyti vienos narės, kitos pabandyti ir vėl parduoti, turbūt būtų buvę geriausia , kad juos tokiau būčiau pardavus kaip naujus ir originalius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitamarija @ 2010 06 21, 16:24)
tai gi turiu mythic, matau , kad skiriasi, bet  ką čia gali žinoti , jei skiriasi leidimai, todėl ir klausiau nuomonės forume.

aš tai nesuprantu, sakot, kad skirias nuo Mythic.
kuom skirias? g.gif
kad skirias nuo naujojo leidimo beige, tai aišku kaip dieną.
jūs lyginot su senaisiais?
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 06 21, 18:53)
aš tai nesuprantu, sakot, kad skirias nuo Mythic.
kuom skirias?  g.gif
kad skirias nuo naujojo leidimo beige, tai aišku kaip dieną.
jūs lyginot su senaisiais?

na skiriasi patys burbuliukai ,jie kitokie, daug smulkesni ir viai kitaip atrodo.
konsultantė sakė, kad senojo leidimo meteoritais jau nebeprekiauja, pasakė , kad tik panašios spalvos kaip mano atsineštų , bet palyginti tai nebuvo su kuo, senojo leidimo jie neturi , pasakyti , kad jie originalūs ar ne - negali verysad.gif
Atsakyti
As turiu beige originalius, tai jie gan stipriai trupa, bet man tai labai patinka. lengviau uzsideda ant sepetelio ir nereikia taip smarkiai makaluoti smile.gif

Atsakyti